Sari la conținut

KarinaBaby 0758987868


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bună seara dragii mei! 

Incepand de miercuri dupa-amiaza voi fi in Timisoara.

Serviciile mele sunt:

-normal protejat;

-oral peotejat/neprotejat (in fct de igiena);

-fk;

-sarutari si mangaieri corporale;

-finalizare orala/corporala;

-cunnilingus/annilingus

Extra: ANAL 100 Lei

Preturi: 

-150-> 30 minute 

-250->60 minute.

 

IMG-20220207-WA0015-01.jpeg

IMG-20220207-WA0017-01.jpeg

IMG-20220207-WA0010-01.jpeg

AirBrush_20220207195033.jpg

AirBrush_20220207194845.jpg

  • Inimioara 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Singurică vii în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi? Sau ești însoțită de vreo colegă? 🥰

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
La 14.02.2022 la 23:41, Cozonac7 a spus:

Singurică vii în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi? Sau ești însoțită de vreo colegă? 🥰

Buna, scuze ca nu am raspuns pana acum. Da singurica am venit si sunt pregatita sa va primesc incepand cu ora 12:30. Va astept cu mare drag💋❣️👉👌👅💦

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 2 ore, alecs30 a spus:

Heiii bine ai venit în capitala Banatului, esti superba Karinababy, sper sa reușesc sa mi fac timp și sa ne întâlnim.

În ce zona ai locația?

Te sărut scumpete 🥰👄😘

Heeeeei, bine v-am gasit, ma gasiti la Rebreanu Towers pe Bvd. Liviu Rebreanu nr.175, corp.C! 💋💦

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am fost la domnișoară sincer ii draguta undeva la 155 cm  sani frumos ass numa bun... Se face placuta repede. Acțiunea ON Np niște pupici asa pe buze 

ON - 7 ii finuț 

Np- 9 se implica 

FK -  ii doar asa pe buze poate no fost chimie 

Recomand pt ca are un vibe fain te încarcă 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am fost la domnișoară sincer ii draguta undeva la 155 cm sani frumos ass numa bun... Se face placuta repede. Acțiunea ON Np niște pupici asa pe buze 

 

ON - 7 ii finuț 

 

Np- 9 se implica 

 

FK - ii doar asa pe buze poate no fost chimie 

 

Recomand pt ca are un vibe fain te încarcă 

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 2 ore, Drujba a spus:

Am fost la domnișoară sincer ii draguta undeva la 155 cm  sani frumos ass numa bun... Se face placuta repede. Acțiunea ON Np niște pupici asa pe buze 

ON - 7 ii finuț 

Np- 9 se implica 

FK -  ii doar asa pe buze poate no fost chimie 

Recomand pt ca are un vibe fain te încarcă 

 

 

Acum 1 oră, Drujba a spus:

Am fost la domnișoară sincer ii draguta undeva la 155 cm sani frumos ass numa bun... Se face placuta repede. Acțiunea ON Np niște pupici asa pe buze 

 

ON - 7 ii finuț 

 

Np- 9 se implica 

 

FK - ii doar asa pe buze poate no fost chimie 

 

Recomand pt ca are un vibe fain te încarcă 

 

 

Dragă peștișorul , vezi ca aici nu-i Publi sa repostezi din oră în ora. Mai mult ti-ai stricat afacerea , decat să-ți ajuți fata sa facă bani. 

"No vezi ce iese , dacă no fost sa fie ......  chimie " 😂😂😂

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 2 ore, Drujba a spus:

Am fost la domnișoară sincer ii draguta undeva la 155 cm  sani frumos ass numa bun... Se face placuta repede. Acțiunea ON Np niște pupici asa pe buze 

ON - 7 ii finuț 

Np- 9 se implica 

FK -  ii doar asa pe buze poate no fost chimie 

Recomand pt ca are un vibe fain te încarcă 

 

