Sari la conținut

💋RALUCA SLIM NEW 0769867251❤️


Vizitator ralucaa21

Postări Recomandate

Vizitator ralucaa21
Reputație: 0

Buna băieții! La cererea voastră o sa las aici mai multe poze și  lista cu serviciile pe care le ofer. 
• Sex normal protejat

• Sex oral protejat sau neprotejat in funcție de igienă. 
• Fk( doar dacă este acea chimie între noi)

•GFE (maxim) 🥰

• Masaj de relaxare sau erotic 

•Anni/cunni 🤩

•Duș împreuna 😏

•Diferite poziții/69 😈

Nu fac finalizare orală și nici facială!

Preturi: 

•150/fin

•250/1h

Locația: Bd Magheru

Programarile se vor face pe whatsapp. 
Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clienții!

Pupici 😘😘

36BA94C3-9FC7-47BB-9F19-4C964B95418A.jpeg

2452250C-AF3E-4CDB-B0E9-591E91318DC1.jpeg

27C8DEA3-A06A-4D03-A0DF-75182016864C.jpeg

85E4B7D4-ACF9-46B2-9ABC-5637CAA2092C.jpeg

Link spre comentariu

Am fost astăzi la titulara topicului

locatie: mare problema cu locația deoarece waze te duce la 3 străzi de cea a ei,pierzi timp pe drum ,etc

ea: micuța din toate punctele de vedere,si vârsta și corp(skinny) simpatica la fata câteva tatuaje pe corp( genul de fata pe care o agăți in vama veche), ca și atitudine super ok,ai ce vb cu ea!

ON: e cam stângace la capitolul asta,dar de ajuns cât sa scoale soldatul deja sculat😂 

Np: început cu ea in LOT,unde se mișcă ok,defapt primește ok,a reușit sa si termine in poziția asta,urmat de doggy, si missionar unde am finalizat si eu!

Una peste alta este o alegere buna,dar cu câteva mențiuni, si sper sa țină si ea cont de ele!

in urma întârzierii mele timpul s a scurs(din timpul meu logic) ceea ce nu prea e logic deoarece nu este vina mea ca locația nu este găsită pe waze exact,a ținut in timpul orașului sa mi specifice faptul ca mai am 5 min si expira timpul meu, normal este un mare turn Off pt oricine,la ora 18:00 a sunat alarma,am închis o si am mai rugat o sa mai stea 2,3 minute sa finalizez, nu a zis nu! Dar…..ca si sfat pe viitor,aloca ți jumătate de ora între clienți deoarece se pot întâmpla întârzieri neprevăzute si fără vina clienților ,lucru care este taxat de ea către client ! Dar nu stau sa dau prea multe sfaturi ca după iar îmi aud vorbe cum ca as fi manager😂😂😂 dar va spun ceva: dacă as fi manager, n ar exista astfel de inconveniente!😂😂😂😂

  • Like 4
  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 1 minut, dirijor a spus:

Am fost astăzi la titulara topicului

locatie: mare problema cu locația deoarece waze te duce la 3 străzi de cea a ei,pierzi timp pe drum ,etc

ea: micuța din toate punctele de vedere,si vârsta și corp(skinny) simpatica la fata câteva tatuaje pe corp( genul de fata pe care o agăți in vama veche), ca și atitudine super ok,ai ce vb cu ea!

ON: e cam stângace la capitolul asta,dar de ajuns cât sa scoale soldatul deja sculat😂 

Np: început cu ea in LOT,unde se mișcă ok,defapt primește ok,a reușit sa si termine in poziția asta,urmat de doggy, si missionar unde am finalizat si eu!

