Sari la conținut

Socializare/Chat


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

???4 puncte de verzi....restu??

Woooow! Excelent comentariul! Nu stiu in ce directie ar lua-o forumul fara contributia ta! Felicitari! Am devenit fanul tau! Tine-o tot asa! ðŸ‘👌

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Woooow! Excelent comentariul! Nu stiu in ce directie ar lua-o forumul fara contributia ta! Felicitari! Am devenit fanul tau! Tine-o tot asa!

 

:gossip pupozoo nu sunt moderator, dar nici ca tine simpluta!! 

  • Like 1
Link spre comentariu

putin deceptionata de samsarii de locuinte....motiv care aproape ca ma face sa renunt la orasul Constanta si sa ma intorc in orasul natal :(((

 

 

Cum este posibil asa ceva????!!! de doua zile s-a terminat Neversea, timp in care nu gaseai nimic de inchiriat pe termen lung (de inteles) dar in doua zile, tariful la inchirieri pe termen lung, pe aceleasi locatii a crescut cu 100e!!!!

 

Mai baieti, nu realizati ca asta nu este un venit garantat? asta e ciupeala iar din ciupeala nu poti trai decat de pe o zi pe alta ... pe mine nu ma intereseaza cum gandeste fiecare, dar asta sigur nu este o educatie economico-financiara ... in acest caz, va rog sa nu mai negociati tariful pe care fiecare fata si-l fixeaza

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Anona, sa vezi piata imobiliara a Clujului...iti vine sa te tot duuuuuci!

De 3 saptamani incerc sa ajung si inca nu am gasit nimic! Nimic pretabil activitatii noastre, ecident. Preturile exagerate ,coroborate cu un trafic infernal si cu densitatea populatiei inseamna practic NO CHANCE.

Link spre comentariu

Anona, sa vezi piata imobiliara a Clujului...iti vine sa te tot duuuuuci!

De 3 saptamani incerc sa ajung si inca nu am gasit nimic! Nimic pretabil activitatii noastre, ecident. Preturile exagerate ,coroborate cu un trafic infernal si cu densitatea populatiei inseamna practic NO CHANCE.

 

te cred, dar la clujeni e doar o scurta perioada situatia asta ..  pe cand in Cta, se intampla anual ... Cat despre "pretabil activitatii" e putin cam relativ... ori iei pe termen lung ori mai bine lipsa .. nu sunt genul voiajor ... mai bine o tai in Bucuresti sa le fut alora bojocii

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna dimiii la toati lumiliii....:))))

 

Cio mai fasiti ma baeti si fete ? Cari moi ie treaba ? Liniste si paceee...nu ??? Hai cai biniii. Macar ie ieuropean si cilivizat.

 

Vremea so racit...10% din iegscorte or plicat dipi litoral...ca dacai frig nu vini nisi fraeriii ajtia la mare...pardon...turistii.

 

Gainili ie grase buni di jumulit.

 

Marea ie rece...hai so incalzim.

 

Tacerea ie di haur...hai so pastram !

 

Va pupa Amelia pi tati...cu drag!

 

;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Si ? Ai vrun bloc tu pi colea ? Ai vrun hotel...fo circiuma...terasa...club ???

 

Io sper ca di azi pina in septembriie sa dea ploaie si vijeliie in fiicari weekend.

 

Sa fiie nice si soare doar lunea si martea...sa ma dau si io cu motoru fara sa ma omoare taranii...si di mercuri sa vina monsunu !!!

 

;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

nu ,nu am , mai mult i-am blestemat in gind pe toti care au defrisat boschetii care erau acolo , printre care mi-am rupt ata la inceputul anilor 80 , turnind beton si asfalt peste cele mai frumoase amintiri din viata mea de adolescent.

acolo , la mamaia nord era cea mai frumoasa plaja de nudisti, puteai sa mergi cu o mindra  sa-ti faci toata ziulica de cap , in natura , printre scoici si rapane, nu te deranja decit briza marii si albatrosii mereu flaminzi .

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

hai sa ai spor  ,la futut plec si eu dupa ce mi-oi fi baut cafeaua , sint citeva fete intersante de contactat desi anunturile pe publi au scazut simtitor incepind de ieri.

am pierdut deja destul timp pretios cautind recenzii noi sau vreun pont despre ceva demn de futut  pe aici, asa incit ma las ca deobicei la mina si aprecierea mea .

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...