Sari la conținut

0734377362 usor submisiva, 19 ani, total, 200 ora, cartier Fundeni,


Postări Recomandate

  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Acum 3 minute, profuyyy a spus:

Fundeni,... o casa pe o straduță, cum intri pe poarta e prima cameră pe stanga, are un hol mic ,baie mica si un dormitor cu pat pe mijloc  repet nu se merită , are atitudine de baiat de cartier, eu am luat țeapă, tu faci ce vrei ✌️

O fi fost baiat de cartier înainte de operație...😜

  • Haha 2
Link spre comentariu
Chiar acum, profuyyy a spus:

Fundeni,... o casa pe o straduță, cum intri pe poarta e prima cameră pe stanga, are un hol mic ,baie mica si un dormitor cu pat pe mijloc  repet nu se merită , are atitudine de baiat de cartier, eu am luat țeapă, tu faci ce vrei ✌️

Pai eu i-am facut recenzie ca face oral, normal, anal... cu o usoara submisivitate... totul la 200 ora... ceea ce rar gasesti acum.

Nu i-am facut recenzie ca este vreo printesa.

Multumesc pentru raspuns.

Link spre comentariu
17 hours ago, schweppes123 said:

Sa iti ceri scuze umbrei tale ca sa nu te bata si sa iti ia banii :)

Eu am cerut banii de la mai multi pesti si i-am si luat, intr-un fel sau altul. Tu intreab-o pe gagica asta magnifica cine mai e in casa, dar fa programarea de pe alt nr de telefon. Sa ne spui dupa aia cat ti-a cerut pestele pentru o partida de sex :)

 

Link spre comentariu
Acum 4 ore, da da da a spus:

Eu am cerut banii de la mai multi pesti si i-am si luat, intr-un fel sau altul. Tu intreab-o pe gagica asta magnifica cine mai e in casa, dar fa programarea de pe alt nr de telefon. Sa ne spui dupa aia cat ti-a cerut pestele pentru o partida de sex :)

 

Ti-ai luat pastilele astazi ? ;)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost și eu la domnisoara. Locația surprinzător foarte ok, separata de restul casei, cu dus tot ce trebuie, patul cam scartaia.

Astpect mai de la tara dar drăguță, sânii ușor lăsați și moi.

Face anal, oralul e unul asa nu de senzație fără atenție la bijuterii. La normal un pic larguta dar ok căci compensează cu analul.

Gfe e ok, fk pe jumătate, comunicativa și glumeata. Păcat ca nu face fin orala.

ON : 7

NP: 8

AP: 9 mai greu la început

Minusuri nu ii plac limbile și nu face 69 și finalizare orala. Experienta mediocra dar e ok per total.

Mie mi-a cerut 150 pt o finalizare (50 pt anal) dar sa fiu sincer merita cam 100.

 

  • Like 7
  • Trist 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Citesc și iar mă minunez. De aceea intervin uneori. Fundeni nu e zona de țigani. E zona de case da, dar cu oameni normali, români 90 la suta, restul chinezi ,arabi. Nu vă taie nimeni fricoșilor. Și nici drogați nu sunt. Aveți imaginația bogată. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
18 hours ago, JoeRW said:

Citesc și iar mă minunez. De aceea intervin uneori. Fundeni nu e zona de țigani. E zona de case da, dar cu oameni normali, români 90 la suta, restul chinezi ,arabi. Nu vă taie nimeni fricoșilor. Și nici drogați nu sunt. Aveți imaginația bogată. 

Vrei să crești prețul la terenul din zonă?...de-i faci reclamă 😁🤣

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Poate se confunda Fundeni cu Ferentari dar nu au nici o legătură, în Fundeni sunt blocurile noi dinspre Dragonul Roșu, e spitalul și comuna Dobroiești , într-adevăr or locuii și țigani dar cred că mai mulți sunt la Unirii la Sfântul Gheorghe 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Nu vreau să fac of topic, dar nu înțeleg de unde ideea că Fundeni e o zona atât de proasta a Bucureștiului cu multi țigani. Or fi și ei pe acolo, dar s-au mai romanizat.

