Sari la conținut

Kristal total 0737627465


Vizitator Kristal19

Postări Recomandate

Vizitator Kristal19
Reputație: 0

Helloo 

Dragilor maine voi lucra de la 13:30,știu că mi-ați scris dar eu nu intru pe whatsapp când nu lucrez , deoarece nu îmbin viața personala cu cea de lucru .😍

Vă aștept cu programari pentru maine.

Și am o surpriză pentru voi ,am făcut ceva schimbari la mine , sper sa va placa .

Pupici cu sclipici 💋🤗

Kristal 🥰

Ps: îmi e dor de voi 🤭☺️😅

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Fata asta ma termina de tot! Proaspat intors de la ea, trebuie sa trag un pui de somn in plina zi! Nu stiu cum rezista ea la atata sex, eu am fost doar primul servit pe ziua de azi. Poate datorita varstei, poate fiindca ii place ceea ce face, doar ea stie.

Intalnire stabilita pe wa, respectata de amandoi.

Locatie linistita la Ared Uta - apartament modern cu tot ceea ce e nevoie la baie.

Domnita am descris-o in recenziile trecute, acum am remarcat doar ochii aia mari si frumosi plus o noua nuanta a parului.

Putina socializare, dus si in pat cu noi. Deja ma cunoaste si stie ca imi place sa ii fac masaj, asa ca din start s-a pus pe burtica. Ocazie perfecta de a-i admira fundul generos si crapatura care se intrezarea printre bucute. Carnita ferma a fost masata. 

Am intors-o pe spate si am continuat cu mozol, scuze fk, jucat cu sanisorii si dezmierdat piersicuta. Vibreaza la fiecare limba.😄 .

A urmat On din partea ei, umed rau, cu scuipat pe penis cui ii place, cu atentie sporita la oute si facut cat ai chef. Daca te si priveste cu ochii aia mari in timp ce are instrumentul in gura-game over.

M-am abtinut si am cerut pelerina de ploaie. Fara sa ne vorbim am dorit amandoi in reverse cowgirl, cu o priveliste minunata asupra comorilor ei ascunse. Trecut in misionar si mama iedului. Se implica, ii place, o simti ca e acolo pt placerea amandurora, iar cum ii lasi mana libera cum si-o bsga la clitoris si il maseaza de zor. 

Pt mine toate notele au fost maxime azi.

Viteza legala 250 lei/h. Bine investiti, foarte bine.

Eu cu siguranta am sa revin, cel putin o data pe saptamana, daca nu si mai des. M-am simtit prea fain.

Multumesc pt tot timpul acordat micutzo! Te mai bazai eu cat de curand pot.

Kisses.😍

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am reusit sa ajung si eu la fata asta dragalasa. Programare pe whats-up, respectata   de smbele parti. Dupa cateva minute petrecute cu cunoastere reciproca am trecut dupa dusul obligatoriu in pat. Kristal e o bomba de energie pe care daca nu o dezamorsezi explodeaza.( Eu am dezamorsat-o si totusi a explodat. )

Dupa un preludiu si schimbiri de mesaje "orale" am schimbat 3-4 pozitii apoi au urmat orgasmele. Fiind domnisoara,  am lasat-o prima apoi am urmat eu. Se vede ca ii place sexul si se bucura de el in fiecare clipa !

Cadoul 250 pt o ora. Recomand celor carora le plac fetele mai micute si mai subtirele. Im orice car pe cat e de micuta pe atat e de apriga.

O seara frumoasa tuturor !

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator Kristal19
Reputație: 0
2 hours ago, unsuflet said:

Fata asta ma termina de tot! Proaspat intors de la ea, trebuie sa trag un pui de somn in plina zi! Nu stiu cum rezista ea la atata sex, eu am fost doar primul servit pe ziua de azi. Poate datorita varstei, poate fiindca ii place ceea ce face, doar ea stie.

Intalnire stabilita pe wa, respectata de amandoi.

Locatie linistita la Ared Uta - apartament modern cu tot ceea ce e nevoie la baie.

Domnita am descris-o in recenziile trecute, acum am remarcat doar ochii aia mari si frumosi plus o noua nuanta a parului.

