Sari la conținut

Dansul Clonelor


bic.c

Postări Recomandate

Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
21 minutes ago, evaforyou said:

Eu am alta problema, nush ce-a vrut sa zica nenea lama de ras cu topicul asta, da' daca ce zice el ar fi adevarat, cred ca unii nu prea stiu sa se cloneze... pe cativa dintre "banuiti" i-am cunoscut "biblic", cum pnm arata altfel daca tot ala e? 

A făcut câteva greșeli ,dar sigur nu ai știi biblic pe jumătate din cei nominalizați ,fiind raportat la unul :)

Link spre comentariu
  • Oras:Paris
  • Oras:Paris

I don't even participate in this clone shit or try to justify myself

Because when you say the truth or your opinion, you get spammed to death and banned

I don't have so much time to waste

In short.....I AM HERE ONLY FOR THE BITCHES

Especially since I do not know if I will stay here tomorrow haha I just go anywhere where there is the tightest pussies

Maybe I will post reviews again....but definitely not in this account...I will do everything anonymously just for the real people who actually visit girls and want to read reviews...fuck all the ass kissers, bootlickers and clone accounts...yes that is right, fuck y'all

I won't mention names cause the list is too long

And thank you for everyone who still support me in the shadows...I see you

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unde pot
  • Oras:Unde pot
Acum 17 ore, bic.c a spus:

Hai fetele , curaj , v-am vazut pelerinajul pe aici , nu aveti cuvinte ?

Daca nu puteti sa articulati va rog , care o vocala , care o consoană , ca la fazan , ca va pricepeti bine ,am vazut . 

@cincistele , poate am gresit , scuze , seful are arma principala , ip-urile

Iete na! IP-uri. Am in telefon 2 cartele , din retele diferite. In laptop , cartela de servici , de la o a treia retea. De la a patra retea am Wirelles acasa de la Digi , deci al patrulea furnizor. Daca mi-as face clone , as avea grija ca pe fiecare cont sa intru din alta retea. Si crede-ma ca nu ai gresit doar in cazul lui @cincistele . Dintre ceilalti cel putin @Muzicutza , @_amarok_ (a activat intrecut cu un alt cont pe care si l-a sters) , @rechinii77 si mai ales @fardugol nu sunt clone . Restul nu as putea spune daca sunt clone sau nu , dar cei enumerati de mine , clar nu sunt clone.

  • Like 2
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Nassau
  • Oras:Nassau
6 hours ago, Letsdoit said:

I don't even participate in this clone shit or try to justify myself

Because when you say the truth or your opinion, you get spammed to death and banned

I don't have so much time to waste

In short.....I AM HERE ONLY FOR THE BITCHES

Especially since I do not know if I will stay here tomorrow haha I just go anywhere where there is the tightest pussies

Maybe I will post reviews again....but definitely not in this account...I will do everything anonymously just for the real people who actually visit girls and want to read reviews...fuck all the ass kissers, bootlickers and clone accounts...yes that is right, fuck y'all

I won't mention names cause the list is too long

And thank you for everyone who still support me in the shadows...I see you

 

Retardule, aveai cont facut dinainte sa iti iei ban de bou si dement ce esti pe celalalt @clement mic,  si mai ai tupeu sa comentezi pe aici de clone. Du-te in pula mea cu sustinatorul tau din umbra cu tot si nu mai latra la stele pe aici la 4 dimineata ca un psihopat scapat din camasa de forta, s-a saturat toata lumea de tine. Nu meriti nici sa ne pisam pe tine si sa-ti dam foc.

  • Like 1
  • Minus 1

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
La 14.02.2022 la 13:28, bic.c a spus:

 Oare la ce servesc aceste clone incinse bine la "fazan" si "melodii pe care le pui pe repeat", si punctate pe principiul "all for one and one for all"?!? 

Seful , capo di tutti capo , el lider maximo , inegalabilul @elprofesoare

@scorpion1970, @pandele firea, @eva001, @_amarok_, @Muzicutza, @Doina2001, @JocelynEon , @22leon , @awokeone10 , @OFllmodels , @elicoidal . @cristi neacsu cel viteaz , @Vladescu86 , @Tan-Optimist , @AndreiFlo7, @witcher ,  @rechinii77 , @cincistele , @fardugol , @stefan717 , @nicu28 , @ionica 73 , @dyerseve , @catelul.dinamo , @Wai.Wai , @bred_pit , @dan1169dan  si muuuuuulti altii.