Multumesc frumos, ma bucur ca nu te-am dezamagit si te mai astept pe la mine❤💋

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Bună seara,  fiind prin zona,  după o zi încărcată de februarie,  am decis sa merg la această domnița. 🙂🙂 Oral bunicel,  se vede ca e la început,  la normal se implică,  nu a refuzat nici o poziție,  și mi-a îndeplinit și un vis ( o fantezie) . Notele undeva pe la 8, sa simțit și văzut ca e nouă în domeniu, sa străduit sa fie bine.  Era sa uit ( pentru fantezia mea, nota 10. ) . P.S ,  din respect pentru ea nu detaliez, dar dacă ea va scrie pe forum la secțiunea comentariu,  e alegerea ei. O seara frumoasa, și per total recomand  trebuie sa oferim  o șansă!!! Măcar e de bun simt și educată, nu ca altele cu figuri de occident.  😬😜

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 8 minute, calin2305 a spus:

Bună seara,  fiind prin zona,  după o zi încărcată de februarie,  am decis sa merg la această domnița. 🙂🙂 Oral bunicel,  se vede ca e la început,  la normal se implică,  nu a refuzat nici o poziție,  și mi-a îndeplinit și un vis ( o fantezie) . Notele undeva pe la 8, sa simțit și văzut ca e nouă în domeniu, sa străduit sa fie bine.  Era sa uit ( pentru fantezia mea, nota 10. ) . P.S ,  din respect pentru ea nu detaliez, dar dacă ea va scrie pe forum la secțiunea comentariu,  e alegerea ei. O seara frumoasa, și per total recomand  trebuie sa oferim  o șansă!!! Măcar e de bun simt și educată, nu ca altele cu figuri de occident.  😬😜

Ma bucur ca am putut sa iti indeplinesc fantezia si ca ai plecat multumit de la mine!💋

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0

 

Acum 2 ore, 22leon a spus:

Topicul de pe Iași cu recenziile reala , nu prostii de peștișor cu cont făcut de 2 ore. 

 

Draga fiica @KarinaBaby , ai mai invatat ceva meserie sau tot incepatoare in ale amorului esti?

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna seara banatenii mei scumpi! ❤💋Avand in vedere ca este duminica fiecare dintre voi merita un moment de relaxare si o escapada din rutina zilnica😈😈 Asa ca eu voi fi disponibila incepand cu ora 10:00 si va astept in numar cat mai mare sa treceți pragul cuibusorului de nebunii unde vom petrece clipe de vis impreuna😈💋❤️🔥💦👅💦😛👉👌😈

PSX_20220220_001259.jpg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Paradis
  • Oras:Paradis
Acum 1 oră, KarinaBaby a spus:

Buna dimineata dragii mei! 😈 Saptamana se incepe cu forte proaspete, asa ca si eu va astept cu forte proaspete incepand cu ora 10:00 tot cu forte proaspete😈💋👉👌💦👅💦😛 O sapatmana frumoase dragilor!💋

Ceau , analul si Fk ' ul sunt doar asa sa dea bine la meniu ...sau putem sa ne si  bucuram de cele doua servicii mentionate mai sus ???

Link spre comentariu
La 20.02.2022 la 0:13, KarinaBaby a spus:

Buna seara banatenii mei scumpi! ❤💋Avand in vedere ca este duminica fiecare dintre voi merita un moment de relaxare si o escapada din rutina zilnica😈😈 Asa ca eu voi fi disponibila incepand cu ora 10:00 si va astept in numar cat mai mare sa treceți pragul cuibusorului de nebunii unde vom petrece clipe de vis impreuna😈💋❤️🔥💦👅💦😛👉👌😈

PSX_20220220_001259.jpg

va astept in numar cat mai mare sa treceți pragul cuibusorului de nebunii - pai normal, cum altfel sa curga si banii? 

Pe banda rulanta sa curga si km de pule si de bani. Nici 10 minute pauza daca se poate. Pai asta e ok pentru tine, nu pentru noi. Ce fericiti trebuie sa fim noi sa stim ca te impartim cu inca 10-15 pe zi... maixm! :)) 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator costel55
Reputație: 0
Acum 4 ore, skyrocket a spus:

va astept in numar cat mai mare sa treceți pragul cuibusorului de nebunii - pai normal, cum altfel sa curga si banii? 

Pe banda rulanta sa curga si km de pule si de bani. Nici 10 minute pauza daca se poate. Pai asta e ok pentru tine, nu pentru noi. Ce fericiti trebuie sa fim noi sa stim ca te impartim cu inca 10-15 pe zi... maixm! :)) 

Ești invidios?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...