Sari la conținut

Kristal total 0737627465


Vizitator Kristal19

Postări Recomandate

Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Săptămana următoare vom avea o surpriză, dar nu zic nimic mai mult pană nu iși va posta micuța nimfomană  pozele aici.

Link spre comentariu
  • cleopatra01 a schimbat titlul în Kristal total 0737627465
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
1 oră în urmă, unsuflet a spus:

Săptămana următoare vom avea o surpriză, dar nu zic nimic mai mult pană nu iși va posta micuța nimfomană  pozele aici.

Dacă apare ea poate apare și dolarul🤦

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 10 ore, unsuflet a spus:

Săptămana următoare vom avea o surpriză, dar nu zic nimic mai mult pană nu iși va posta micuța nimfomană  pozele aici.

Interesant !

Cand s-a lasat definitiv, nu a spus nici macar adio .... dar probabil eu sunt mai de moda veche . 😊

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 1 oră, eduardoboss a spus:

Nu mai avem surpriza?😂😂

Se pare ca nu. Se amana amanarea pe termen nelimitat😆. Poate e mai bine asa.

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Salut

     SA INTORS MICA NIMFOMANA

Azi am avut parte de un rasfat de zile mari. Micuta nimfomana KRISTAL a revenit in activitate, si am avut deosebita placere sa fiu primul servit cu placerile oferite de Kristal. Am avut parte de o servire ireprosabila, sunt subiectiv stiu dar intilnirea cu Kristal a fost pur si simplu WOW. 

Am facut programarea cu gindul "merg sa fiu eu cel răsfățat" dar nu prea mi-a iesit🙈🤪. Am cam fost "abuzat"🤦‍♂️, pus la munca (grea), dar a fost superb, a meritat fiecare secunda petrecuta alaturi de Kristal. 🤪

Kristal aceasi  domnita miniona cu sini medii (frumusei si sensibili), fund bombat, cu un chip mai frumos si mai luminos decit mi-l aminteam. Si cu o pofta mare de.... 👉👌💦

Nu am sa dau mai multe detalii privind actiunea... Va mai spun doar ca scorul a fost 1-2.🙈🙈🙈🙈

MULTUMESC KRISTAL 😍😘🤗

DATA VIITOARE VEI MUNCII MULT😜😜😜

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 19 ore, Flx01 a spus:

Salut

     SA INTORS MICA NIMFOMANA

Azi am avut parte de un rasfat de zile mari. Micuta nimfomana KRISTAL a revenit in activitate, si am avut deosebita placere sa fiu primul servit cu placerile oferite de Kristal. Am avut parte de o servire ireprosabila, sunt subiectiv stiu dar intilnirea cu Kristal a fost pur si simplu WOW. 

Am facut programarea cu gindul "merg sa fiu eu cel răsfățat" dar nu prea mi-a iesit🙈🤪. Am cam fost "abuzat"🤦‍♂️, pus la munca (grea), dar a fost superb, a meritat fiecare secunda petrecuta alaturi de Kristal. 🤪

Kristal aceasi  domnita miniona cu sini medii (frumusei si sensibili), fund bombat, cu un chip mai frumos si mai luminos decit mi-l aminteam. Si cu o pofta mare de.... 👉👌💦

Nu am sa dau mai multe detalii privind actiunea... Va mai spun doar ca scorul a fost 1-2.🙈🙈🙈🙈

MULTUMESC KRISTAL 😍😘🤗

DATA VIITOARE VEI MUNCII MULT😜😜😜

Ne poți spune unde are locația? 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am vizitat si eu micuta nimfomana. Am prins o locatie mai ok pe str Bucegi  cu dus prosop curat pat ok. As zice un 8.

Micuta nimfomana acum e blonda ceea ce nu influenteaza serviciile ei. Oral bunicel cred ca ii place, a trebuit s-o opresc ca altfel o devora cu totul. Nota 9.

La normal surpriza era toata uda cu toate xa eram primul client in ziua respectiva. Am schimbat trei pozitii in care se implica la maxim si natural. Inevitabilul s-a produs de ambele parti asa ca nu pot da decat 10.

