Sari la conținut

Zona Titan Aushan


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

"Tocmai ce-am vorbit cu ea …. 
Este moldoveanca probabil de peste Prut dupa accentul specific. 
Convorbirea telefonica nu m-a convins, am inteles ca incepe la ora 9 si alte detalii nu am mai apucat sa intreb fiindca se grabea se pare si a inchis in graba.

Ce este de retinut, este ca suna inapoi. Pe mine m-a sunat cam dupa aprox 20 min."....recenzia nu-mi apartine , am găsit-o cand am cautat dupa numar...poze nu am vazut.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 18 ore, Adinaanna a spus:

Bună  sunt Adina...ofer companie intima pentru băieți discreți....te aștept cu mult drag. Nu vei regreta.....detalii la telefon 0769973664

excepțională descriere... mai ales pozele, sunt într-un mare fel...😂

Link spre comentariu
  • Oras:Hell
  • Oras:Hell
18 hours ago, Adinaanna said:

Bună  sunt Adina...ofer companie intima pentru băieți discreți....te aștept cu mult drag. Nu vei regreta.....detalii la telefon 0769973664

wow....ce poze misto.....si foarte multe....mai usor fata....ne omori cu atatea poze😅

Link spre comentariu

Fiind prin zona am decis sa fac o vizita sunat la 0769973664 . Am fost printre blocuri cu mare greutate . Ajuns stabilit  meniul  op pro  normal pr  80 lei finalizarea . Si acum  note  oral foarte slab 6  normal strimta  ok a acceptat poz propuse fara implicare nota7 . Fata inalta  aprox 1,72 cu 65kg aproximativ aspect mediu . cu accent moldovenesc dnspre rusi  .Atitudine f grabita fastfuk nota 4  de revenit  nu  de recomandat  NU restu la alegerea voastra ciocane tari

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

e clar ca ori are clienti multi de proasta calitate ori are servici de toata jena . S-a rebrenduit si are si poze acum , nu stiu cat de reale dar din descrierea de mai sus se apropie 

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-zona-titan-auchan-vino-la-2krbEZ#1LyDnB 

Zona Titan Auchan ..vino la mine sa te relaxezi

Ofer servicii de calitate si masaj de relaxare te astept la mine pentru o sedinta... singura in locatie nu ne deranjeaza nimeni... 

0738565768

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

subscriu la ce a scris si radut002..moldoveanca zdravana la corp ai ce fute , din pacate nu prea vrea ea...verry fust fuck ..o suge 2 min max ..se pune capra si dupa alte 2 minute intreaba ''mai ai mult'' ...deci NU RECOMAND !!!

Link spre comentariu

  • Oras:DA
  • Oras:DA

Am fost si am luat teapa.Nu merita nici macar 50/finalizarea,la serviciile ofeite ,daca nu esti statut de cel putin doua saptamani nu cred ca reusesti sa finalizezi.Iti ia numai capul in gura il suge de 10/15 ori si iti pune preze pe pula nesculata,se pune capra si iti cere sa o patrunzi,cu ce daca este nesculata? CLAR DE EVITAT

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...