Sari la conținut

KarinaBaby 0758987868


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 7 ore, skyrocket a spus:

va astept in numar cat mai mare sa treceți pragul cuibusorului de nebunii - pai normal, cum altfel sa curga si banii? 

Pe banda rulanta sa curga si km de pule si de bani. Nici 10 minute pauza daca se poate. Pai asta e ok pentru tine, nu pentru noi. Ce fericiti trebuie sa fim noi sa stim ca te impartim cu inca 10-15 pe zi... maixm! :)) 

La ce recenzii are pe Iasi ...nu cred ca ii inghesuiala 🤣🤣🤣🤣.

@statistics despre domnisoara ce ne poti spune 😅😅😅😅 ...ti a scapat printre degete 🤣🤣...

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 1 minut, povestitorul a spus:

La ce recenzii are pe Iasi ...nu cred ca ii inghesuiala 🤣🤣🤣🤣.

@statistics despre domnisoara ce ne poti spune 😅😅😅😅 ...ti a scapat printre degete 🤣🤣...

Daca comentam eu la inceput sa vezi cum punea ochii pe ea😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
26 minutes ago, povestitorul said:

 

@statistics despre domnisoara ce ne poti spune 😅😅😅😅 ...ti a scapat printre degete 🤣🤣...

mai scapa uneori, ce sa-i faci. Dar nu neaparat de data asta.

speram ca sunteti baieti mari si isteti deja: statistics n-o sa fie permanent aici sa va tina de mana (sau de altceva) sa nu luati tzeapa

nu ma refer la veterani, ei stiu mult inaintea statistics exact ce si cum sta treaba. Ma refer la civili.

probabil am folosit prea multa subtilitate

succes

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 6 minute, statistics a spus:

revenind la concret, @KarinaBaby are decenta sa-si pastreze userul si tel, big like de la statistics

restul vedeti si voi, dar macar de dragul aparentelor, puteti incerca sa nu faceti foarte evidenta rivalitatea dintre organizatorii locali si cei veniti "singuri" in zona

have fun si success in business

😂😂😂😂😂😂 tu te-ai gandit sa te faci regizor de filme? 🎥 🎞🎦🎥📼

ai face o treaba buna😎

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 096⁶8
  • Oras:Timisoara

Bună ziua,

Acum am ieșit și eu de la ea. Din start cum intri pe usa te întreabă cât vrei sa stai, apoi îți cere bani.Am optat pt o fin 150 de lei , i-am încredințat 200 unde din start mi-a spus ca nu are rest, zic ok fie ... . Am optat pt dus apoi am trecut direct la dormitor.

On drăguț ca nu folosește mana dar e începătoare nimic deosebit. 

Np e strâmtă o simți fain , iar dacă dai trecut geme fain.

Pt mine nimic spectaculos,  data viitoare am sa merg și cu bani mărunți, în ori ce caz nu e problema de 50 de lei dar ca și fapt divers.

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Bună seara dragii mei bănățeni💋❤ Începând de mâine în jurul orei 12:00 ma puteți vizita din noua in frumosul vostru oraș de pe malul Begai!😈 Tarifele vor fi aceleași ca și pana acum, iar la servicii țin sa menționez ca am eliminat din lista de servicii annilingus si cunnilingus!😁 Ca locația ma veți găsi tot pe Bvd. Liviu Rebreanu la Rebreanu Towers. Va astept cu drag oameni minunați ce sunteți!💋😈💦

IMG-20220312-WA0004.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
La 22.02.2022 la 12:32, sange_latin a spus:

Bună ziua,

Acum am ieșit și eu de la ea. Din start cum intri pe usa te întreabă cât vrei sa stai, apoi îți cere bani.Am optat pt o fin 150 de lei , i-am încredințat 200 unde din start mi-a spus ca nu are rest, zic ok fie ... . Am optat pt dus apoi am trecut direct la dormitor.

On drăguț ca nu folosește mana dar e începătoare nimic deosebit. 

Np e strâmtă o simți fain , iar dacă dai trecut geme fain.

Pt mine nimic spectaculos,  data viitoare am sa merg și cu bani mărunți, în ori ce caz nu e problema de 50 de lei dar ca și fapt divers.

 

Pai daca e incepatoare…ar trebui si preturi de incepatoare…

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut ...

Azi dimineata ...bine pe la 12 00 🤣🤣

Plec sa imi cumpar tigari ....ajung langa Fiara 😅😅...plina de namol ...mai cine are chef de glume proaste ...am pracat si eu alandala ...ca baiat bun ce sunt ...locul meu ii dat imprumut la un vecin ...oricum nu stau mult prin Tm si nu are rost sa  tin locul ...fara intrebuintare ..😉😉

Plin de nervi ...ma gandesc pe cine sa imi vars amarul ...ma gandesc la Nadia ...ii dau 100 de lei si imi freaca bastonul 30 de min 🤣🤣🤣

Dar stiam ca doarme ...azi noapte butona pe forum pe la 3 😂😂...

Vad topicul Karinei ...citesc cateva postari si consider ca ea este victima ...

Cateva mesaje pe w app si in 20 de min sunt la adresa ...

Locatia ...o stiam ...am mai trecut pe acolo . 

Igiena fetei ...curata , epilata , nu am ce sa reprosez . 

Atitudine ...aici a reusit sa la calmeze , am fost poftit la tigara , apa ..si o mica socializare .

Aspect ...minioana , bruneta , fara tatuaje , genul pustoica ...sper sa aibe 20 de ani 😇😇

Actiune ...

