Sari la conținut

Eve 0751312496


clausio

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 15 ore, hunterwhore a spus:

Oare de unde apar fetele astea, asa din intuneric, nimic istoric in urma lor, nimic recenzii, si totusi cu preturi de 200 la finalizare........cum zicea un coleg pe alt topic,......ce le recomanda totusi sa ceara 200????  Si sint citeva aparitii de genul asta prin Alba... 

Daca le întrebi spune ca asa merge piața 200 cu 300 dar sa sa mai uite si la ele cum arată oare merita bani

Link spre comentariu
Vizitator Vihovut
Reputație: 0
Acum 2 ore, Englezu111 a spus:

Daca le întrebi spune ca asa merge piața 200 cu 300 dar sa sa mai uite si la ele cum arată oare merita bani

Ce piata???? Ele săracile cer...las sa ceară! Sunt curios cine le dă. E mult 200/fin. Prețul corect ar fi 100. Daca face  și alte chestii-150.

Astea sunt prețurile! 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Preturile si le fac fetele, daca ne convine e bine daca nu, nu mergem. Totul e sa fie ce trebuie. Eu nu ma duc decat la ora, daca imi place, daca nu plec si asta e.

Sunt si fete care fac cu 100 finalizarea si 200 h.

Spor

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
La 16.02.2022 la 13:50, Vihovut a spus:

Ce piata???? Ele săracile cer...las sa ceară! Sunt curios cine le dă. E mult 200/fin. Prețul corect ar fi 100. Daca face  și alte chestii-150.

Astea sunt prețurile! 

Cine le da sunt o grămadă stai linistit sunt mulți care merg si le spune  ca de ce cer asa putin si ele atunci măresc pretu

Link spre comentariu

Am pus nr de tel si am vazut in sms-uri. E un cuib de țepare; fusesem la asta, era undeva spre Paclisa la blocurile noi iar cand am ajuns in fata blocului nu a mai raspuns la tel( probabil luase alt client) desi ii spusesem ca ajung in 10 min. Muiste deastea trebuie descurajate sa mai vina!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...