Sari la conținut

Kristal total 0737627465


Vizitator Kristal19

Postări Recomandate

Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 4 minute, Kristal19 a spus:

Hey dragilor

Maine începând cu ora 10 voi fi la locație până mai târziu.

Va aștept cu drag și cu mult entuziasm

Pupici cu sclipici 💋

Kristal ❤️

IMG-20220607-WA0012.jpeg

Când am să scap din colivie 

Mă prezint la datorie 

Îmi place ce vad aici 

Cristale și mult lipici 

😘🌹🌹🌹

 

Link spre comentariu
Vizitator Kristal19
Reputație: 0
On 6/13/2022 at 10:23 AM, Anthonio said:

Când am să scap din colivie 

Mă prezint la datorie 

Îmi place ce vad aici 

Cristale și mult lipici 

😘🌹🌹🌹

 

Te aștept cu drag 😏

Link spre comentariu
Vizitator Kristal19
Reputație: 0

Buna dimineața dragilor 🤭

Voi fi disponibila de la ora 8 dimineața

Va așteptept cu drag 

Pupici cu sclipici 💋

Kristal 😍IMG-20220615-WA0040.jpeg.2289c65b0e3456fe59ff708e8d166404.jpeg

 

 

Link spre comentariu

De dimineață cum m-am trezit

Am fost cel mai fericit

De anunțul făcut de Cristeluța

Cum că ne oferă puța

În disperare am încercat

Programare sa îmi fac

Sa îmi încep si eu ziulica 

Dând la buci la mititica

Dar spre disperarea mea

Programare nu-mi făcea

La telefon nu răspundea

Cu p...a umflata mă lăsa

 

 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Kristal19
Reputație: 0
On 6/17/2022 at 11:24 AM, ghiurghiusan said:

De dimineață cum m-am trezit

Am fost cel mai fericit

De anunțul făcut de Cristeluța

Cum că ne oferă puța

În disperare am încercat

Programare sa îmi fac

Sa îmi încep si eu ziulica 

Dând la buci la mititica

Dar spre disperarea mea

Programare nu-mi făcea

La telefon nu răspundea

Cu p...a umflata mă lăsa

 

 

 

Heii, te aștept azi! 

Link spre comentariu
Vizitator Kristal19
Reputație: 0

Buna dragilor

Astăzi voi fi disponibila de la 11 până mai târziu .

Va aștept cu drag.

Pupici cu sclipici 💋

Kristal ☺️

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Hello!

Am revenit si eu la Kristal de data asta la Arad ...pentru nu mai vine prin Timisoara 🥺 si nu mi-a parut rau deloc 😜 a fost prea blana experienta.

S-a lasat cu "fireworks" in termeni de sex nebun 🥵 daca continuam ne luau pompierii 😂

Fata emana o sexualitate din aia faina prin toti porii ei.

Am povestit vreo 20 min la tigara dupa care ne-am apucat de treaba.

Am inceput cu oral dupa care am continuat in 69 , ea on top, missionary, doggystyle , spoon ... a durat cam 1h toata nebunia am pierdut si trenul dar nu a mai contat 😂 

Dupa cum se cuvine am fumat tigara de dupa ca e si pacat sa pleci fara sa fumezi tigara  dupa toata experienta nebunatica 🥰 in pat cu fata asta draguta cu o energie sexuala de dă pe dinafara 🥵🥰👅

Am mai scris pe topicul de timi despre experienta pe orizonatala si despre experienta cu ea ca si fata faina😉🤗

Atat am avut de zis.

Recomand cu caldura😎

Multumesc frumos @Kristal19🤗🙏

Mic drop 👋🎤

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Kristal19
Reputație: 0
8 minutes ago, jojujoj said:

Hello!

Am revenit si eu la Kristal de data asta la Arad ...pentru nu mai vine prin Timisoara 🥺 si nu mi-a parut rau deloc 😜 a fost prea blana experienta.

S-a lasat cu "fireworks" in termeni de sex nebun 🥵 daca continuam ne luau pompierii 😂

Fata emana o sexualitate din aia faina prin toti porii ei.

Am povestit vreo 20 min la tigara dupa care ne-am apucat de treaba.

Am inceput cu oral dupa care am continuat in 69 , ea on top, missionary, doggystyle , spoon ... a durat cam 1h toata nebunia am pierdut si trenul dar nu a mai contat 😂 

Dupa cum se cuvine am fumat tigara de dupa ca e si pacat sa pleci fara sa fumezi tigara  dupa toata experienta nebunatica 🥰 in pat cu fata asta draguta cu o energie sexuala de dă pe dinafara 🥵🥰👅

Am mai scris pe topicul de timi despre experienta pe orizonatala si despre experienta cu ea ca si fata faina😉🤗

Atat am avut de zis.