 Sincer, poți să te duci și în Ferentari, dacă nu te bagi in seama aiurea, nu le răspunzi pe un ton agresiv în caz că cineva te întreabă ce faci pe acolo, sunt șanse mari să nu pățești nimic. Și mă refer la Ferentari zona proasta, nu partea cu blocuri normale. S-au cam dus vremurile când ți-o luai dacă te duceai in nu știu ce cartier.

 Și eu locuiesc în Sălăjan unde se pune că nu e tocmai pașnic....dar de 15 ani de când stau aici nici eu, nici alți prieteni sau vecini nu au pățit nimic. Și am prietene care vin acasă la 3-4 dimineața și tot nu au pățit nimic....s-au mai schimbat și oamenii, nu mai sunt animalele de acum 20 de ani sau mai bine. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 16.02.2022 la 11:15, justtini a spus:

Am fost și eu la domnisoara. Locația surprinzător foarte ok, separata de restul casei, cu dus tot ce trebuie, patul cam scartaia.

Astpect mai de la tara dar drăguță, sânii ușor lăsați și moi.

Face anal, oralul e unul asa nu de senzație fără atenție la bijuterii. La normal un pic larguta dar ok căci compensează cu analul.

Gfe e ok, fk pe jumătate, comunicativa și glumeata. Păcat ca nu face fin orala.

ON : 7

NP: 8

AP: 9 mai greu la început

Minusuri nu ii plac limbile și nu face 69 și finalizare orala. Experienta mediocra dar e ok per total.

Mie mi-a cerut 150 pt o finalizare (50 pt anal) dar sa fiu sincer merita cam 100.

 

Mulțumim frate!

Link spre comentariu
La 17.02.2022 la 6:29, peperinho a spus:

Vrei să crești prețul la terenul din zonă?...de-i faci reclamă 😁🤣

Oricum sunt preturile crescute peste tot. Știu zona că am treabă mereu prin zonă. Nu i fac reclamă. Da sa nu mai fim niște copii speriați de bombe. Tu daca faci bani ,ai caută să îți faci singur și niște probleme? Aproape orice fata are pe cineva dar unii sunt in zona , alții nu , in timp ce prestează fata. Bucureștiul asta e mare. Trebuie sa fie gagici peste tot. Nu doar in zona centrală.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 18 ore, fantomas_28 a spus:

Pana la urma e ok fata ...merita incercată sau nu ? Sunt unele recenzii care se bat cap in cap ...

Nu te uita la comentariile celor care nu(!) au mers dar cred ei ca nu stiu ce si pe dincolo...

Uita-te doar la comentariile celor care au fost la d-ra... care nici unul nu a fost negativ...

Acum mergi si tu, ai avantaj pretul ei si serviciile totale si apoi share aici impresia ta

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

M.am riscat si am ajuns la "Alexia" ....dar nu va recomand din nici un punct de vedere....oral in scarba...si la normal ...un miros de a murit "GIGEL" instant....pozele o avantajeaza f mult....sani f lasati , si o lenjerie si niste fete de perna extrem de JEGOASE.Nu sunt genul sa caut lux sau sa ma intereseze locatia...dar din pacate aici totul este 0 . NU RECOMAND

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 40 minute, fantomas_28 a spus:

M.am riscat si am ajuns la "Alexia" ....dar nu va recomand din nici un punct de vedere....oral in scarba...si la normal ...un miros de a murit "GIGEL" instant....pozele o avantajeaza f mult....sani f lasati , si o lenjerie si niste fete de perna extrem de JEGOASE.Nu sunt genul sa caut lux sau sa ma intereseze locatia...dar din pacate aici totul este 0 . NU RECOMAND

mda.. ciudat..

