Sari la conținut

De Evitat 0721306573


Postări Recomandate

  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
43 minutes ago, gogu.77 said:

Nu seamănă deloc cu fata din poze

I-am spus că am uitat bani la mașină și am plecat🤣🤣

 

Umblă cu japca mai ceva ca Iliescu la mineriadă, nu?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
1 hour ago, banana_lunga said:

Umblă cu japca mai ceva ca Iliescu la mineriadă, nu?

Dar de unde stii tu cum umbla Iliescu la mineriada? De pe sticlă? Cred ca tu cumva esti un fel de consilier pe la ministerul de externe.😅 O intrebare, cum de ai ajuns la atat de multe minusuri? 🤔

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
37 minutes ago, 19brutus87 said:

Dar de unde stii tu cum umbla Iliescu la mineriada? De pe sticlă? Cred ca tu cumva esti un fel de consilier pe la ministerul de externe.😅 O intrebare, cum de ai ajuns la atat de multe minusuri? 🤔

Păi... hai să vedem. Pe scurt, era cândva, recent aș putea zice, aici pe forum, un frustrat guraliv și care tot căuta ceartă verbală pe aici pe nume cabrones2 și înainte să-i fie acest cont banat, și-a mai făcut vreo două, numite futeke și disable, pe care le-a făcut premium prin banii din ajutorul social pe care-l primește și-anceput să dea minusuri haotic și razna, nu numai mie. Dacă vei căuta aceste două conturi ai să observi că-n istoricul lor de activitate pe forum, nu există nici măcar un cuvânt scris și postat de  vreunul din ele. Să-i trăiască! 

 

P.S. - Nu sunt niciun fel de consilier pe la ministerul de externe, stai liniștit. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 37 minute, 19brutus87 a spus:

Dar de unde stii tu cum umbla Iliescu la mineriada? De pe sticlă? Cred ca tu cumva esti un fel de consilier pe la ministerul de externe.😅 O intrebare, cum de ai ajuns la atat de multe minusuri? 🤔

Vrei sa iti spun eu cum umbla Iliescu atunci? Am fost acolo si stiu mai multe ..nu trebuie sa fii consilier ca sa stii anumite chestii..ps un raspuns la o intrebare. De ce intrebi cum cand stii raspunsul? Hai sa iti vad inteligenta . 😁😁

  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 5 minute, banana_lunga a spus:

Păi... hai să vedem. Pe scurt, era cândva, recent aș putea zice, aici pe forum, un frustrat guraliv și care tot căuta ceartă verbală pe aici pe nume cabrones2 și înainte să-i fie acest cont banat, și-a mai făcut vreo două, numite futeke și disable, pe care le-a făcut premium prin banii din ajutorul social pe care-l primește și-anceput să dea minusuri haotic și razna, nu numai mie. Dacă vei căuta aceste două conturi ai să observi că-n istoricul lor de activitate pe forum, nu există nici măcar un cuvânt scris și postat de  vreunul din ele. Să-i trăiască! 

 

P.S. - Nu sunt niciun fel de consilier pe la ministerul de externe, stai liniștit

Mon ser te contrazic putin doar la o anumita chestie..acel user . futeke..are daca nu ma insel si sper sa nu o fac cam 5 comm uri..pt care si a luat numai minusuri. Scz pt interventie , toate cele bune  ciocane tari✌✌

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
2 minutes ago, lexluthor said:

Mon ser te contrazic putin doar la o anumita chestie..acel user . futeke..are daca nu ma insel si sper sa nu o fac cam 5 comm uri..pt care si a luat numai minusuri. Scz pt interventie , toate cele bune  ciocane tari✌✌

Așa e. Am greșit! Am uitat de acest mic aspect. Numai bine, Lexule! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 1 minut, banana_lunga a spus:

Așa e. Am greșit! Am uitat de acest mic aspect. Numai bine, Lexule! 

Asemenea bananuta✌✌😁😁, scz ca a poate a sunat aiurea, poti sa imi dai un pm sa te intreb ceva?

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Buna Ziua 

BIG FUT are dreptate in ce spune .Eu pot sa confirm ca tipa are mai multe numere de telefon cu alte poze false. S-ar putea ca cei care ii sar in aparare sint prieten ei (pestii). Locatia e corecta si numaru. Nu am vrut sa scriu despre fata dar vad ca fenomenu se amplifica de la  zi la zi, bani multi vor la telefon fac pe dracu in patru si cind ajungi la ea condom pe scula o suge putin o baga in vulva ti-ai dat drumu si la revedere. Nu tu ce faci nu atingere corporala nu pui mina pe tite, deci pt serviciu asta mai mult de 100 lei nu merita .Si te mai duci si in 3 locatii pina gasesti ceva ca lumea . 

Deci atentie .

 

BIG FUT ARE DREPTATE.

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Buna Ziua 

BIG FUT are dreptate in ce spune .Eu pot sa confirm ca tipa are mai multe numere de telefon cu alte poze false. S-ar putea ca cei care ii sar in aparare sint prieten ei (pestii). Locatia e corecta si numaru. Nu am vrut sa scriu despre fata dar vad ca fenomenu se amplifica de la  zi la zi .Vor bani multi  la telefon fac pe dracu in patru si cind ajungi la ea condom pe scula o suge putin o baga in vulva ti-ai dat drumu si la revedere. Nu tu ce faci nu atingere corporala nu pui mina pe tite deci pt serviciu asta mai mult de 100 lei nu merita .Si te mai duci si in 3 locatii pina gasesti ceva ca lumea . 

Deci atentie .

 

BIG FUT ARE DREPTATE.

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
La 28.06.2022 la 15:26, 12andrei123 a spus:

Buna Ziua 

BIG FUT are dreptate in ce spune .Eu pot sa confirm ca tipa are mai multe numere de telefon cu alte poze false. S-ar putea ca cei care ii sar in aparare sint prieten ei (pestii). Locatia e corecta si numaru. Nu am vrut sa scriu despre fata dar vad ca fenomenu se amplifica de la  zi la zi .Vor bani multi  la telefon fac pe dracu in patru si cind ajungi la ea condom pe scula o suge putin o baga in vulva ti-ai dat drumu si la revedere. Nu tu ce faci nu atingere corporala nu pui mina pe tite deci pt serviciu asta mai mult de 100 lei nu merita .Si te mai duci si in 3 locatii pina gasesti ceva ca lumea . 

Deci atentie .

 

BIG FUT ARE DREPTATE.

 

pentru servicii dinastea nu ca nu merita mai mult de 100, dar merita doar bataie :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...