Sari la conținut

‼️ 0758148296 ‼️ Alice23 ! Nouă în Oraș 🔝❤


Postări Recomandate

Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Pana sa vina prima recenzie va spun doar atat: sa va asteptati la un oral de nota 11, de la o fata foarte frumoasa si  sociabila.

Un coleg si client fidel al ei.

Spor la fete frumoase!

Link spre comentariu
Acum 31 minute, unsuflet a spus:

Pana sa vina prima recenzie va spun doar atat: sa va asteptati la un oral de nota 11, de la o fata foarte frumoasa si  sociabila.

Un coleg si client fidel al ei.

Spor la fete frumoase!

Daca saruta bine , inseama ca e ok. Asteptam  o relatare. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 13 minute, javradick a spus:

Alice lucrezi că telefonul îi închis???

Din cate stiu eu are doar wa. Din 15 intalniri niciuna nu am stabilit-o telefonic. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună dragilor! Îmi pare rău, dar din păcate nu mai am disponibilitate,  sunt full azi. Ne vedem data viitoare 😘 vă doresc un sfârșit de săptămână minunat ! ❤

  • Like 1
Link spre comentariu

Colegi, vin eu cu recenzia ca vad ca stati la atarnare si vinati recenzii. Fata nu are anunt pe publi, deci au fost doar dintre noi se pe forum. Si are programul full. Da sa nu scrieți ceva ca doare tastatura. In fine.

Fata draguta, miniona, sani frumusei, comunicativa si ardeleanca de a noastra. Aspect de 9 zic.

Face treaba buna, va zic doar ca se merita si eu voi mai merge cand mai vine. Ca o nota finală zic 9.
Un castig clar pt noi

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0
1 oră în urmă, divinul a spus:

Colegi, vin eu cu recenzia ca vad ca stati la atarnare si vinati recenzii. Fata nu are anunt pe publi, deci au fost doar dintre noi se pe forum. Si are programul full. Da sa nu scrieți ceva ca doare tastatura. In fine.

Fata draguta, miniona, sani frumusei, comunicativa si ardeleanca de a noastra. Aspect de 9 zic.

Face treaba buna, va zic doar ca se merita si eu voi mai merge cand mai vine. Ca o nota finală zic 9.
Un castig clar pt noi

Confirm toate cele spuse de tine.Fetița e bijuterie ma bucur ca am mai adăugat la palmares un trofeu ca ea.Cocalari stați acasa,restul care sunteți pe treaba voastră mergeți cu încredere,oricum cât ea va veni in BM sau SM eu voi fi prezent cu abonament premium 🤣.Oricum ar trebui sa va gândiți sa ii mutam reședința aici!

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 40 minute, danezudan a spus:

Confirm toate cele spuse de tine.Fetița e bijuterie ma bucur ca am mai adăugat la palmares un trofeu ca ea.Cocalari stați acasa,restul care sunteți pe treaba voastră mergeți cu încredere,oricum cât ea va veni in BM sau SM eu voi fi prezent cu abonament premium 🤣.Oricum ar trebui sa va gândiți sa ii mutam reședința aici!

Resedinta o are la Arad! Doar v-am imprumutat-o.😄😄😄

Va rog sa o inapoiati in stare buna. Poate fi putin busita, tamponata pe alocuri, dar finut. Marti ii fac inspectia tehnica lunara.

Ma bucur ca v-a facut placere, dar o vreau inapoi.😁

Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0
Acum 6 minute, unsuflet a spus:

Resedinta o are la Arad! Doar v-am imprumutat-o.😄😄😄

Va rog sa o inapoiati in stare buna. Poate fi putin busita, tamponata pe alocuri, dar finut. Marti ii fac inspectia tehnica lunara.

Ma bucur ca v-a facut placere, dar o vreau inapoi.😁

Poți sa uiți 🤣ți-o mai dau in vizita când is eu plecat in rest găsiți voi alta.

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
1 oră în urmă, divinul a spus:

Da da. Acum e a noastra. Orcum

se trage mai de langa noi, asa ca pe

langa ca i a placut la Noi e mai aproape de casa. Deci, sa te stergi la ochi de ea  ca Aradu e departe 😁😉

Nu ma pot pune cu voi ca sunteti multi si jucati acasa.😁

Stiu ca Aradul e departe de ea, dar daca nu vine ea pt mine si pt multi altii, ma supar tare. Si nu o mai vizitez veci🙃.

Ps Nici nu as avea cum sa o vizitez daca nu vine ea la mine, dar asta-i alta problema, zic eu.

Mai e mult pana marti, cand ne vedem?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bunăăă❤ O sa fiu disponibilă doar mâine în Baia Mare 💋 pentru programari povestim pe whatsapp.  Vă pup 😘💋IMG-20220301-WA0008.jpg.146a0719f4a6186f6a52e7445dcab858.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator danezudan
Reputație: 0
La 14.02.2022 la 5:23, unsuflet a spus:

Exact acasa la ea😄. A plecat din localitate, va poata cand revine.

Bine punctat exact acasa la mine vine 🙈🤣

Link spre comentariu
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare
Acum 4 ore, alice23 a spus:

Bunăăă❤ O sa fiu disponibilă doar mâine în Baia Mare 💋 pentru programari povestim pe whatsapp.  Vă pup 😘💋IMG-20220301-WA0008.jpg.146a0719f4a6186f6a52e7445dcab858.jpg

Scumpete,iarasi doar o zi stai pe la noi?

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 21 minute, mustaciosul 77 a spus:

Eu zic ca esti chiar buna...

Bună,  nebună, important e că vă face placere să mă vizitați 🤭💋😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...