Sari la conținut

Tipi interesati sa locuiasca cu un cuplu


Vizitator cuplu-real36

Postări Recomandate

  • Oras:service
  • Oras:service
Acum 6 minute, Muzicutza a spus:

Sa locuiasca, relatie🤔

Astea sunt treburi serioase, ai gresit forumul, aici nu avem cupidoni doar futalai😂😂😂

Aici platesti o data pentru un futai......

Nu platesti toata viata pentru o clipa de neatentie...si un inel.....😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator cuplu-real36
Reputație: 0
9 minutes ago, elicoidal said:

Aici platesti o data pentru un futai......

Nu platesti toata viata pentru o clipa de neatentie...si un inel.....😂

tipi interesati de o relatie sexuala cu ea...fara complicatii!!! 0752 392 9 unu opt whatsapp

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 oră, claudiupalan a spus:

🤔Asta e noua găselniță, când nu ai bani de chirie îl bagi o unu in casă cu tine să ți fută nevasta și plătește el chiria

"fara complicatii!", iar a plăti e cea mai mare complicație. 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:service
  • Oras:service
Acum 3 ore, claudiupalan a spus:

🤔Asta e noua găselniță, când nu ai bani de chirie îl bagi o unu in casă cu tine să ți fută nevasta și plătește el chiria

...........si pestele-i legal in locatie........😂

poate chiar in camera.

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 15.02.2022 la 21:02, Vizitator cuplu-real36 a spus:

tipi interesati de o relatie sexuala cu ea...fara complicatii!!! 0752 392 9 unu opt whatsapp

Pune poze cu ea, servicii, locatie? Tu vei fi in locatie in timpul futaiului, dai de 6, ce faci?

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator cuplu-real36
Reputație: 0
22 hours ago, laury said:

Pune poze cu ea, servicii, locatie? Tu vei fi in locatie in timpul futaiului, dai de 6, ce faci?

cautam ceva placut...de durata. Tipa e ok..poze pe whatsapp

Link spre comentariu

Salutari tuturor.

Din curiozitate am luat legatura cu ei... se confirma ceea ce spun, sunt cuplu real nici vorba de "peste".

Dupa cateva discutii pe whatsapp am stabilit sa ne vedem live pentru a merge mai departe. Aveam emotii si nu credeam ca o sa fie ceva real...am stabilit sa ne vedem in zona Auchan Militari. Sincer sa va spun nu ma asteptam sa arate fizic asa de bine undeva la 1,67, 55-57 kg forme bune, cur bombat (MILF). El un tip ok , fara stres, interesul lui era sa trec la treaba, fantezia lui sa faca pe altul fericit. Fiind pentru prima data am decis sa facem ceva scurt in auto...fiind seara am luat-o in masina mea si am cautat un loc mai retras, am trecut la treaba.

Muie 9- se vedea ca ii place doar ca nu are experienta nu e profesionista

Normal 9- cu prezervativ obligatoriu.

Poate ajuta pe cineva interesat de pasarica proaspata!

A ramas sa ne mai auzim, cu siguranta o sa ii mai caut.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator cuplu-real36
Reputație: 0
1 hour ago, Ionut39 said:

Salutari tuturor.

Din curiozitate am luat legatura cu ei... se confirma ceea ce spun, sunt cuplu real nici vorba de "peste".

Dupa cateva discutii pe whatsapp am stabilit sa ne vedem live pentru a merge mai departe. Aveam emotii si nu credeam ca o sa fie ceva real...am stabilit sa ne vedem in zona Auchan Militari. Sincer sa va spun nu ma asteptam sa arate fizic asa de bine undeva la 1,67, 55-57 kg forme bune, cur bombat (MILF). El un tip ok , fara stres, interesul lui era sa trec la treaba, fantezia lui sa faca pe altul fericit. Fiind pentru prima data am decis sa facem ceva scurt in auto...fiind seara am luat-o in masina mea si am cautat un loc mai retras, am trecut la treaba.

Muie 9- se vedea ca ii place doar ca nu are experienta nu e profesionista

Normal 9- cu prezervativ obligatoriu.

Poate ajuta pe cineva interesat de pasarica proaspata!

A ramas sa ne mai auzim, cu siguranta o sa ii mai caut.

Multumesc Ionut!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
1 hour ago, Ionut39 said:

Salutari tuturor.

Din curiozitate am luat legatura cu ei... se confirma ceea ce spun, sunt cuplu real nici vorba de "peste".

Dupa cateva discutii pe whatsapp am stabilit sa ne vedem live pentru a merge mai departe. Aveam emotii si nu credeam ca o sa fie ceva real...am stabilit sa ne vedem in zona Auchan Militari. Sincer sa va spun nu ma asteptam sa arate fizic asa de bine undeva la 1,67, 55-57 kg forme bune, cur bombat (MILF). El un tip ok , fara stres, interesul lui era sa trec la treaba, fantezia lui sa faca pe altul fericit. Fiind pentru prima data am decis sa facem ceva scurt in auto...fiind seara am luat-o in masina mea si am cautat un loc mai retras, am trecut la treaba.

Muie 9- se vedea ca ii place doar ca nu are experienta nu e profesionista

Normal 9- cu prezervativ obligatoriu.

Poate ajuta pe cineva interesat de pasarica proaspata!

A ramas sa ne mai auzim, cu siguranta o sa ii mai caut.

Ai platit ceva sau cum? Daca fac swing, mi se pare un pic ciudat ca nu se afla pe un site de genul asta..

Link spre comentariu

La aceasta afacere singurul mod da a scoate profit ar fi să-l anestezieze pe fraier noaptea când doarme și pana la 3-4 dimineața sa-i scoată toate organele în cutii cu gheață... dpdv al făptuitorului într-o chirie la bloc e foarte greu de dat atacul ziua contra unui bărbat matur și în putere (condiție necesara pt calitatea organelor recoltate). La fel dpdv al anchetei în zilele critice persoana dispărută nu tb sa fie cautata de familie prieteni lăsând chiar el vorba etc etc. Felicitări Ionuț ai tras-o pe madam doar de reclamă.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...