Rog colegii care mai stiu cate unul sa-i puna .

 

Hai fetele , una cate una in ordinea numerelor de pe tricou , dans

 

Vai ce varza a la Cluj ai facut aici😂😂😂😂

Tu ce clone ai?😂😂😂😂😂😂

  • Like 4
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 8 ore, PaybackTime a spus:

Iete na! IP-uri. Am in telefon 2 cartele , din retele diferite. In laptop , cartela de servici , de la o a treia retea. De la a patra retea am Wirelles acasa de la Digi , deci al patrulea furnizor. Daca mi-as face clone , as avea grija ca pe fiecare cont sa intru din alta retea. Si crede-ma ca nu ai gresit doar in cazul lui @cincistele . Dintre ceilalti cel putin @Muzicutza , @_amarok_ (a activat intrecut cu un alt cont pe care si l-a sters) , @rechinii77 si mai ales @fardugol nu sunt clone . Restul nu as putea spune daca sunt clone sau nu , dar cei enumerati de mine , clar nu sunt clone.

Dai pace, nu iti mai strica timpul cu oameni nesemnificativi, lasa-ma pe mine😂😂😂😂😂

El e doar invidios ca noi "clonele" ne apreciem intre noi😂😂😂😂😂😂

  • Like 4
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 1 oră, Muzicutza a spus:

Dai pace, nu iti mai strica timpul cu oameni nesemnificativi, lasa-ma pe mine😂😂😂😂😂

El e doar invidios ca noi "clonele" ne apreciem intre noi😂😂😂😂😂😂

știe cineva ce sa întâmplat cu CharonIV  ?  Eu nu am mai intrat de mult. Sa pierdut de tot in vacanță sau la-ți dat la lei 😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:service
  • Oras:service
Acum 5 minute, Santino a spus:

știe cineva ce sa întâmplat cu CharonIV  ?  Eu nu am mai intrat de mult. Sa pierdut de tot in vacanță sau la-ți dat la lei 😂

Ii place mai mult in vacanta, a zis ca s-a plictisit si a sters contu.......

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 37 minute, Santino a spus:

știe cineva ce sa întâmplat cu CharonIV  ?  Eu nu am mai intrat de mult. Sa pierdut de tot in vacanță sau la-ți dat la lei 😂

Tocmai ce ti-a raspuns😂😂😂

Doar ca asta e contul de baiat bun, tu il sti de baiat rau😂😂😂

Are cont nou si din ala 😂😂😂

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
15 hours ago, Letsdoit said:

I don't even participate in this clone shit or try to justify myself

Because when you say the truth or your opinion, you get spammed to death and banned

I don't have so much time to waste

In short.....I AM HERE ONLY FOR THE BITCHES

Especially since I do not know if I will stay here tomorrow haha I just go anywhere where there is the tightest pussies

Maybe I will post reviews again....but definitely not in this account...I will do everything anonymously just for the real people who actually visit girls and want to read reviews...fuck all the ass kissers, bootlickers and clone accounts...yes that is right, fuck y'all

I won't mention names cause the list is too long

And thank you for everyone who still support me in the shadows...I see you

 

Fuck You and for everyone who support a idiot like You,get lost useless fucking wanker!

Link spre comentariu
La 14.02.2022 la 13:36, hunterxxl a spus:

 

@cincistele @catelul.dinamo @OFllmodels @rechinii77 @22leon

@ionica 73 am impresia că este miskin,parca a confirmat și motanul asta.

Foarte verosimila, impresia ta.

Idem confirmarea venita de la un manelist agramat.

Tot cu aceleasi pastile, clone, minusuri si mucaleala, dupa doi ani de pandemie si un pitic atomic cu tendinte psihopatice, aproape sa declanseze un razboi.

Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
4 minutes ago, miskinbkk said:

Foarte verosimila, impresia ta.

Idem confirmarea venita de la un manelist agramat.

Tot cu aceleasi pastile, clone, minusuri si mucaleala, dupa doi ani de pandemie si un pitic atomic cu tendinte psihopatice, aproape sa declanseze un razboi.