Recomand cu caldura😎

Multumesc frumos @Kristal19🤗🙏

Mic drop 👋🎤

 

 

 

 

 

 

 

Mulțumesc mult și eu m-am simțit de minune ! 🤗☺️💋

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 21.06.2022 la 10:30, Kristal19 a spus:

Buna dragilor,voi fi disponibila de la ora 13 !

Pupici cu sclipici💋

Kristal🤗IMG_20220531_145147266.jpg.cae87ab4691799cd7ef733831d859d6c.jpg

Bună. Te așteptăm și la Oradea!! 😍😍😍în viitorul apropiat!!🤩🤩🤩

Link spre comentariu
Vizitator Kristal19
Reputație: 0

Buna dragilor am revenit în Arad 😏🤭

Așa cum am scăzut prețurile la Timișoreni as dori sa o fac și aici astăzi .

❤️Serviciile mele sunt :

 

-Normal protejat (fără excepții)

 

-Oral protejat/neprotejat ( daca igiena permite )

 

- FK 

 

- GFE 

 

- PSE

 

- Finalizare corporală

 

- 69

 

- Masaj 

 

- Dus împreună

 

- Mici fantezii

 

- Anal protejat (100 extra in functie de mărime  )

 

🥰Cadoul este : 100 - 1 finalizare (30 min )

 

                              200IMG_20220627_110010000.jpg.80b190ecd4f0810ec19672cc0964fccd.jpg - 2 finalizări (60 min )

Pupici cu sclipici 💋

Kristal ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare tuturor, 

Am avut și eu plăcerea de a vizita aceasta căprioară, o experienta mai mult decit plăcută. 

Trimis mesaj privat pe la 11:30 și mesaj pe watsapp sa ma asigur ca vede mesajul, eu ne fiind din Arad. Apropo, sa nu uit nu încercați sa o contactați cu apel vocal ca nu este de găsit doar pe watsapp, mesaj sau apel. Am primit confirmare pentru 13:30,am ajuns cu intirziere de citeva minute ca nu cunosc orașul asa bine. 

Am urcat și.... am rămas surprins, fata foarte drăguță, tinerica cu niște ochi mari, negri cu gene lungi de te baga în boala, bine construita sâni medii fermi cu un fund bine conturat de instant îți vine să musti din el, am rămas surprins ca e miniona bine de tot, dacă era și skiny, tinind cont de alura mea și înalt și peste 110 kg nu știu dacă aveam curaj sa merg mai departe sa nu se intimple accidente. Însă vorba ei "mica mica dar ridica" și o face cu brio, totul a fost super. 

Apartamentul într-un bloc vechi dar aranjat și curat, și la baie totul ok cu prosop de hârtie la rola mare totul ok aaa și salteaua de nota 10 Kristal draga 😅 știe ea dece zic. 

Fata e la un nivel de GFE de nedescris, super sociabila, dezinvolta subiecte de discuție, degajata dacă înainte sa intri la ea te gindesti cum sa o abordezi, cum treci peste momentele de tatonare nu ai nici o treaba te duce ea cu discuția de parca ați fi cunoștințe din grădiniță 😊

Întrat în camera la o țigară, un pahar cu apa rece (aveam la alegere cu cola), socializare, admirat căprioara fără graba linistit apoi mers la dus. 

Inainte de dus am lăsat cadoul pe masa și aici un mare plus pentru ea, a insistat sa îmi dea rest, nu a vrut sa rămână datoare sub nici o forma. 

După dus am ajuns în camera plăcerilor eu mare fan oral și pasiv și activ și un tațofil declara, am început cu îmbrățișări și fk la discreție ea în picioare pe pat eu în picioare lingă bat(am spus e micuța), după care a coborit la ON, de vis, pur și simplu vacum, diferite frecvente, și deep și cu limba și umed tot ce îți poți dori apoi m-am întins pe pat și a continuat oral pina am zis eu ca ar fi momentul sa ma lase și pe mine sa prestez, îmi doream fantastic sa o dezgust cu totul. 

În prima faza am rugat-o sa rămână asa caprita sa pot savura tot, micuța super curata, fără pic de miros sau lichide dubioase, cu labii cărnoase de sa tot prestezi și după citeva secunde în care eu îmi serveam cu pofta desertul se întoarce cu ochii aia superbi și îmi spune asa relaxata ca dacă eu vreau nu are nimic în potriva dar ea la ani nu se excita în schimb adora cuni, va dați seama că nici nu ma mai interesa ani și i-am spus sa se pună pe spate și am inceput mai vârtos sa ma infrupt din savarina. Fata conlucra, gemea, mișcă din bazin, îmi ținea mana pe cap și ma trăgea spre ea cind simțea nevoia, am primit ok și pentru 1 sau chiar 2 degetele sa le introduc și am profitat. Nu știu dacă ia plăcut cu adevărat asa cum a declarat sau a spus-o doar sa îmi mângâie și ego-ul masculin dar părea ca a savurat și ea momentul. 

