Sari la conținut

Elissa bruneta 0738161049


PaybackTime

Postări Recomandate

  • Oras:Unde pot
  • Oras:Unde pot
Acum 10 minute, solobanu a spus:

Arata bine tipa. În poze e puțin mai plinuța. În realitate asa e? Nu am vazut nici în o descriere ca tipa ar fi mai plinuta.

Maine trec pe la ea si revin. Are voce placuta , prietenoasa , locatie apropae de Centru. Restul voi vedea maine.

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 4 minute, PaybackTime a spus:

La Diana , am scris pe topicul ei.

a am inteles ai avut noroc ieu am vizitato numai o singură dată pentru un fin si acuma mi-a refuzat din cauza dimensiuni si grosimea putin mă deranjeaza ca am vizitat destul de multe fete care la fiecare am comportat frumos politicos respectos nu am mers mai departe de bunul simt si totus sunt căteva care traiesc prin vise sa traiască ca am la cine să mă duc si ieu că am format si am descurcat cum am putut .

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde pot
  • Oras:Unde pot
Acum 11 ore, alfon0000 a spus:

a am inteles ai avut noroc ieu am vizitato numai o singură dată pentru un fin si acuma mi-a refuzat din cauza dimensiuni si grosimea putin mă deranjeaza ca am vizitat destul de multe fete care la fiecare am comportat frumos politicos respectos nu am mers mai departe de bunul simt si totus sunt căteva care traiesc prin vise sa traiască ca am la cine să mă duc si ieu că am format si am descurcat cum am putut .

Asa e , sunt destule fete bune , rar se intampla s anu avem 2-3 optiuni bune in zona.

  • Mersi 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...