Una peste alta este o alegere buna,dar cu câteva mențiuni, si sper sa țină si ea cont de ele!

in urma întârzierii mele timpul s a scurs(din timpul meu logic) ceea ce nu prea e logic deoarece nu este vina mea ca locația nu este găsită pe waze exact,a ținut in timpul orașului sa mi specifice faptul ca mai am 5 min si expira timpul meu, normal este un mare turn Off pt oricine,la ora 18:00 a sunat alarma,am închis o si am mai rugat o sa mai stea 2,3 minute sa finalizez, nu a zis nu! Dar…..ca si sfat pe viitor,aloca ți jumătate de ora între clienți deoarece se pot întâmpla întârzieri neprevăzute si fără vina clienților ,lucru care este taxat de ea către client ! Dar nu stau sa dau prea multe sfaturi ca după iar îmi aud vorbe cum ca as fi manager😂😂😂 dar va spun ceva: dacă as fi manager, n ar exista astfel de inconveniente!😂😂😂😂

Tin sa precizez ca am intrat in locație la ora 17:40, am făcut și dus, in condițiile in care eu la 17:20 eram la adresa spusa de ea și găsită pe waze! Nu sunt genul care se plânge,doar încerc sa dau pe niște sfaturi utile pe viitor posibililor futaci:

locatia se afla la următorul bloc de fostul bloc “Eva” pe Magheru,mai bine va duceți cu uber sau taxi,și asigurați va ca ați ajuns in fata blocului cu 5 min inainte de programare!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De mentionat este ca de fiecare dată când am fost la titulara tropicului am găsit multe locuri de parcat, la 5 lei ora, ceea ce este ok ca pret că nu stau mai mult de o ora, din ce am fost între orele 11:00 - 15:00 se gasesc mai greu locuri de parcare.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 23 ore, ralucaa21 a spus:

Buna băieții! La cererea voastră o sa las aici mai multe poze și  lista cu serviciile pe care le ofer. 
• Sex normal protejat

• Sex oral protejat sau neprotejat in funcție de igienă. 
• Fk( doar dacă este acea chimie între noi)

•GFE (maxim) 🥰

• Masaj de relaxare sau erotic 

•Anni/cunni 🤩

•Duș împreuna 😏

•Diferite poziții/69 😈

Nu fac finalizare orală și nici facială!

Preturi: 

•150/fin

•250/1h

Locația: Bd Magheru

Programarile se vor face pe whatsapp. 
Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clienții!

Pupici 😘😘

36BA94C3-9FC7-47BB-9F19-4C964B95418A.jpeg

2452250C-AF3E-4CDB-B0E9-591E91318DC1.jpeg

27C8DEA3-A06A-4D03-A0DF-75182016864C.jpeg

85E4B7D4-ACF9-46B2-9ABC-5637CAA2092C.jpeg

Fix ce trebuie!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

După a doua vizita nu mai sunt chiar așa încântat , ea desigur e drăguța slim pe stilul meu, se fute bine dar.. am observat multe probleme cu igiena( na e mica , poate nu e Învățată sa facă curatenie) dar si igiena personală nu prea mi-a plăcut 

Una peste alta a fost bine dar poate e mai atenta la igiena locuinței si a corpului ca e păcat 

sper sa nu se supere🤭

Merg la femei de peste 10-15 ani , diferite femei si prețuri de la 50 la 500 dar mi-a rămas cumva in cap Simona Garcea așa ca un etalon cum ar trebui sa fie o femeie…, nu cred ca in toți anii ăștia am dat peste 2-3 asemănătoare cu ea 

Sper ca nu v-am plictisit 😄

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
28 minutes ago, Ginel79 said:

După a doua vizita nu mai sunt chiar așa încântat , ea desigur e drăguța slim pe stilul meu, se fute bine dar.. am observat multe probleme cu igiena( na e mica , poate nu e Învățată sa facă curatenie) dar si igiena personală nu prea mi-a plăcut 

Poate ar fi bine să detaliezi, mai ales la partea cu igiena personală. Și să zică și Raluca versiunea ei.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 1 oră, uritescu a spus:

Poate ar fi bine să detaliezi, mai ales la partea cu igiena personală. Și să zică și Raluca versiunea ei.