Apoi după încă un pic ON am trecut la un NP, cerându-i un Lot, nici nu am mai schimbat poziția ca asa bine dădea contre și salta pe membru incit am tras-o la un moment dat peste mine și tinind o în brate dand și eu împingind și ea  cu FK la greu am explodat glorios în balonas. Nu s-a grăbit sa se ridice a așteptat sa se liniștească spasmele plăcerii. 

Apoi mers la țigara, un pahar de apa rece încă o runda de socializare, un dus rapid și am dispărut, nu înainte de a o săruta de bun rămas. 

Locație 8 bloc vechi dar apartament curat și aranjat. 

Igiena fetei 10

Aspect 9,5 frumușică bine construita, forme frumoase și ochiiii........ 

GFE 10 fără alte cuvinte

ON  și activ și pasiv 9 foarte bine executat și foarte bine accepta 

NP nu as da nota ca am experimentat doar o poziție dar se mișcă bine, conlucreaza, atenta la ce și cum dorești. 

De recomandat un mare da, din tot sufletul pentru o experienta super relax. 

De revenit categoric cit mai des posibil și unde o prind Arad, Timișoara, Oradea. 

Spor la fete cit mai multe și pe placul vostru

 

 

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Simtind nevoia sa sterg amintirea zilei de ieri, am tras o fuga pana la Kristal azi. 

Dupa recenzia detaliata a colegului de mai sus, zau daca mai pot scrie ceva. Are dreptate, fata are un gfe extraordinar si asculta de ceea ce ne dorim noi. Eu de ex am dorit doar un oral si o discutie. Asta am si primit. Am oferit in schimb, in afara cadoului, un masaj si un oral. 

Si-a executat partea ei magistral, un 69 reusit, ea schimband vitezele cu guritza umeda, eu cu limba, degetele pe la veverita ei. Crede-ma, colegule, am multe vizite la ea si stiu ca ii place si savureaza un oral de calitate, nu cred ca a facut-o doar pt orgoliul tau.

Pt mine Krystal este ca o insula, in care voi poposi din cand in cand. Aceasta insula poate fi uneori vulcanica si focoasa, alteori calma si linistita, in functie de cum stabilim la inceputul intalnirii, dar intotdeauna va fi deschisa spre sex de calitate. Mersi.

Ah, si eu am remarcat ochii aia mari si cu gene luuungi. Misto.

Link spre comentariu
Vizitator Kristal19
Reputație: 0
18 hours ago, TITO2 said:

Salutare tuturor, 

Am avut și eu plăcerea de a vizita aceasta căprioară, o experienta mai mult decit plăcută. 

Trimis mesaj privat pe la 11:30 și mesaj pe watsapp sa ma asigur ca vede mesajul, eu ne fiind din Arad. Apropo, sa nu uit nu încercați sa o contactați cu apel vocal ca nu este de găsit doar pe watsapp, mesaj sau apel. Am primit confirmare pentru 13:30,am ajuns cu intirziere de citeva minute ca nu cunosc orașul asa bine. 

Am urcat și.... am rămas surprins, fata foarte drăguță, tinerica cu niște ochi mari, negri cu gene lungi de te baga în boala, bine construita sâni medii fermi cu un fund bine conturat de instant îți vine să musti din el, am rămas surprins ca e miniona bine de tot, dacă era și skiny, tinind cont de alura mea și înalt și peste 110 kg nu știu dacă aveam curaj sa merg mai departe sa nu se intimple accidente. Însă vorba ei "mica mica dar ridica" și o face cu brio, totul a fost super. 

Apartamentul într-un bloc vechi dar aranjat și curat, și la baie totul ok cu prosop de hârtie la rola mare totul ok aaa și salteaua de nota 10 Kristal draga 😅 știe ea dece zic. 

Fata e la un nivel de GFE de nedescris, super sociabila, dezinvolta subiecte de discuție, degajata dacă înainte sa intri la ea te gindesti cum sa o abordezi, cum treci peste momentele de tatonare nu ai nici o treaba te duce ea cu discuția de parca ați fi cunoștințe din grădiniță 😊

Întrat în camera la o țigară, un pahar cu apa rece (aveam la alegere cu cola), socializare, admirat căprioara fără graba linistit apoi mers la dus. 

Inainte de dus am lăsat cadoul pe masa și aici un mare plus pentru ea, a insistat sa îmi dea rest, nu a vrut sa rămână datoare sub nici o forma. 

