Sari la conținut

MARA -0763951276


Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 14 minute, Mara.2021 a spus:

Puteai exclude Sibiul 😂😅

Bun sosit ....de la Tg Jiu ?

Dacă tot ne-ai onorat cu prezența ne onoreze si cu o lista de servicii si niste preturi ? Apropo pe unde ai locația ?

Poze pui doar daca vrei ca  le stiu de pe topicul din Tg . Jiu ....stiu ca esti buna  si ca aspect si in ceea ce priveste serviciile

Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Fata a mai fost pe la noi, are topic, i-am lasat si recenzie, in spate la Med Legala. Mie mi-a placut atunci, (era ceva mai slim ca acum) dar tin minte ca au fost recenzii de toate felurile. Poate gaseste cineva topicul. 

Link spre comentariu
  • Oras:Severin
  • Oras:Severin
Acum 57 minute, gica 1955 a spus:

Bun sosit ....de la Tg Jiu ?

Dacă tot ne-ai onorat cu prezența ne onoreze si cu o lista de servicii si niste preturi ? Apropo pe unde ai locația ?

Poze pui doar daca vrei ca  le stiu de pe topicul din Tg . Jiu ....stiu ca esti buna  si ca aspect si in ceea ce priveste serviciile

Bună, după experiența neplăcută de la Sibiu am decis sa nu mă mai promovez singură și să vă las pe voi .... dar oricum cum o să am puțin timp liber vă las aici o listă cu detaliile 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 50 minute, mihaiht a spus:

Fata a mai fost pe la noi, are topic, i-am lasat si recenzie, in spate la Med Legala. Mie mi-a placut atunci, (era ceva mai slim ca acum) dar tin minte ca au fost recenzii de toate felurile. Poate gaseste cineva topicul. 

Nu stiu cum era atunci, dar acum e forta, are un pic de carnita atat cat trebuie si unde trebuie! 

Niste detalii despre servicii?

Link spre comentariu
  • Oras:Severin
  • Oras:Severin


150 lei finalizarea- oral, normal, mângâieri , sărutări corporale,  diferite poziții, 69, finalizare orală/corporală în funcție de igienă

300 ora cu 2 finalzări !!! 

Nu mă sărut,  nu fac anal !!! 

Ca zonă Cireșica, vizavi de hotel Zodiac!

                              ❤❤❤
 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
1 oră în urmă, mihaiht a spus:

Fata a mai fost pe la noi, are topic, i-am lasat si recenzie, in spate la Med Legala. Mie mi-a placut atunci, (era ceva mai slim ca acum) dar tin minte ca au fost recenzii de toate felurile. Poate gaseste cineva topicul. 

aha , parca mi-as aminti ceva , nu cumva in blocul acela de sinistrati , ft 14 parca , inseamna ca am fost si eu la ea

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Severin
  • Oras:Severin
Chiar acum, vitceibo a spus:

aha , parca mi-as aminti ceva , nu cumva in blocul acela de sinistrati , ft 14 parca , inseamna ca am fost si eu la ea

Eu data trecută am stat tot la cireșica, blocul de lângă profi, la principală, nu știu dacă vorbim de aceeași locație... 

Link spre comentariu
  • Oras:HomePage
  • Oras:HomePage

Dragi mei confrati, am testat si eu aceasta domnisoara, doar ce am plecat de la ea si pot sa zic ca se merita! Am discutat cu ea pe wtp azi dimineata, mi-a raspuns imediat si am stabilit pentru 10:30-10-45. Cand am urcat la dansa ma astepta intr-un halat, doar ce iesise din dus, am stabilit pentru o finalizare si am inceput treaba. Fata e superba parerea mea si e de revenit. Acum sa dam si note.

Locatie: 10 curata, ingrijit, locuri de parcare

Fata: 10 sani micuti dar frumosi iar fundul e bomba

Oral nep: 10+ aici e sensatie, deep, umed, se inneca cu ea, ce mai, wow

Normal prot: 10 aici te calareste nu gluma, am vrut sa termin cu o finalizare in gurita ei dar nu am mai apucat.

Ducetiva baieti ca e de bine.

DE REVENIT CU SIGURANTA

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Severin
  • Oras:Severin
Acum 11 minute, dragoionu a spus:

Dragi mei confrati, am testat si eu aceasta domnisoara, doar ce am plecat de la ea si pot sa zic ca se merita! Am discutat cu ea pe wtp azi dimineata, mi-a raspuns imediat si am stabilit pentru 10:30-10-45. Cand am urcat la dansa ma astepta intr-un halat, doar ce iesise din dus, am stabilit pentru o finalizare si am inceput treaba. Fata e superba parerea mea si e de revenit. Acum sa dam si note.

Locatie: 10 curata, ingrijit, locuri de parcare

Fata: 10 sani micuti dar frumosi iar fundul e bomba

Oral nep: 10+ aici e sensatie, deep, umed, se inneca cu ea, ce mai, wow

Normal prot: 10 aici te calareste nu gluma, am vrut sa termin cu o finalizare in gurita ei dar nu am mai apucat.

Ducetiva baieti ca e de bine.

DE REVENIT CU SIGURANTA

Exact cum am spus, ne-am început ziua bine amândoi  !! 💪💪❤ te pup !!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Severin
  • Oras:Severin
Acum 29 minute, talibanu a spus:

Topicul cu recenzii.

Deșii mulți si-au dorit ca "parvenita" să plece și să nu se mai întoarcă niciodată,  ei bine, m-am întors cu forțe noi !!! Fiți mai agreabili, chiar îmi dau silința !!! ❤

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 3 minute, Mara.2021 a spus:

Deșii mulți si-au dorit ca "parvenita" să plece și să nu se mai întoarcă niciodată,  ei bine, m-am întors cu forțe noi !!! Fiți mai agreabili, chiar îmi dau silința !!! ❤

Sincer, desi nu conteaza prea mult, sa stii ca apreciez raspunsul tau :) spor!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...