Dupa dus ...fata m a invitat in pat. 

Am optat pentru oral nep , normal , anal . 

Oralul ...il face in forta,umed  , nu se simt dinti  se poate face fuck , bun ...cat sa il.pregatesca pe asta micu de atac . 

Normal.protejat ...din greseala am probat ...gandul meu era la anal ...sa imi descarc dracii 😂😂

Aici nu sunt deacord cu prezervativele ...sunt din alea rosi si groase ...

Se.simte bine , carnea tare ...pasarica stramta ...da contre ...se.infige in pula ...

Am trecut la anal ...cu ceva scuze din partea ei ca sunt gros ....ca este la inceput ...am lasat o pe ea sa preia initiativa ...a fost in zadar ...nu a nimerit gaura 😂😂😂...ba nimeream in pizda ..ba mai sus ...pana la.urma iau problema in mana si rezolv situatia ...

La inceput am.fost finut , cat de cat sa se acomodeze , dupa ea se tot infigea ...pana a ajuns la cotor 😂😂

Am schimbat ritmul ...ii facea placere ...chiar imi datea contre ..sunete de efect , din cand in cand mai strangea in pumn cerseaful ...

Am reusit sa finalizez ...destul.de repede ...chiar ma certat ca ...am fost asa rapid 😂😂

Dupa inca un dus ...si fata ma rugat sa ii las recenzie ...Pai nu fac eu recenzie cand sunt rugat 😅😅

Timp.25 -30 de min 

Banuti 250 lei .

De revenit da .

De recomandat da. 

Mutumesc Karina . 🥰🥰

Note .

Toate de 10 ..

Fara + ...stelute ...coronite . 

Am aflat si cine a fscut gluma proasta ....Barbosul e de vina ...nu pot sa ma supar pe el ...

Nadia dragostea mea ...eu nu te insel ..

Doar acumulez experienta ..poate intr o zi o sa ma ridic la nivelul asteptarilor tale 😊😊😊

Ps : ce este al tau ...e pus deoparte . 

Numai bine . 

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 56 minute, povestitorul a spus:

Salut ...

Azi dimineata ...bine pe la 12 00 🤣🤣

Plec sa imi cumpar tigari ....ajung langa Fiara 😅😅...plina de namol ...mai cine are chef de glume proaste ...am pracat si eu alandala ...ca baiat bun ce sunt ...locul meu ii dat imprumut la un vecin ...oricum nu stau mult prin Tm si nu are rost sa  tin locul ...fara intrebuintare ..😉😉

Plin de nervi ...ma gandesc pe cine sa imi vars amarul ...ma gandesc la Nadia ...ii dau 100 de lei si imi freaca bastonul 30 de min 🤣🤣🤣

Dar stiam ca doarme ...azi noapte butona pe forum pe la 3 😂😂...

Vad topicul Karinei ...citesc cateva postari si consider ca ea este victima ...

Cateva mesaje pe w app si in 20 de min sunt la adresa ...

Locatia ...o stiam ...am mai trecut pe acolo . 

Igiena fetei ...curata , epilata , nu am ce sa reprosez . 

Atitudine ...aici a reusit sa la calmeze , am fost poftit la tigara , apa ..si o mica socializare .

Aspect ...minioana , bruneta , fara tatuaje , genul pustoica ...sper sa aibe 20 de ani 😇😇

Actiune ...

Dupa dus ...fata m a invitat in pat. 

Am optat pentru oral nep , normal , anal . 

Oralul ...il face in forta,umed  , nu se simt dinti  se poate face fuck , bun ...cat sa il.pregatesca pe asta micu de atac . 

Normal.protejat ...din greseala am probat ...gandul meu era la anal ...sa imi descarc dracii 😂😂

Aici nu sunt deacord cu prezervativele ...sunt din alea rosi si groase ...

Se.simte bine , carnea tare ...pasarica stramta ...da contre ...se.infige in pula ...

Am trecut la anal ...cu ceva scuze din partea ei ca sunt gros ....ca este la inceput ...am lasat o pe ea sa preia initiativa ...a fost in zadar ...nu a nimerit gaura 😂😂😂...ba nimeream in pizda ..ba mai sus ...pana la.urma iau problema in mana si rezolv situatia ...

La inceput am.fost finut , cat de cat sa se acomodeze , dupa ea se tot infigea ...pana a ajuns la cotor 😂😂

Am schimbat ritmul ...ii facea placere ...chiar imi datea contre ..sunete de efect , din cand in cand mai strangea in pumn cerseaful ...

Am reusit sa finalizez ...destul.de repede ...chiar ma certat ca ...am fost asa rapid 😂😂

Dupa inca un dus ...si fata ma rugat sa ii las recenzie ...Pai nu fac eu recenzie cand sunt rugat 😅😅

Timp.25 -30 de min 

Banuti 250 lei .

De revenit da .

De recomandat da. 

Mutumesc Karina . 🥰🥰

Note .

Toate de 10 ..

Fara + ...stelute ...coronite . 

Am aflat si cine a fscut gluma proasta ....Barbosul e de vina ...nu pot sa ma supar pe el ...

Nadia dragostea mea ...eu nu te insel ..

Doar acumulez experienta ..poate intr o zi o sa ma ridic la nivelul asteptarilor tale 😊😊😊

Ps : ce este al tau ...e pus deoparte . 

Numai bine . 

Multumesc frumos, ma bucur ca am reușit să te ajut sa scapi de nervi și te aștept pentru mai multe "revarsari", te pup💋😈

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...