Sari la conținut

Ana_0722825457


Vizitator AnneMarie2

Postări Recomandate

  • Oras:Targoviște
  • Oras:Targoviște
Acum 15 ore, RoMario2020 a spus:

Am sunat eu astăzi 250 lei finalizarea 20 min totul protejat, locație in m11 

Și au am sunat astăzi pt o descărcare,dar piperată...așa ca rămânem tot pt Diana lux și Delia😉măcar știm ca ele știu meserie și sunt și bune la preț🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște

Eu am vb cu ea la telefon,am crezut că la tarifele astea e o mare frumusețe dar nu..mie mi-a spus că finalizarea e 100 și ora 200 ... păi la 300nr cum a zis colegul trebuie să fie top model nu expirare ca ea,astea ne crede pe noi proști, crede că nu am mai văzut pizda ne face să ne ducem la ele și surpriza niște expirate pline de fițe la niște tarife exagerate și uni dintre noi rămâne de frică că cheamă gunoiului de pește... Eu unul asta aștept să le sparg muia la amândoi (am 3 peștișori bătuți până acum) așa ar trebui să procedați și voi, hai să nu mai permitem la toate gunoaiele să își bată joc de noi pe banii noștri

 

Link spre comentariu
Acum 3 ore, aurelxxx a spus:

Eu am vb cu ea la telefon,am crezut că la tarifele astea e o mare frumusețe dar nu..mie mi-a spus că finalizarea e 100 și ora 200 ... păi la 300nr cum a zis colegul trebuie să fie top model nu expirare ca ea,astea ne crede pe noi proști, crede că nu am mai văzut pizda ne face să ne ducem la ele și surpriza niște expirate pline de fițe la niște tarife exagerate și uni dintre noi rămâne de frică că cheamă gunoiului de pește... Eu unul asta aștept să le sparg muia la amândoi (am 3 peștișori bătuți până acum) așa ar trebui să procedați și voi, hai să nu mai permitem la toate gunoaiele să își bată joc de noi pe banii noștri

 

Într-adevăr, acum am sunat o iar și a zis 150 nr. Cred ca a văzut ca s a dus dracul la ea!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...