Putina socializare, dus si in pat cu noi. Deja ma cunoaste si stie ca imi place sa ii fac masaj, asa ca din start s-a pus pe burtica. Ocazie perfecta de a-i admira fundul generos si crapatura care se intrezarea printre bucute. Carnita ferma a fost masata. 

Am intors-o pe spate si am continuat cu mozol, scuze fk, jucat cu sanisorii si dezmierdat piersicuta. Vibreaza la fiecare limba.😄 .

A urmat On din partea ei, umed rau, cu scuipat pe penis cui ii place, cu atentie sporita la oute si facut cat ai chef. Daca te si priveste cu ochii aia mari in timp ce are instrumentul in gura-game over.

M-am abtinut si am cerut pelerina de ploaie. Fara sa ne vorbim am dorit amandoi in reverse cowgirl, cu o priveliste minunata asupra comorilor ei ascunse. Trecut in misionar si mama iedului. Se implica, ii place, o simti ca e acolo pt placerea amandurora, iar cum ii lasi mana libera cum si-o bsga la clitoris si il maseaza de zor. 

Pt mine toate notele au fost maxime azi.

Viteza legala 250 lei/h. Bine investiti, foarte bine.

Eu cu siguranta am sa revin, cel putin o data pe saptamana, daca nu si mai des. M-am simtit prea fain.

Multumesc pt tot timpul acordat micutzo! Te mai bazai eu cat de curand pot.

Kisses.😍

Mulțumesc dragule 💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Kristal dragă am vrut să merg și eu la tine dar dacă nu răspunzi la mesaje pe Whatsapp să fi sănătoasă, nu am timp să stau toată ziua pe Whatsapp să îți tot scriu până ce te gândești tu să răspunzi, dacă nu îți trebuie bani și clienți mai mulți treaba ta. Înțeleg că nu răspunzi când ești cu clientul și ai programare dar după ce îți termini programul sau dimineața inainte să începi te uiți să vezi cine ti-a scris, numa na ăsta e respectul pentru clientul care ar vrea să meargă la tine. 

Pe mine mai pierdut ca și client, să fi iubită de cei care te vizitează.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Kristal19
Reputație: 0
40 minutes ago, mrwick said:

Kristal dragă am vrut să merg și eu la tine dar dacă nu răspunzi la mesaje pe Whatsapp să fi sănătoasă, nu am timp să stau toată ziua pe Whatsapp să îți tot scriu până ce te gândești tu să răspunzi, dacă nu îți trebuie bani și clienți mai mulți treaba ta. Înțeleg că nu răspunzi când ești cu clientul și ai programare dar după ce îți termini programul sau dimineața inainte să începi te uiți să vezi cine ti-a scris, numa na ăsta e respectul pentru clientul care ar vrea să meargă la tine. 

Pe mine mai pierdut ca și client, să fi iubită de cei care te vizitează.

Dragule eu nu pot sa stau noaptea și ziua cu telu in mana ,am și eu viața personală.

 

Link spre comentariu
Vizitator Kristal19
Reputație: 0

Buna seara dragilor 

Maine de la 12 la 19 voi fi disponibila va aștept cu drag și îmi cer iertare pentru cei care nu am răspuns la telefoane sau prin mesaje .

Pupici cu sclipici 💋🤗

Kristal 💋

Link spre comentariu
Vizitator Kristal19
Reputație: 0

Neata dragilor

As dori sa îmi scrieți cei care aveți programare pe azi că nu mai știu exact .😅😅

Și vă aștept la mine pe ceilalți ,îmi ce scuze pentru cei care nu le-am răspuns ,o sa îmi dau silința mai mult ,știu ,că nu prea stau bine cu comunicarea băieților ,dar erau multe și nu apucam ,îmi cer scuze din nou și va doresc o zi frumoasa de Dragobete 🤗🤗

Pupicii cu sclipici 💋💋

Kristal 🥰

Screenshot_20220224-093559.png

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 4 minute, robert78 a spus:

La a 4-a încercare aproape că am reușit cu programarea......dar totuși nu.

Din punctul meu de vedere este caz pierdut 😀.

Nu ceda, merita!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nici o sansa cu fata asta. Cred ca e ca la ruleta cu programarile.

