Sari la conținut

Andreea Ioana


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 56 minute, Andreea1731 a spus:

Buna ❤️ bruneta in Pantelimon , sectorul 2 ❤️ Dacă îți place discreția și relaxarea te invit la mine in locație ❤️ mai multe detalii la Nr de telefon 0721380725 .❤️❤️

Baga detaliile aici ca sa nu mai sune lumea non stop sa se informeze, pe mine de exemplu ma intereseaza daca faci FK si daca dai limbi pe coaie. Pentru programari foloseste whatsapp. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 16 minute, barosanu1 a spus:

Baga detaliile aici ca sa nu mai sune lumea non stop sa se informeze, pe mine de exemplu ma intereseaza daca faci FK si daca dai limbi pe coaie. Pentru programari foloseste whatsapp. 

Hai ca iti zic eu:

FK face in functie de chimie si limbi pe coaie da

Am fost la ea acum 2 saptamani vis-a-vis de Cora Pantelimon... locatia e cam ciudatica dar ea este super ascultatoare. Pentru mine a meritat! 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
4 hours ago, barosanu1 said:

Baga detaliile aici ca sa nu mai sune lumea non stop sa se informeze, pe mine de exemplu ma intereseaza daca faci FK si daca dai limbi pe coaie. Pentru programari foloseste whatsapp. 

După ce te linge la coaie îți dă un fk să-ți simți gustul de ciumpalac nespălat;ai bani de semințe?

Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
1 minute ago, barosanu1 said:

Dupa ce imi linge coaiele vii tu si faci FK cu ea prapaditule.😉

Am alte standarde la care tu nu ți permiți să ajungi,doar sa salivezi si sa trollezi :)

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 29 minute, inconfundabil a spus:

Poze cu domnisoara, face si confirmare video pe wpp, este cea din poze pot sa confirm

https://ibb.co/hWNWJdM
https://ibb.co/r0kZZrR
https://ibb.co/DwfX760
https://ibb.co/88txVQS
https://ibb.co/sCTXHVL

Bunuta asa de ridicat pe cardan. Sa vedem daca ii si place! 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Am fost la fata asta acu 2 zile

Am sunat, am facut o programare pentru ora 17:00.

Ajuns la adresa, m-a invitat înăuntru o bruneta drăguță,  piele creola cu un miros fresh.

Foarte amabila, zâmbitoare, am stat la o țigară...apoi am mers în pat. ( fiind in deplasare, mi-a pus dusul la dispozitie doar ca facusem cu 15min inainte) 

Începe cu un oral neprotejat din buze și limba. Guriță umeda și călduroasă...nu a fost pe repede înainte...parca o descanta :)) dar la modul frumos...s-a sculat natural...fără sa fie forțată.

A venit singura deasupra, a pus balonul și sa lăsat pe pieptul meu, săruturi, și mușcături cu buzele pe gat. A bagat-o ușor în ea și a început cu mișcări ușoare, mangaieri...după 5min am simți ca îmi dau drumu :)) asa ca am ales sa schimbam la capra....am zis ca poate preiau controlul și "fut de toți banii" dar fata se arcuieste și da contre...nici prea rapid, nici încet....am terminat ca un câine cu limba scoasa :)))  lăsat 200 ptr un număr, ea taxa parca 150...

 

Am mai stat la.o țigară, o gluma...apoi am plecat happy.

 

Aspect : bruneta, creola...nu era schiloada dar nici plinuta era pe gustul meu...astea sunt slăbiciunile mele, deci 10

Oral: 10

Normal : 9 ca nu am reușit sa domin :)) 

igiena 10

GFE : nici nu zici ca ai dat bani :))

 

Mi-a lăsat o impresie foarte bună...acuma na, probabil depinde și de starea fetei, energia degajata de client...vocabularul...bunul simt... cam ce oferi, aia primești. 

nu mi se pare a fi genul de fata care sa fie obisnuita cu "Hai fa sa te fut"...

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fugiți fraților , e jale 

M am luat după ultima recenzie, am mai bătut si orașul pana la capătul pământului..

Locația -10 , mai bine e la gara de nord 

Ma miram sa fie ceva frumos la capătul lui 14😄

Nu am rămas , pozele  nu au nici o legătura, e drăguța puțin la fata dar la ce este in casa ti-e frica sa te dezbraci ca poate iei ceva 

Cine vrea sa încerce nu are decât 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Pantelimon
  • Oras:Pantelimon
Acum 17 minute, Ginel79 a spus:

Fugiți fraților , e jale 

M am luat după ultima recenzie, am mai bătut si orașul pana la capătul pământului..

Locația -10 , mai bine e la gara de nord 

Ma miram sa fie ceva frumos la capătul lui 14😄

Nu am rămas , pozele  nu au nici o legătura, e drăguța puțin la fata dar la ce este in casa ti-e frica sa te dezbraci ca poate iei ceva 

Cine vrea sa încerce nu are decât 

 

 

Foarte urât din partea ta , sa spui că la mine in casa nu este curățenie 👍 dacă postai despre serviciile mele că nu sunt bune , nu mă supărăm , dar vorbești de curățenia și de igienă mea , având în vedere că tu ai intrat incaltat în casă ..

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...