Sari la conținut

0733879800 Atenție!!


drkrieger

Postări Recomandate

  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Am sunat aseară pe doamna. Am vb cu o femeie la telefon cerea 200/h total. Zic ok îmi place femeile mature, hai sa încerc. Când ajung la locație zona mureșeni. Îmi deschide ușa un "domn" îmbrăcat în haine de femeii!! barba acoperita cu o masca. Se vedea clar ca e bărbat. Întreb unde e doamna am crezut ca sunt doar colegi. Zice ca ea este.  Unde ajungem fraților?? M-am întors și am și plecat.  Va spun și voua sa nu faceti drumul degeaba. Cred ca era și o doamna  în apartament ca se auzea o conversație din camera. 

  • Mersi 2
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde pot
  • Oras:Unde pot
Acum 1 oră, drkrieger a spus:

Am sunat aseară pe doamna. Am vb cu o femeie la telefon cerea 200/h total. Zic ok îmi place femeile mature, hai sa încerc. Când ajung la locație zona mureșeni. Îmi deschide ușa un "domn" îmbrăcat în haine de femeii!! barba acoperita cu o masca. Se vedea clar ca e bărbat. Întreb unde e doamna am crezut ca sunt doar colegi. Zice ca ea este.  Unde ajungem fraților?? M-am întors și am și plecat.  Va spun și voua sa nu faceti drumul degeaba. Cred ca era și o doamna  în apartament ca se auzea o conversație din camera. 

Eu unul nu m-as risca la plesneala ceva cand avem in oras cateva bunaciuni confirmate care presteaza pentru 250. cand iti psune 200 lei ora , si total ar trebui sa ai indoieli....

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...