Cred ca din punctul ei de vedere este ok,doar daca nu ii atragi atentia atunci,pe loc,altfel de unde sa stie sau ce sa spuna?🤣

Link spre comentariu
Vizitator ralucaa21
Reputație: 0
Acum 2 ore, Ginel79 a spus:

După a doua vizita nu mai sunt chiar așa încântat , ea desigur e drăguța slim pe stilul meu, se fute bine dar.. am observat multe probleme cu igiena( na e mica , poate nu e Învățată sa facă curatenie) dar si igiena personală nu prea mi-a plăcut 

Una peste alta a fost bine dar poate e mai atenta la igiena locuinței si a corpului ca e păcat 

sper sa nu se supere🤭

Merg la femei de peste 10-15 ani , diferite femei si prețuri de la 50 la 500 dar mi-a rămas cumva in cap Simona Garcea așa ca un etalon cum ar trebui sa fie o femeie…, nu cred ca in toți anii ăștia am dat peste 2-3 asemănătoare cu ea 

Sper ca nu v-am plictisit 😄

 

Nu știu la ce te referi cu “igiena personală” si nici “igiena locuinței” . Consider ca nici una nici cealaltă nu erau “murdare” sau sa nu te poti apropia. Nu e cazul sa insir aici, fiecare cu părerea lui. Poate erau 2 vase in chiuveta pe care nu am avut timp sa le spăl, dar nu stiu de ce te ar fi deranjat pe tine, in camera nu cred ca era “murdar” 😅 iar in legătura cu mine, iar nu inteleg la ce te ai referit, fac baie dupa fiecare client si am grija sa fie totul ok. Si tu la rândul tau, deodată ce ai revenit e clar ca ti-a plăcut si nici acum nu mi s a părut ca ti ar fi fost scârbă, ba din contra 😅. Daca vrei sa ma mai faci atenta cu ceva, te astept pe wapp! 

Link spre comentariu
Vizitator ralucaa21
Reputație: 0
Acum 1 oră, trumtram a spus:

Nu am inteles, se rezolva problema cu 40+ sau sa o mint :) Si este ON din meniu :)

Nu cred ca ai avea cum sa ma minți 😂 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 minute, ralucaa21 a spus:

I don't think you could lie to me 😂 

Nu ma impinge :) nu esti singurul din Bucuresti cu limita sub 40 de ani si am fost cu toti si peste tot sunt binevenit sa revin :)

Link spre comentariu
Vizitator ralucaa21
Reputație: 0
Acum 1 minut, trumtram a spus:

Nu ma impinge :) nu esti singurul din Bucuresti cu limita sub 40 de ani si am fost cu toti si peste tot sunt binevenit sa revin :)

Nu am spus-o cu răutate, am spus doar ca nu ma poti minți. 😅 am mai menționat ca nu mai tin cont de 40+ pentru ca am dreptul de a imi selecta clienții. Sunt unii domni de 40+ de nota 10, nu zic nu. ☺️

Link spre comentariu
Vizitator ralucaa21
Reputație: 0
La 11.03.2022 la 9:31, yaml20 a spus:

Fix ce trebuie!

Buna dragilor

Loc liber astăzi 

14:30 

16:00

Va aștept pe whatsapp 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@ralucaa21 Cand confirmi cu un client o intalnire, apoi iti inchizi telefonul si il blochezi pe WhatsApp ca sa te eschivezi de la a da o explicatie, se cheama ca esti cel putin neserioasa, ca sa nu spun mai mult.

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, teres a spus:

@ralucaa21 Cand confirmi cu un client o intalnire, apoi iti inchizi telefonul si il blochezi pe WhatsApp ca sa te eschivezi de la a da o explicatie, se cheama ca esti cel putin neserioasa, ca sa nu spun mai mult.

De ce te-a blocat?
:)

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...