Programarea stabilita cu o zi inainte a fost respectata nota 10. Iar la igiena este impecabila tot 10.

Cu mine are implicare Gfe buna dar din lipsa saruturilor as da un 9.

Cadoul 300 lei ora.

E o persoana care imparte grupul nostru. Cei ce o plac, probabil o s-o viziteze, iar ceilalti din fericire au multe alte optiuni ...

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Va salut și eu🙋🏻‍♂️;

In ultimul timp nu am mai lăsat recenzii și asta din mai multe motive, dar astăzi o sa las una mica de tot, cam așa ca mica nimfomana😏

Saptamana asta am avut și eu o întâlnire cu proaspăt revenita titulara, o revedere reușită zic eu in care ne-am cam satisfăcut poftele.

Nu dau note pentru ca ma voi baza pe experiența mea și trăirile mele cu ea, însă pot spune ca exista chimie, ne știm destul de bine și ne satisfacem reciproc, ceea ce este destul😁

Micuta nimfomana vine și cu un schimb de “look”, adică blonduță, mai luminata parca la fata, simpatica și cu un chef nebun de futai🤪

Eu personal ma simt bine cu ea și in compania ei, fără graba, fără stres, și am plecat de fiecare data atât “descărcat”😄 cât și încărcat pozitiv; așa ca data vreți o întâlnire reușită cu ea  in primul rând trebuie sa fi om dar cel mai important sa futi ca nebunul😈

Cam sărăcăcioasă recenzia mea, dar foarte multe nu ar mai fi de adăugat  decât ceea ce se știe deja din recenzile trecute.

Kristal, in cazul in care citești pe aici, mulțumesc pentru întâlnirea noastră, astept sa ne revedem pentru o noua partida nebuna🤪🤗

 

Spor la futut💪

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 15 ore, futaciosul_69 a spus:

Va salut și eu🙋🏻‍♂️;

In ultimul timp nu am mai lăsat recenzii și asta din mai multe motive, dar astăzi o sa las una mica de tot, cam așa ca mica nimfomana😏

Saptamana asta am avut și eu o întâlnire cu proaspăt revenita titulara, o revedere reușită zic eu in care ne-am cam satisfăcut poftele.

Nu dau note pentru ca ma voi baza pe experiența mea și trăirile mele cu ea, însă pot spune ca exista chimie, ne știm destul de bine și ne satisfacem reciproc, ceea ce este destul😁

Micuta nimfomana vine și cu un schimb de “look”, adică blonduță, mai luminata parca la fata, simpatica și cu un chef nebun de futai🤪

Eu personal ma simt bine cu ea și in compania ei, fără graba, fără stres, și am plecat de fiecare data atât “descărcat”😄 cât și încărcat pozitiv; așa ca data vreți o întâlnire reușită cu ea  in primul rând trebuie sa fi om dar cel mai important sa futi ca nebunul😈

Cam sărăcăcioasă recenzia mea, dar foarte multe nu ar mai fi de adăugat  decât ceea ce se știe deja din recenzile trecute.

Kristal, in cazul in care citești pe aici, mulțumesc pentru întâlnirea noastră, astept sa ne revedem pentru o noua partida nebuna🤪🤗

 

Spor la futut💪

Din ce ai scris aici pe mine nu mă ajută cu nimic! La ce vechime ar trebui sa ști sa faci o recenzie regulamentara, eu am înțeles ca ești doar  îndrăgostit de ea

Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 4 ore, Chiochiu a spus:

Din ce ai scris aici pe mine nu mă ajută cu nimic! La ce vechime ar trebui sa ști sa faci o recenzie regulamentara, eu am înțeles ca ești doar  îndrăgostit de ea

🤣🤣; chiar ca nu sunt îndrăgostit deloc, dacă era așa aveam vreo 200 de neveste pana acum😂😂; legat de partea cu recenzia dacă te interesează una regulamentara😏, du-te câteva pagini mai in spate și o sa găsești😎

Nu trebuie sa ma explic la nimeni cu nimic, dar așa pentru informarea ta doar ce ai citit tu acum aici a fost o simpla relatare la o revedere cu ea😌; mai departe fiecare înțelege ce vrea.

O zi faina și spor💪

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...