Sari la conținut

💋RALUCA SLIM NEW 0769867251❤️


Vizitator ralucaa21

Postări Recomandate

11 hours ago, ralucaa21 said:
11 hours ago, ralucaa21 said:

Buna seara! In primul rând îți mulțumesc pentru rândurile scrise mai sus, chiar apreciez. Cât despre poze am o întreaga galerie in telefon, deci va aștept pe toți pe whatsapp. 😘😘

daca tot le ai nu ar strica sa pui si aici cateva in plus

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizit-o eu pe domnisoara si am ramas placut surprins. Este la inceput, usor timida, cu o fata foarte simpatica, par cret/ondulat. Prima data m-a invitat la o discutie de cateva minute sa ne cunoastem in bucatarie, timp in care a fumat o tigara, discutie urmata de dush din partea mea (mi-a oferit prosop curat) si trecut la actiune. O.p (asa am vrut) bunicel fara alte artificii. La normal este foarte stramta,  rugat-o sa puna putin lubrifiant sa mearga mai bine. Am schimbat cateva pozitii unde am simtit ca s-a simtit foarte bine, atat eu cat si ea. Pentru cei ca mine care prefera fetele skinny este de revenit. 150 lei oferiti de mine la inceput pentru o experienta placuta alaturi de o fata placuta.

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, _piticu_ a spus:

Nu a mai răspuns pe whatsapp (cu noul număr acum). Mi-e teamă că dispare din nou :)

A scris cred din greseala pe un alt topic ca lipsește câteva zile🤦‍♂️ Abia a lucrat si ea o zi si gata pauza… sunt de speriat copilele astea! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 minute, invisibleman a spus:

Colega ei Nicole lipseste cateva zile. A scris din greseala de pe contul Ralucai.

Sau poate așa cum zici tu… STAI!!!! Ce? e colega cu Nicole? Paiiiiiiii un trio sau un show lesby nu pupam si noi? 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 ore, cutevalentino a spus:

Am vizit-o eu pe domnisoara si am ramas placut surprins. Este la inceput, usor timida, cu o fata foarte simpatica, par cret/ondulat. Prima data m-a invitat la o discutie de cateva minute sa ne cunoastem in bucatarie, timp in care a fumat o tigara, discutie urmata de dush din partea mea (mi-a oferit prosop curat) si trecut la actiune. O.p (asa am vrut) bunicel fara alte artificii. La normal este foarte stramta,  rugat-o sa puna putin lubrifiant sa mearga mai bine. Am schimbat cateva pozitii unde am simtit ca s-a simtit foarte bine, atat eu cat si ea. Pentru cei ca mine care prefera fetele skinny este de revenit. 150 lei oferiti de mine la inceput pentru o experienta placuta alaturi de o fata placuta.

Cam de câți anișori este fătuca? 
Permite FK? GFE?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
10 hours ago, cutevalentino said:

Am vizit-o eu pe domnisoara si am ramas placut surprins. Este la inceput, usor timida, cu o fata foarte simpatica, par cret/ondulat. Prima data m-a invitat la o discutie de cateva minute sa ne cunoastem in bucatarie, timp in care a fumat o tigara, discutie urmata de dush din partea mea (mi-a oferit prosop curat) si trecut la actiune. O.p (asa am vrut) bunicel fara alte artificii. La normal este foarte stramta,  rugat-o sa puna putin lubrifiant sa mearga mai bine. Am schimbat cateva pozitii unde am simtit ca s-a simtit foarte bine, atat eu cat si ea. Pentru cei ca mine care prefera fetele skinny este de revenit. 150 lei oferiti de mine la inceput pentru o experienta placuta alaturi de o fata placuta.

Este de etnie?..că a specificat creola. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 10 minute, invisibleman a spus:

Eu tot incerc sa-i fac o vizita dar nu are locuri cand pot eu… poate cineva mai noroc decat mine sa prinda si sa mai vina cu o recenzie ca sa ne lamurim si noi

Este foarte ocupata,am incercat sa merg ieri la ea,dar nu acea locuri libere in urmatoarele 2 zile.Si da,a raspuns pe Whats si si-a cerut scuze pentru deranj.Este o fata cu mult bun-simt care arata foarte bine,pacat ca este greu de prins...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 12.02.2022 la 18:48, invisibleman a spus:

Si eu am o programare la ea in seara asta. I-am dat astazi mesaj sa ma asigura ca ramane cum am stabilit dar n-m primit niciun raspuns. Am incercat sa o sun dar are tel inchis. 
Deci cred ca nu mai e disponibila…

Nu respecta programari. Ia pe banda rulanta cat mai multi pe zi 15-20.

Link spre comentariu
Vizitator ralucaa21
Reputație: 0
Acum 23 minute, Ghandalf a spus:

M-am programat ieri pt azi, m-a rugat sa-i confirm cu o ora inainte, am facut-o doar ca nu a mai raspuns la tel. Deci TEAPA absoluta! La mine, cel putin!