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 12.02.2022 la 19:47, da da da a spus:

Spre deosebire de tine eu nu traiesc in hoteluri si nici in bordeluri. Nu ma duc la toate distrusele scoase la produs, dupa care sa-i mint pe ceilalti si pe mine ca a fost o experienta grozava. Eu stiu sa invat din ce am trait, in timp ce tu habar n-ai pe ce lume traiesti. Asta e diferenta esentiala.

Tu scrii aici niste aberatii. Aia sta cu o gasca intreaga de pesti, neamuri si ce dracu mai are ea acolo, iar tu marele cuceritor faci aici pe pestele pe uscat. Vai de capul tau. Auzi la el, fata de 19 ani care se intoarce la CASA in Fundeni dupa ora 8 seara. Astept recenzia in care te-au taiat pestii ca ti-ai cerut banii inapoi. A stai, ca tu nu ceri banii inapoi, ca esti domn. Cand te mai duci la fata intreab-o cine mai e prin casa. Dar fii sigur ca poti sa iesi pe geam inainte...

Hai ca mi ai dat provocare , am sa ma duc și eu sa vizitez aceasta căprioară doar pentru a ți da un răspuns după, sa iti spun cum stăteau țiganii neamurile și vecinii pe la geamuri ... Citesc comentariile și ma minunez aici...

Dacă stătea la bloc ci nu la curte nu putea sa aibă pești sau altceva ? 😅😅

Fara suparare dar unii admini stau cam degeaba pe forumuri...ce discuții pe un topic 😅😅 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
7 hours ago, fuckingfabulous said:

Hai ca mi ai dat provocare , am sa ma duc și eu sa vizitez aceasta căprioară doar pentru a ți da un răspuns după, sa iti spun cum stăteau țiganii neamurile și vecinii pe la geamuri ... Citesc comentariile și ma minunez aici...

Dacă stătea la bloc ci nu la curte nu putea sa aibă pești sau altceva ? 😅😅

Fara suparare dar unii admini stau cam degeaba pe forumuri...ce discuții pe un topic 😅😅 

Nu mai vine lumea ? Nu merge la fel distractia cand stai cu parintii :)

Link spre comentariu

Salut mi-am făcut curaj și am vizitat fata. Locație destul de horor dar cu pat bun oricum stil baraca😁 5

Fata de maxim 6 o salvează tinerețea și faptul ca este deschisa în rest durdulie sânii nasoi ca ai unei femei mult mai în vârstă cu niște cicatrici nasoale pe picioare. 

Acțiune Oral 8 nu prea știe dar o poți învață tu 

Normal 8 nu comentează sta și indura😁

Anal 8

Gfe pentru mine este de 5

Concluzia este ca nu prea merita dar dacă ești în zona pentru o descărcare rapida merge. 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: -1565
  • Oras:.
  • Oras:.

M-a mâncat in pula si m-am dus, să ma bată mama daca nu am crezut ca este travestit. Nu știu cum puteți să futeți asemenea arătări in fel de fel de locatii dubioase. Am disparut instant, mi-era că scoate urâta pula la mine

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Haha 8
  • Minus 3
Link spre comentariu
Reputație: -1565
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 27 minute, il pupparo a spus:

Hai frate , chiar nu ai realizat ca sunt indivizi care fut orice. Efectiv  nu contează cum arata . Vorba unui prieten,  ar fute si masca de la chiuveta 😊

 Să-mi bag pula, am crezut că sunt într-un film istoric Când a iesit la poartă am asemanat-o cu Closca si am intrebat-o daca verii ei Horea si Crisan sunt acasă. Oricum nu intram in bomba aia, daca era mai frumușică o puneam să-mi faca o muie prin poartă 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, bic.c a spus:

 Să-mi bag pula, am crezut că sunt într-un film istoric Când a iesit la poartă am asemanat-o cu Closca si am intrebat-o daca verii ei Horea si Crisan sunt acasă. Oricum nu intram in bomba aia, daca era mai frumușică o puneam să-mi faca o muie prin poartă 

Salut ! 

Nici nu merita osteneala să mergi până acolo....probabil o spelunca pe genul casele de pe Mătăsari 😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...