Sari la conținut

Socializare/Chat


Postări Recomandate

  • Oras:Dacia
  • Oras:Dacia

A

 

Mi-o bag in ma-ta.ce dume proaste ai,mai proaste ca tine

Auzi ba piata chiliei . Ma-ta cand se duce sa-ti cumpere oase de vita se imbraca in shalvari cu floricele sau in halat de baie ? E de inteles ca stai asa prost cu nervii . Cum sa nu-ti vina sa injuri cand rontai toata ziua la oase .

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

A

 

Auzi ba piata chiliei . Ma-ta cand se duce sa-ti cumpere oase de vita se imbraca in shalvari cu floricele sau in halat de baie ? E de inteles ca stai asa prost cu nervii . Cum sa nu-ti vina sa injuri cand rontai toata ziua la oase .

Taci su-nghite futu-ti mortii ma-tii de sluga a societatii :))

Hai roade pula jegule

Ia vezi o indrepti? _)_

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

corectule uite ce ai facut http://nimfomane.com/forum/user/172588-cenzurat/

 

Daca asta nu era contul tau nu aveai cum sa stii ca sunt eu pe el ai primit notificare si ai sarit repede sa-l salvezi Cate ti-au mai ramas ? Da-le repede cu verde ca sa le stiu si eu .

După ce că ești prost, mai și semnalizezi. Ți-am spus cine am fost pe forum și, spre deosebire de tine, pe mine mă cunosc destui și în realitate.

Faptul că tu folosești clone nu înseamnă că toți sunt ca tine. Te-ai legat de utilizatori corecți de pe forum, pe care-i știu de ani de zile, pe unii cred că i-am și moderat. Da, spre surprinderea ta, forumul a avut și moderatori și eram pe Alte Orașe. Pe vremea mea, a lui apuci sau g2br13l (moderatori succesivi pe aceeași arie ca mine) nu ai fi avut zile multe.

  • Like 2
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau
  • Oras:Unde vreau

După ce că ești prost, mai și semnalizezi. Ți-am spus cine am fost pe forum și, spre deosebire de tine, pe mine mă cunosc destui și în realitate.

Faptul că tu folosești clone nu înseamnă că toți sunt ca tine. Te-ai legat de utilizatori corecți de pe forum, pe care-i știu de ani de zile, pe unii cred că i-am și moderat. Da, spre surprinderea ta, forumul a avut și moderatori și eram pe Alte Orașe. Pe vremea mea, a lui apuci sau g2br13l (moderatori succesivi pe aceeași arie ca mine) nu ai fi avut zile multe.

Corect
  • Like 7
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator borfas
Reputație: 0

corectule uite ce ai facut   http://nimfomane.com/forum/user/172588-cenzurat/

 

 Daca asta nu era contul tau  nu aveai cum sa stii ca sunt eu pe el  ai primit notificare si ai sarit repede sa-l salvezi  Cate ti-au mai ramas ?  Da-le repede cu verde ca sa le stiu si eu .

ti-am explicat in poza asta istoria userului actual: Borfas = Fost "Cenzurat" banat de tine un cretin si "Agramat" banat de pisic in urma unui scandal cu Sorina.

 

 

 

 

 

 

...........

  • Like 5
  • Minus 6
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...