Sari la conținut

💋RALUCA SLIM NEW 0769867251❤️


Vizitator ralucaa21

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, ralucaa21 a spus:

Hello băieți ! 🤗 Să lămuresc pe toată lumea, prețurile sunt aceleași momentan, iar în legătură cu programările si respectarea acestora, aș aprecia mult dacă mi-ați confirma dimineața sau înainte cu 2h deoarece am avut și eu neplăceri ! Este vorba atât de timpul vostru cât și de al meu ! Mulțumesc pentru înțelegere și nu mă luați în nume de rău ! Vă pup și vă aștept pe wapp 😘❤️

Bun, atunci dacă ai programari care s-au anulat, ne zici la cei care asteptam, eu deja astept de 3 zile :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 19 minute, inconfundabil a spus:

Bun, atunci dacă ai programari care s-au anulat, ne zici la cei care asteptam, eu deja astept de 3 zile :)

Las-o frate în pace  că  nu e obligată să  îți  dea toată  ziua socoteală  și treci și tu peste . Vrem să  citim recenzii nu  cum plângi tu după  o programare.  

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator ralucaa21
Reputație: 0
Acum 16 ore, cocacola11 a spus:

Am sunat-o pe fata dar nu imi raspunde. Intre ce ore esti disponibila domnita? Multumesc.

Buna. La apeluri răspund mai greu, imi cer scuze. Cel mai bine da-mi mesaj pe whatsapp 😘 mulțumesc de înțelegere !

Link spre comentariu

Hai ca am batut si eu drumul degeaba pana la ea. Mai e si ora de varf…

deci fata asta nu va ajunge departe aici pe forum. Nu ofera serviciile scrise.

deci dupa ce am ajuns la ea, mi-a luat asa pe ocolite daca vrei sa stiu ceva despre ea. I-am spus ca nu, ca imi este clar dupa anunt. Apoi din vorba in vorba imi spune ca a plecat cineva astazi suparat ca ea face doar oral protejat. Si ii spui pai cum asa, pe forum scrie in anunt ca faci si oral neprotejat in functie de ingiena. Ea nu mai face deloc. Asa ca am plecat si eu, tot suparat. 
Pentru evita este de evitat. 
 

Si nici nu arata cum se descrie. La fata e cel mult acceptabila…

seara buna!

  • Like 4
  • Mersi 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris
7 minutes ago, invisibleman said:

Come on, I made my way to her in vain. It's rush hour…

so this girl won't get far here on the forum. It does not offer written services.

so after I got to her, she took me by surprise if you want me to know anything about her. I told him no, that it was clear to me after the announcement. Then word for word she tells me that someone left today upset that she is only doing oral protection. And you tell him how, in the forum he writes in the ad that you also do unprotected oral depending on the ingenuity. She doesn't do it at all. So I left, still upset. 
To avoid it is to be avoided. 
 

And it doesn't even look like it's being described. The face is at most acceptable…

good evening!

Thanks for the sacrifice!

I almost visited her the other day... but then I did not because she refused to send pictures of her breasts then she started saying she is not available..it was probably a lie though

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
11 minutes ago, invisibleman said:

Hai ca am batut si eu drumul degeaba pana la ea. Mai e si ora de varf…

deci fata asta nu va ajunge departe aici pe forum. Nu ofera serviciile scrise.

deci dupa ce am ajuns la ea, mi-a luat asa pe ocolite daca vrei sa stiu ceva despre ea. I-am spus ca nu, ca imi este clar dupa anunt. Apoi din vorba in vorba imi spune ca a plecat cineva astazi suparat ca ea face doar oral protejat. Si ii spui pai cum asa, pe forum scrie in anunt ca faci si oral neprotejat in functie de ingiena. Ea nu mai face deloc. Asa ca am plecat si eu, tot suparat. 
Pentru evita este de evitat. 
 

Si nici nu arata cum se descrie. La fata e cel mult acceptabila…

seara buna!

cum si ea munceste pentru bani, si eu muncesc pentru banii mei, deci de sa arunc pe ferestra 250 ron?

i-am spus sa modifice serviciile, astfel incat sa bata cu realitate pentru ca vrem sa stimm pe ce dam banii

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, invisibleman a spus:

Hai ca am batut si eu drumul degeaba pana la ea. Mai e si ora de varf…

deci fata asta nu va ajunge departe aici pe forum. Nu ofera serviciile scrise.

deci dupa ce am ajuns la ea, mi-a luat asa pe ocolite daca vrei sa stiu ceva despre ea. I-am spus ca nu, ca imi este clar dupa anunt. Apoi din vorba in vorba imi spune ca a plecat cineva astazi suparat ca ea face doar oral protejat. Si ii spui pai cum asa, pe forum scrie in anunt ca faci si oral neprotejat in functie de ingiena. Ea nu mai face deloc. Asa ca am plecat si eu, tot suparat. 
Pentru evita este de evitat. 
 