Învață unde se pun și când se pun virgulele,că tot pomenești de agramat,nici cuvintele nu le stapanesti in context,dar bagă sa fie,poate pari cu un IQ mai mare decât a unui babuin castrat  :)

 

Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
19 minutes ago, miskinbkk said:

 

Tot cu aceleasi pastile, clone, minusuri si mucaleala, dupa doi ani de pandemie si un pitic atomic cu tendinte psihopatice, aproape sa declanseze un razboi.

Putin chiar 1,69 m inaltime are numai. Vad ca atat avea si Napoleon. Hitler avea 1,75 (poate cu tocuri, dar google atat scrie):  Si Mussolini tot 1,69 avea, iar Stalin intre 1,65 si 1,68 (depinde ce clona... vreau sa spun "dublor" il inlocuia).

Vezi, @liviu95 , ca nu-i totul pierdut daca nu esti foarte inalt? 😜

  • Like 3
Link spre comentariu
Acum 3 ore, hunterxxl a spus:

Învață unde se pun și când se pun virgulele,că tot pomenești de agramat,nici cuvintele nu le stapanesti in context,dar bagă sa fie,poate pari cu un IQ mai mare decât a unui babuin castrat  :)

 

*al unui babuin castrat

Stilul asta pasiv-agresiv, fara nici o urma de haz si plin de agramatism, il au doar pidsadera sau ion de la raion, plus miliardele de clone, pentru a fi on topic.

Ionica 73, cel mai prost din curtea scolii.

PS.Nu ma face sa "intru" in voi, ca nu e bine.

Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
29 minutes ago, miskinbkk said:

*al unui babuin castrat

Stilul asta pasiv-agresiv, fara nici o urma de haz si plin de agramatism, il au doar pidsadera sau ion de la raion, plus miliardele de clone, pentru a fi on topic.

Ionica 73, cel mai prost din curtea scolii.

PS.Nu ma face sa "intru" in voi, ca nu e bine.

Până a intra în alții, respectivii chiar merită,da o tură pe la școala primară că tot te erijezi in vreun autodidact :)

Distracție plăcută cu pidsadera,țin și eu aproape aici;de acord cu ionică,chiar nu eram dumerit daca te imită sau este the great miskin :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, MacArthur a spus:

Putin chiar 1,69 m inaltime are numai. Vad ca atat avea si Napoleon. Hitler avea 1,75 (poate cu tocuri, dar google atat scrie):  Si Mussolini tot 1,69 avea, iar Stalin intre 1,65 si 1,68 (depinde ce clona... vreau sa spun "dublor" il inlocuia).

Vezi, @liviu95 , ca nu-i totul pierdut daca nu esti foarte inalt? 😜

 Nu știam de Putin că e așa scump, părea mult mai înalt. 

 Nu neg că nu poți face multe lucruri extraordinare dacă ești scund, nu are nicio treabă. Stefan cel Mare a fost scund, dacă revenim in prezent, Messi are fix 1.69, cat mine și e cel mai bun fotbalist din toate timpurile, după părerea mea. 

 Eu nu am nicio problema cu înălțimea mea, mă consider perfect normal. Problema se pune atunci când ești disconsiderat de către femei, in special. Dacă din 100 de femei, 70 nu am nicio problema cu înălțimea mea, pot avea cu mine o relație e super ok. Problema se pune când auzi tot timpul treaba cu înălțimea. Dacă intri pe Tinder, multe au la descriere "plecase, be tall", de parcă noi am ales sa fim scunzi sau nu. Cu multe femei, când vorbeam pe net fara sa ne știm, auzeam întrebarea asta, cu ce înălțime ai iar după brusc interesul lor scădea în conversație. Asta e problema mea. Refuzurile. De aici pot spune că am "complexe" și așa se dezvoltă ele de fapt. Nimeni nu are complexe pt că e el nebun ci pentru că societatea îl reneagă, nu îl acceptă pentru ceva ce unii cred că e un "defect". 

 Mie, personal mi se pare trist că în 2022 mai exista chestii legate de înălțime sau eu mai știu ce defecte fizice. De ce nu poate fi o femeie înaltă cu un bărbat scund ? Ce e greșit aici, eu nu vad nimic rău. Eu as putea sa o fac fara probleme. Multe femei își doresc bărbați înalți, ajung sa fie cu ei iar unii le bat, le vorbesc urât, le înșală sau le mănâncă banii. Ai grija ce îți dorești să s ar putea sa ți se îndeplinească. Trebuie să știi exact ce vrei mai întâi și întâi de toate. Fizicul ar trebui lăsat un pic mai la urmă. 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:service
  • Oras:service
Acum 6 minute, liviu95 a spus:

 Nu știam de Putin că e așa scump, părea mult mai înalt. 

