Sari la conținut

Kristal total 0737627465


Vizitator Kristal19

Postări Recomandate

Vizitator Kristal19
Reputație: 0
13 hours ago, mrwick said:

Când i-am scris și am vrut să mă programez la ea i-am scris când era disponibilă în ziua respectivă și și-a început programul și ciuciu răspuns din partea ei, o fi ea futacioasă și blană pe meserie dar in privința programărilor mai are mult de învățat.

Când mai mergi la ea mai învățo cum stă treaba cu programările, fi un dascăl bun😂, sau măcar iai o agendă😂😂

Pai scrie-mi aici ,și vom face aici o programare !! 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 2 ore, Kristal19 a spus:

Hello 

Va scriu sa vă anunț că nu voi lucra astăzi adică data de 3 martie .

Pupicii cu sclipici 💋

Ce matinala esti! Multumim de info.

Kisses!

Link spre comentariu
Vizitator Kristal19
Reputație: 0

Hello

Maine voi incepe mai devreme și voi sta până la 22 ,din păcate am niste dureri de spate așa că vă voi  aștepa să îmi faceți masaj am baza pe voi.IMG-20220228-WA0021.jpeg.e1fad6fce32a8222298427ceb0df9804.jpeg 😅😅

O sa incep de la 10 -11 

O seara frumoasa!!

Pupici cu sclipici 💋💋

Kristal 🥰

PS : va las o poza cu mine cum sunt acum ,in cazul in care ați uitat cum arat .💋💋IMG-20220228-WA0021.jpeg.e1fad6fce32a8222298427ceb0df9804.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 5 ore, asus_cok a spus:

O coarda penala care va prosteste pe toti....

De ce o acuzi si ne acuzi pe toti la gramada? Te simti mai bine acum? Toate ne prostesc, toate ne vand iluzia de amante, prietene etc. Si noi pe undeva vrem sa fie asa.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

E și ea în ceva buncăr?!?...Revine ...,Kristal mănâncă sexul pe pâine...cel puțin așa mi-a lăsat mie  impresia...să nu fie  băgată în ceva "frăție ",   frățioare...!?...Baftă și noroc,ție și celor dragi,fată dragă...!

Link spre comentariu
Vizitator Kristal19
Reputație: 0

Heii dragilor 

Eu din păcate m-am retras un timp  ,dar vreau sa va mulțumesc la toți pentru momente de neuitat,și pentru cele mai fantastice orgamse .

Am avut o experiență frumoasă cu voi toți ,și lucruri noi de învățat sau chiar voi ați mai învățat de la mine .

Sper sa nu mă uitați și când îmi auziti numele sa zambiti și chiar sa vi se scoale 🤭

Va doresc o duminica plăcută și mult succes la futut❤️

Pupicii cu sclipici 💋

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 36 minute, Kristal19 a spus:

Heii dragilor 

Eu din păcate m-am retras un timp  ,dar vreau sa va mulțumesc la toți pentru momente de neuitat,și pentru cele mai fantastice orgamse .

Am avut o experiență frumoasă cu voi toți ,și lucruri noi de învățat sau chiar voi ați mai învățat de la mine .

Sper sa nu mă uitați și când îmi auziti numele sa zambiti și chiar sa vi se scoale 🤭

Va doresc o duminica plăcută și mult succes la futut❤️

Pupicii cu sclipici 💋

Eu am avut palpitatii numai cand am vazut activitate pe topicul tau, am crezut ca ne si vedem saptamana viitoare😆. Un ochi plange fiindca nu putem sa ne mai sexolim, altul rade pentru tine si noua ta viata.

Iti urez sa ai parte doar de bucurii in viata, asa cum mi-ai produs si tu mie! 

Ps. Raman la parerea ca tu esti cea mai nimfomana fata pe care am intalnit-o eu vreodata.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 8 ore, unsuflet a spus:

Eu am avut palpitatii numai cand am vazut activitate pe topicul tau, am crezut ca ne si vedem saptamana viitoare😆. Un ochi plange fiindca nu putem sa ne mai sexolim, altul rade pentru tine si noua ta viata.

Iti urez sa ai parte doar de bucurii in viata, asa cum mi-ai produs si tu mie! 

Ps. Raman la parerea ca tu esti cea mai nimfomana fata pe care am intalnit-o eu vreodata.

 

Subscriu și eu confrate,Unsuflet...,fata a fost ce trebuie,regret că nu am mai reușit o dublă,a fost ceva incendiar între noi,nu-i așa micuță prietenuță?,și totuși cu o inimioară atât de mare,era f naturală s-o spontană și...este,îmi place să cred că va reveni,era vorba să rămâi la noi,KRISTAL rar și prețios!?...Kristal?!-fetița...🧨dinamită!👍👊💪💣succes în viață și...mai vino din când în când pe la noi...asa pe furiș...🙈😉🙂😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Kristal19
Reputație: 0

Hello dragilor🤭

Revin in Arad pe data de 20 mai.

Voi lucra tot cu acelasi program și aceleași tarife.

In cazul in care se va schimba data voi anunța .

Sper că v-am lipsit !!👅

Pupicii cu sclipici 💋

Kristal🥵

 

Link spre comentariu
Vizitator Patimasu
Reputație: 0
Chiar acum, Kristal19 a spus:

Hello dragilor🤭

Revin in Arad pe data de 20 mai.

Voi lucra tot cu acelasi program și aceleași tarife.

In cazul in care se va schimba data voi anunța .

Sper că v-am lipsit !!👅

Pupicii cu sclipici 💋

Kristal🥵

 

Te așteptăm cu mare drag 😘😘😘😘 și cu nerăbdare 😘😘

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 7 minute, Kristal19 a spus:

Hello dragilor🤭

Revin in Arad pe data de 20 mai.

Voi lucra tot cu acelasi program și aceleași tarife.

In cazul in care se va schimba data voi anunța .

Sper că v-am lipsit !!👅

Pupicii cu sclipici 💋

Kristal🥵

 

Super, asta da veste bună, te așteptăm cu drag 😋

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

A revenit cea mai nimfomana fata pe care am cunoscut-o eu vreodata??? Ura si la gara!!!

Sa imi rezervi un loc in fata, in primul rand.

Kisses!🥰

Link spre comentariu

  • Membru Premium
Reputație: 6403
1 oră în urmă, unsuflet a spus:

A revenit cea mai nimfomana fata pe care am cunoscut-o eu vreodata??? Ura si la gara!!!

Sa imi rezervi un loc in fata, in primul rand.

Kisses!🥰

Locurile din primele zece rinduri sunt ocupate. Locuri libere de la rindul 11 in sus. Mentionez ca fiecare rind are 20 de locuri😆😆😆😆🤣🤣🤣🤣🤣. Poate daca dai spaga(mita, atentie) gasesti loc mai in față 🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...