Sari la conținut

New Delia


Postări Recomandate

  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Buzău
  • Oras:Buzău
Acum 9 ore, New.Delia a spus:

Buna. Ti au lasat cazari băieții și pe Slobozia. 

Link spre comentariu
  • Oras:Hell
  • Oras:Hell
12 hours ago, New.Delia said:

Hey Delia! Se gasesc hoteluri in Calarasi....bine...acuma depinde si ce vrei de la un hotel...dar avem

- Han Dunarea

- Hotel Calarasi

- Hotel Hestia

- Hotel Albatros/Podul 4

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Salutare am facut o vizita Deliei spre seara exact ca in pozele de pe publi  ... 0720399305

Servicii 150fin/300 ora ..oral nepro igiena impecabila, normal pro ca intodeauna

Mi-a placut cum m-a asteptat in echipament superr misto pe tocuri este bestiala si cum arata ... bruneta, subtirica, sani mici spre medii

Ajuns in locatie achitat cadoul aferent pentru 1 ora , incepem usor, actiunea; este usor retinuta la inceput, insa pe parcurs s-a destins; stie sa socializeze, dar cred ca trebuie sa stii sa o dezgheti.

ON - nu intru in detalii, insa a fost pe placul meu! tendinte de deep si superumed; contre usoare, care pentru mine sunt megaexcitante...se muleaza pe ritmul tau

NP -  vreo 2 pozitii, folosit putin lubrifiant insa pe parcurs s-a activat si a devenit si mai interesant. Acum, nu cred ca a mimat, pentru ca s-a infiripat si un pic de chimie ...a fost un NP foarte reusit!!

E frumoasa, e placuta, finuta...genul slim, papusica

De revenit

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București, România
  • Oras:București, România
La 02.03.2022 la 22:14, motanelul79 a spus:

Salutare am facut o vizita Deliei spre seara exact ca in pozele de pe publi  ... 0720399305

Servicii 150fin/300 ora ..oral nepro igiena impecabila, normal pro ca intodeauna

Mi-a placut cum m-a asteptat in echipament superr misto pe tocuri este bestiala si cum arata ... bruneta, subtirica, sani mici spre medii

Ajuns in locatie achitat cadoul aferent pentru 1 ora , incepem usor, actiunea; este usor retinuta la inceput, insa pe parcurs s-a destins; stie sa socializeze, dar cred ca trebuie sa stii sa o dezgheti.

ON - nu intru in detalii, insa a fost pe placul meu! tendinte de deep si superumed; contre usoare, care pentru mine sunt megaexcitante...se muleaza pe ritmul tau

NP -  vreo 2 pozitii, folosit putin lubrifiant insa pe parcurs s-a activat si a devenit si mai interesant. Acum, nu cred ca a mimat, pentru ca s-a infiripat si un pic de chimie ...a fost un NP foarte reusit!!

E frumoasa, e placuta, finuta...genul slim, papusica

De revenit

Se mai afla in Calarasi?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...