După dus am ajuns în camera plăcerilor eu mare fan oral și pasiv și activ și un tațofil declara, am început cu îmbrățișări și fk la discreție ea în picioare pe pat eu în picioare lingă bat(am spus e micuța), după care a coborit la ON, de vis, pur și simplu vacum, diferite frecvente, și deep și cu limba și umed tot ce îți poți dori apoi m-am întins pe pat și a continuat oral pina am zis eu ca ar fi momentul sa ma lase și pe mine sa prestez, îmi doream fantastic sa o dezgust cu totul. 

În prima faza am rugat-o sa rămână asa caprita sa pot savura tot, micuța super curata, fără pic de miros sau lichide dubioase, cu labii cărnoase de sa tot prestezi și după citeva secunde în care eu îmi serveam cu pofta desertul se întoarce cu ochii aia superbi și îmi spune asa relaxata ca dacă eu vreau nu are nimic în potriva dar ea la ani nu se excita în schimb adora cuni, va dați seama că nici nu ma mai interesa ani și i-am spus sa se pună pe spate și am inceput mai vârtos sa ma infrupt din savarina. Fata conlucra, gemea, mișcă din bazin, îmi ținea mana pe cap și ma trăgea spre ea cind simțea nevoia, am primit ok și pentru 1 sau chiar 2 degetele sa le introduc și am profitat. Nu știu dacă ia plăcut cu adevărat asa cum a declarat sau a spus-o doar sa îmi mângâie și ego-ul masculin dar părea ca a savurat și ea momentul. 

Apoi după încă un pic ON am trecut la un NP, cerându-i un Lot, nici nu am mai schimbat poziția ca asa bine dădea contre și salta pe membru incit am tras-o la un moment dat peste mine și tinind o în brate dand și eu împingind și ea  cu FK la greu am explodat glorios în balonas. Nu s-a grăbit sa se ridice a așteptat sa se liniștească spasmele plăcerii. 

Apoi mers la țigara, un pahar de apa rece încă o runda de socializare, un dus rapid și am dispărut, nu înainte de a o săruta de bun rămas. 

Locație 8 bloc vechi dar apartament curat și aranjat. 

Igiena fetei 10

Aspect 9,5 frumușică bine construita, forme frumoase și ochiiii........ 

GFE 10 fără alte cuvinte

ON  și activ și pasiv 9 foarte bine executat și foarte bine accepta 

NP nu as da nota ca am experimentat doar o poziție dar se mișcă bine, conlucreaza, atenta la ce și cum dorești. 

De recomandat un mare da, din tot sufletul pentru o experienta super relax. 

De revenit categoric cit mai des posibil și unde o prind Arad, Timișoara, Oradea. 

Spor la fete cit mai multe și pe placul vostru

 

 

Pot spune că ai scris detaliu cu detaliu și ador sa citesc simt că mă excit iar 🤭😅

Mulțumesc și eu pentru acel oral wow și caracter super !! 

Te mai aștept 💋💋🤗

Link spre comentariu

Vizitator Kristal19
Reputație: 0
17 hours ago, unsuflet said:

Simtind nevoia sa sterg amintirea zilei de ieri, am tras o fuga pana la Kristal azi. 

Dupa recenzia detaliata a colegului de mai sus, zau daca mai pot scrie ceva. Are dreptate, fata are un gfe extraordinar si asculta de ceea ce ne dorim noi. Eu de ex am dorit doar un oral si o discutie. Asta am si primit. Am oferit in schimb, in afara cadoului, un masaj si un oral. 

Si-a executat partea ei magistral, un 69 reusit, ea schimband vitezele cu guritza umeda, eu cu limba, degetele pe la veverita ei. Crede-ma, colegule, am multe vizite la ea si stiu ca ii place si savureaza un oral de calitate, nu cred ca a facut-o doar pt orgoliul tau.

Pt mine Krystal este ca o insula, in care voi poposi din cand in cand. Aceasta insula poate fi uneori vulcanica si focoasa, alteori calma si linistita, in functie de cum stabilim la inceputul intalnirii, dar intotdeauna va fi deschisa spre sex de calitate. Mersi.

Ah, si eu am remarcat ochii aia mari si cu gene luuungi. Misto.

Wawww ce drăguț ,mă bucur că te-am făcut să uiți o experiență mai nașpa ,mereu vom avea și de astea ,dar important este sa fie cineva sa ne facă să o uitam .

Îmi place că ati obesrevat că am gene deci nu le-am pus degeaba 😅😅

Te aștept săptămânal și este o bucurie când văd că îmi scrii pentru programare ,cu tine sexul este foarte diferit dar frumos și plăcut 😏💯

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...