 Nu neg că nu poți face multe lucruri extraordinare dacă ești scund, nu are nicio treabă. Stefan cel Mare a fost scund, dacă revenim in prezent, Messi are fix 1.69, cat mine și e cel mai bun fotbalist din toate timpurile, după părerea mea. 

 Eu nu am nicio problema cu înălțimea mea, mă consider perfect normal. Problema se pune atunci când ești disconsiderat de către femei, in special. Dacă din 100 de femei, 70 nu am nicio problema cu înălțimea mea, pot avea cu mine o relație e super ok. Problema se pune când auzi tot timpul treaba cu înălțimea. Dacă intri pe Tinder, multe au la descriere "plecase, be tall", de parcă noi am ales sa fim scunzi sau nu. Cu multe femei, când vorbeam pe net fara sa ne știm, auzeam întrebarea asta, cu ce înălțime ai iar după brusc interesul lor scădea în conversație. Asta e problema mea. Refuzurile. De aici pot spune că am "complexe" și așa se dezvoltă ele de fapt. Nimeni nu are complexe pt că e el nebun ci pentru că societatea îl reneagă, nu îl acceptă pentru ceva ce unii cred că e un "defect". 

 Mie, personal mi se pare trist că în 2022 mai exista chestii legate de înălțime sau eu mai știu ce defecte fizice. De ce nu poate fi o femeie înaltă cu un bărbat scund ? Ce e greșit aici, eu nu vad nimic rău. Eu as putea sa o fac fara probleme. Multe femei își doresc bărbați înalți, ajung sa fie cu ei iar unii le bat, le vorbesc urât, le înșală sau le mănâncă banii. Ai grija ce îți dorești să s ar putea sa ți se îndeplinească. Trebuie să știi exact ce vrei mai întâi și întâi de toate. Fizicul ar trebui lăsat un pic mai la urmă. 

 

 

 

Nalt ca bradu...prost ca gardu........daca esti inalt de ce n-ai bani.....

Daca ai si bani de ce mergi la altele.........daca nu de ce nu esti brunet.......

Motive.

Napoleon putea face mai multe lucruri deodata........si de era mic.....

statea calare si privea la dreapta.

Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
2 hours ago, pandele firea said:

Tot pa forum ospatare?

10 ani de delir =))

 

Tu câți ani de delir ai in care conversezi cu tine însuți :)

Macar Miskin e asumat,ce ne poți spune de contul asta ,cât și celelalte crescute la fazan? :)

Plus-minus pa conturi ,mai dam și la prințesa anorexica,că deh,dragostea e mare,mai împrăștiem niste informații false să părem băieți dastepti și informați.

Vedeți că sunteți prea evidenți :)

Link spre comentariu

  • Oras:strada Turnătorului
  • Oras:strada Turnătorului
On 2/14/2022 at 1:28 PM, bic.c said:

 Oare la ce servesc aceste clone incinse bine la "fazan" si "melodii pe care le pui pe repeat", si punctate pe principiul "all for one and one for all"?!? 

Seful , capo di tutti capo , el lider maximo , inegalabilul @elprofesoare

@scorpion1970, @pandele firea, @eva001, @_amarok_, @Muzicutza, @Doina2001, @JocelynEon , @22leon , @awokeone10 , @OFllmodels , @elicoidal . @cristi neacsu cel viteaz , @Vladescu86 , @Tan-Optimist , @AndreiFlo7, @witcher ,  @rechinii77 , @cincistele , @fardugol , @stefan717 , @nicu28 , @ionica 73 , @dyerseve , @catelul.dinamo , @Wai.Wai , @bred_pit , @dan1169dan  si muuuuuulti altii.

Rog colegii care mai stiu cate unul sa-i puna .

 

Hai fetele , una cate una in ordinea numerelor de pe tricou , dans

 

Ce-ai facut bobitza? mai ai 2 topice inchise pe conturile banate. Acelasi stil, aceasi abordare si mod de exprimare.😘

  • Haha 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...