Saraca, nici nu stie ce programari are 😂😂😂

Poate ii cumparati o agenda la fata, vreunul care ajunge pe la ea. Si vedeti daca stie sa o foloseasca.

Sunt si aplicatii pe telefon... numa sa vrea sa se organizeze.

Link spre comentariu
Vizitator Kristal19
Reputație: 0
1 hour ago, hateru_ said:

Nici o sansa cu fata asta. Cred ca e ca la ruleta cu programarile.

Saraca, nici nu stie ce programari are 😂😂😂

Poate ii cumparati o agenda la fata, vreunul care ajunge pe la ea. Si vedeti daca stie sa o foloseasca.

Sunt si aplicatii pe telefon... numa sa vrea sa se organizeze.

Hai sa programam aici !!

Maine la ce ora ai putea ??🤭

Poate așa reușim .

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutare!

Nu prea scriu recenzii(am câteva, dar totusi putine). Poate nu sunt un povestitor bun, sau poate pur si simplu nu simt nevoia sa confirm cele scrise de confutaciosi inaintea mea. 

Astăzi însă vreau neapărat sa confirm ce scriau ei.

Să trec peste cele obligatorii:

-programare respectată, am ajuns mai repede decât ora stabilită...am vorbit multe și plăcute

-locatia: Ared Uta..nu prea agreată de lume, dar foarte ok(patul lasa putin de dorit)

Ajuns la fața locului, imi deschide ușa  o fată micuță, in chilotei si un tricou prin care se vedea perfect conturul sânilor apetisanti. Am servit o apă plată, am discutat multe, am făcut un duș și hopp in pat(ăla care lasă puțin de dorit)

A inceput cu un On fantastic, cu lins, scuipat, atentă la zonele invecinate. Am simțit nevoia sa-i întorc favoarea si am rugat-o sa imi ofere la lins pizdulica aia apetisanta.... cred ca i-am oferit placere..dupa care, sus balonu si hai sa ne futem.

Efectiv ne-am futut ca orbii...cred ca e o zicală din asta(poate nu)...nici nu știu cum se fut orbii(fără să jignesc pe cineva)...dar ne-am futut ca orbii . Eu pe ea....EA pe mine. Fata asta e o bombă de energie si sexualitate. Emană sex, senzualitate, erotism prin fiecare por al ei. Eram erect inclusiv cand stăteam la o pauză de țigară. 

Inițial nu stiam cum sa incep recenzia asta, acum nu știu cum sa-l inchei..

Dau cateva note

ON - 10

NP - 11

Gfe - 10

 

  • Like 4
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
1 oră în urmă, robert78 a spus:

Da sigur, că sa stam vreo 10 persoane la ora respectiva la ușă ei toți spunând că "eu sunt cel programat"😀😀😀.

Puteti sa stati linistiti ca pe mine ma stie, am mai fost la ea. 😁 Promit sa va strang mana fiecaruia cand trec pe langa voi.😄

Link spre comentariu
Vizitator Kristal19
Reputație: 0

Neata dragilor 

Din păcate azi nu voi lucra (un pic răcită) 

Aveți griji de voi și pupici ,ne revedem sapt viitoare.

Un weekend plăcut va doresc. 

Pupicii cu sclipici 💋💋

Kristal 😋

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 4 ore, usersecret a spus:

nu știu cum.. cam deloc nu răspunde pe wapp... 

A mai spus de n ori ca atunci cand nu e disponibila nu citeste mesajele de serviciu. Are si ea viata ei personala.

Link spre comentariu
Vizitator Kristal19
Reputație: 0

Heii dragilor

Îmi este dor de voi .

Maine voi incepe de la 13 ,doar de la 13 nu mai devreme ,până la 19 .

Pupici cu sclipici 💋

Kristal 🥰

Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 16 ore, unsuflet a spus:

A mai spus de n ori ca atunci cand nu e disponibila nu citeste mesajele de serviciu. Are si ea viata ei personala.

Când i-am scris și am vrut să mă programez la ea i-am scris când era disponibilă în ziua respectivă și și-a început programul și ciuciu răspuns din partea ei, o fi ea futacioasă și blană pe meserie dar in privința programărilor mai are mult de învățat.

Când mai mergi la ea mai învățo cum stă treaba cu programările, fi un dascăl bun😂, sau măcar iai o agendă😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...