Buna. Nu cred ca aveai programare pentru astăzi pentru ca eu am răspuns la fiecare mesaj. Scrie-mi pe whatsapp sa ne lămurim. In orice caz, dacă a fost vina mea, îmi pare rau, cu toate ca nu am neglijat pe nimeni ☺️

Link spre comentariu
Vizitator ralucaa21
Reputație: 0
Acum 3 ore, laury a spus:

Nu respecta programari. Ia pe banda rulanta cat mai multi pe zi 15-20.

Buna. In primul rând mulțumesc pentru grija, dar, nu iau 15-20 pe zi. In al doilea rând, sunt selectiva cu clienții mei deoarece mai bine sa fie plăcere reciproca si nu ca totul sa fie mecanic sau prin obligație. Mulțumesc încă o data si te aștept pe watsapp pentru alte nelămuriri! ☺️

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Ptiu, bată-mă să mă bată Diana Șoșoacă, ce noroc pe mine! Vorbit ieri pe WhatsApp, mai vorbit o dată azi dimineață, confirmată programarea cu oră înainte, așa după cum stabilisem (30 minute, o finalizare, 150 de lei). Primit indicații, urcat în apartament.... Upsa! Deschide o ”țăndărică” crețolină, măsura XS, trasă prin inel, cu un zâmbet de mi-a fost mai mare dragul. Apartamentul chiar mișto, curat, baia okeish (gel, apă de gură, prosop alb, impecabil). Ca să nu dau ca tancu` rusesc peste ea, am mai schimbat o vorbă, o glumiță, o voie bună. Surpriză de proporții! Raluca, în realitate, este diametral opusă atitudinii pe care o are aici, pe forum. La fața locului, s-a dovedit o sfârlează ultra comunicativă, deschisă la vorbe de tot felul. Eh, după asta, ar trebui să vă zic și de futai. Ce să vezi, am o problemă cu asta: compatibilitatea mea cu Raluca este de fix 100%. Deci, orice aș zice în momentul de față nu ar mai fi obiectiv. Este realmente începătoare, la oral... hm... mai are muuult de învățat, însă la futai, cu mine, a fost rachetă! Corp beton, carnea tare, sânii mici, dar mișto (genul ”măr),  ”moțul curcanului” proeminent, ultra strâmtă în pussy. În niciun caz nu este pentru amatorii de femei voluptoase.  Dacă și cu parcă se plimbau în barcă, după cum zice vorba, iar în condițiile în care Raluca își respectă programările (și nu iese din lumea asta), eu sigur mai trec pe la ea. Abia atunci, o recenzie mai concretă și-ar avea rostul. Până atunci, îi transmit Ralucăi o sugestie simplă: comunică! Învață să faci asta și vei avea numai de câștigat. 

  • Like 7
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator ralucaa21
Reputație: 0
Acum 11 minute, uritescu a spus:

Ptiu, bată-mă să mă bată Diana Șoșoacă, ce noroc pe mine! Vorbit ieri pe WhatsApp, mai vorbit o dată azi dimineață, confirmată programarea cu oră înainte, așa după cum stabilisem (30 minute, o finalizare, 150 de lei). Primit indicații, urcat în apartament.... Upsa! Deschide o ”țăndărică” crețolină, măsura XS, trasă prin inel, cu un zâmbet de mi-a fost mai mare dragul. Apartamentul chiar mișto, curat, baia okeish (gel, apă de gură, prosop alb, impecabil). Ca să nu dau ca tancu` rusesc peste ea, am mai schimbat o vorbă, o glumiță, o voie bună. Surpriză de proporții! Raluca, în realitate, este diametral opusă atitudinii pe care o are aici, pe forum. La fața locului, s-a dovedit o sfârlează ultra comunicativă, deschisă la vorbe de tot felul. Eh, după asta, ar trebui să vă zic și de futai. Ce să vezi, am o problemă cu asta: compatibilitatea mea cu Raluca este de fix 100%. Deci, orice aș zice în momentul de față nu ar mai fi obiectiv. Este realmente începătoare, la oral... hm... mai are muuult de învățat, însă la futai, cu mine, a fost rachetă! Corp beton, carnea tare, sânii mici, dar mișto (genul ”măr),  ”moțul curcanului” proeminent, ultra strâmtă în pussy. În niciun caz nu este pentru amatorii de femei voluptoase.  Dacă și cu parcă se plimbau în barcă, după cum zice vorba, iar în condițiile în care Raluca își respectă programările (și nu iese din lumea asta), eu sigur mai trec pe la ea. Abia atunci, o recenzie mai concretă și-ar avea rostul. Până atunci, îi transmit Ralucăi o sugestie simplă: comunică! Învață să faci asta și vei avea numai de câștigat. 

Bună din nou 😅. Mulțumesc pentru cuvintele frumoase, pentru atitudine și înțelegere. Ma bucur ca ți-ai schimbat părerea despre mine și te aștept oricând ! 🤗❤️

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
4 minutes ago, ralucaa21 said:

Bună din nou 😅. Mulțumesc pentru cuvintele frumoase, pentru atitudine și înțelegere. Ma bucur ca ți-ai schimbat părerea despre mine și te aștept oricând ! 🤗❤️

Dacă gătești pârjoale "moldovinești" și alivenci, e foarte posibil să nu refuz oferta. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...