Si nici nu arata cum se descrie. La fata e cel mult acceptabila…

seara buna!

Tot esti norocos ca ai ajuns pana la ea. 😂😂 eu de 3 - 4 zile ma rog de ea sa imi faca loc in agenda

Iar la telefon, a raspuns vreodata cuiva de aici?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu am reușit să dau pe telefon. Doar o convorbire decentă pe whatsapp urmată de țeapă la programare și apoi ignorare...
Acum dacă e și treaba cu anunțul de un fel și realitatea de alta... să fie sănătoasă și departe de noi.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ralucaa21
Reputație: 0

Hello băieți ! 
Am mai spus-o si o repet: sunt inca foarte noua in domeniu si nu am invatat inca mecanismele acestei lumi. Pentru o incepatoare nu este deloc usor sa multumeasca pe toata lumea si este foarte adevarat ca din cauza lipsei mele de experienta am omis lucruri importante. Unul dintre aceste lucruri este chiar o lista reala a serviciilor pe care le pot oferi acum. In timp, sunt posibile diversificari si schimbari.
- oral protejat (sunt moment dificile din punct de vedere sanitar si cred ca sanatatea noastra e foarte importanta)
- sex normal numai protejat
- accept cunnilingus si pozitia 69
- in masura in care pot, accept o diversitate de pozitii sexuale
- FK numai daca exista acea chimie necesara intre noi, ai o gura ingrijita si fara halitoza (o sa gasesti in baie apa de gura)
- GFE (mangaieri, masaj de relaxare, saruturi pe corp)
- finalizare numai corporala sau in prezervativ, cum doresti
- putem face un dus impreuna si chiar daca ”abia ai venit de acasa”, as aprecia daca vei vizita baia, caci vei gasi un prosop curat, special pentru tine.

Preturile (door to door):
- 30 de minute = 150 de lei
- 60 de minute = 250 de lei 

Mulțumesc pentru înțelegere! Va pup 😘❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 minute, ralucaa21 a spus:

Hello băieți ! 
Am mai spus-o si o repet: sunt inca foarte noua in domeniu si nu am invatat inca mecanismele acestei lumi. Pentru o incepatoare nu este deloc usor sa multumeasca pe toata lumea si este foarte adevarat ca din cauza lipsei mele de experienta am omis lucruri importante. Unul dintre aceste lucruri este chiar o lista reala a serviciilor pe care le pot oferi acum. In timp, sunt posibile diversificari si schimbari.
- oral protejat (sunt moment dificile din punct de vedere sanitar si cred ca sanatatea noastra e foarte importanta)
- sex normal numai protejat
- accept cunnilingus si pozitia 69
- in masura in care pot, accept o diversitate de pozitii sexuale
- FK numai daca exista acea chimie necesara intre noi, ai o gura ingrijita si fara halitoza (o sa gasesti in baie apa de gura)
- GFE (mangaieri, masaj de relaxare, saruturi pe corp)
- finalizare numai corporala sau in prezervativ, cum doresti
- putem face un dus impreuna si chiar daca ”abia ai venit de acasa”, as aprecia daca vei vizita baia, caci vei gasi un prosop curat, special pentru tine.

Preturile (door to door):
- 30 de minute = 150 de lei
- 60 de minute = 250 de lei 

Mulțumesc pentru înțelegere! Va pup 😘❤️❤️

Hai că o dai de gard, prosteala pe fata !

Te crezi isteață și pe noi veniți cu pluta...ba faci ON și anal, ba numai faci...cum spun băieții o recenzie reală, de ce se lovesc la fata locului cum vrei sa o dregi...nu are nici o legătură o pula curata cu situația actuală....

Ferească D-zeu de unde veniți cu prosteala asta nu știu...🤮

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator ralucaa21
Reputație: 0
Acum 6 minute, hennesy a spus:

Hai că o dai de gard, prosteala pe fata !

Te crezi isteață și pe noi veniți cu pluta...ba faci ON și anal, ba numai faci...cum spun băieții o recenzie reală, de ce se lovesc la fata locului cum vrei sa o dregi...nu are nici o legătură o pula curata cu situația actuală....

Ferească D-zeu de unde veniți cu prosteala asta nu știu...🤮

Buna. Nu ma cred nici isteață si nici pe voi “ veniți cu pluta”. Prin acest post am încercat sa lămuresc pe toată lumea si toate neînțelegerile. Mulțumesc pentru părere ☺️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...