Sari la conținut

Maseuza care se deplasează la hotel


Postări Recomandate

  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum

Dragi colegi, sapt viitoare luni sosesc la Oradea si as vrea sa ma viziteze la hotel o prințesă care știe sa facă si masaj de relaxare bun dar preferabil si erotic, sau macar un handjob bun. Ca vârstă prefer in intervalul 19-36. Sa nu fie grasă dar nici schelet (skinny). Un amic mai matur (eu am 36) mi-a atras atenția sa nu chem nici una daca nu am recomandare solida, ca el e pățit, a chemat odată una așa la blind ca avea poze faine si când a sosit fata, era dezastru la patrat.

Va rog in special pe cei care le știți pe cele care fac deplasare la hotel, să-mi recomandați una, doua. Va mulțumesc pt sugestii.

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 2 ore, venom5 a spus:

Salonul Bella vita are fete care cred ca vin la hotel. Fetele is ok, poate fara camerele video de acolo obții chiar mai mult

Știi tu ca se deplasează? Ca in Cluj de ex de când e pandemie nu mai merg la hotel maseuzele de la saloane. Asta e o prostie, se pot molipsi mai ușor la salon. Iar pt mine ca client riscul e multe mai mic in camera mea aerisita bine unde nu au stat culcați pe pat alte 5-6 persoane in ziua respectiva. Si cine știe cum se aerisește după fiecare client ca s-a scumpit gazul si curentul.  Îmi poți recomanda una-doua maseuze de la salonul respectiv care arata bine si știe sa facă masaj? Nu le cunosc deloc. Mersi.

Link spre comentariu
  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

   Masaj bun face tipa cu mesajele de pe Publi, cea din Sântandrei. Dar nu știu dacă face mai mult de atât 

  https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-de-relaxare/4hgg1eh6g9d4783ed59igg6hh74h834e.html

 

  In schimb arată bine și este plăcută! Mai sunt câteva anunțuri, dar nu am incercat

  Spor și dacă găsești ceva bun la o vorbă și aici

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
23 minutes ago, anton45 said:

   Masaj bun face tipa cu mesajele de pe Publi, cea din Sântandrei. Dar nu știu dacă face mai mult de atât 

  https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-de-relaxare/4hgg1eh6g9d4783ed59igg6hh74h834e.html

 

  In schimb arată bine și este plăcută! Mai sunt câteva anunțuri, dar nu am incercat

  Spor și dacă găsești ceva bun la o vorbă și aici

 

 

 

Zice ca nu face.. Sau eu n am obtinut. Omul vrea o laba, o muie, altfel se caza in felix. 

Link spre comentariu
  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 1 minut, anton45 a spus:

   😂😂😂   și în Felix găsește? Că și eu m-aș duce în cazul ăsta

Bine zici, Colegu'. Chiar știe cineva la Felix la hoteluri se găsesc maseuze sau hărnicuțe? Mai exista acolo vreun nightbar? Acum vreo 7 ani erau doua. Iar înainte de pandemie, acum vreo 4 ani când am mai fost, nu funcționa nici unul. Bine, atunci am fost toamna. Dar odată prin 2010 am fost iarna si tot era deschis unul cu fete frumoase care dansau. Dar făceau si masaj, insa atunci eram prea tânăr si timid. Acum cu pandemia stiu ca sunt restricții. Dar vara trecută era vreun nightbat deschis?

Si acum îmi aduc aminte ca mi a zis un amic ca a fost in 2019 si erau maseuze care mergeau la hotel. 

Link spre comentariu
Acum 20 ore, george31gr a spus:

Știi tu ca se deplasează? Ca in Cluj de ex de când e pandemie nu mai merg la hotel maseuzele de la saloane. Asta e o prostie, se pot molipsi mai ușor la salon. Iar pt mine ca client riscul e multe mai mic in camera mea aerisita bine unde nu au stat culcați pe pat alte 5-6 persoane in ziua respectiva. Si cine știe cum se aerisește după fiecare client ca s-a scumpit gazul si curentul.  Îmi poți recomanda una-doua maseuze de la salonul respectiv care arata bine si știe sa facă masaj? Nu le cunosc deloc. Mersi.

Frate, eu ziceam ca poate scoți mai mult de la ele. Gen poate un futai pt suma corecta. V.a spalat covidul asta pe creier. Si pe site de curve tot covid va e grija cea mai mare

Link spre comentariu

  • Oras:Când cum
  • Oras:Când cum
Acum 4 ore, venom5 a spus:

Frate, eu ziceam ca poate scoți mai mult de la ele. Gen poate un futai pt suma corecta. V.a spalat covidul asta pe creier. Si pe site de curve tot covid va e grija cea mai mare

Frate, ai dreptate. Dar întrebarea e daca se deplasează de la salon sau nu?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...