Sari la conținut

Noua servicii de calitate 0747924486


maya1

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Pentru domni civilizati care isi doresc momente intime de pasiune alaturi de o domnisoara slim si stilata ,selectiva si atenta la dorintele tale ...
Ma fac deosebita pentru ca imi place sa tratez oaspetii in primul rand ca oameni si nu doar clienti...Ca si caracter sunt o fire vesela,dulce bun simt si foarte discreta ...Sunt numai buna cum se spune,cu tot ce trebuie ...
Succesul trebuie muncit si nu poate fii comparat ...Optez pentru placerea reciproca si garantez revenirea ,deoarece imi cunosc valoarea iar calitatea si rafinamentul ma reprezinta ...Te astept intrun ambient placut si intim 

serviciile mele sunt :

Normal protejat ,oral neprotejat in functie de igiena cu finalizare corporala ,69,kiss french ,mangaieri atingeri .

O finalizare 150 roni 

O ora 250 roni 

program ,dimineata de la 10:30 -22:00

Va astept cu mare drag pupicii

 

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi
Acum 40 minute, maya1 a spus:

Pentru domni civilizati care isi doresc momente intime de pasiune alaturi de o domnisoara slim si stilata ,selectiva si atenta la dorintele tale ...
Ma fac deosebita pentru ca imi place sa tratez oaspetii in primul rand ca oameni si nu doar clienti...Ca si caracter sunt o fire vesela,dulce bun simt si foarte discreta ...Sunt numai buna cum se spune,cu tot ce trebuie ...
Succesul trebuie muncit si nu poate fii comparat ...Optez pentru placerea reciproca si garantez revenirea ,deoarece imi cunosc valoarea iar calitatea si rafinamentul ma reprezinta ...Te astept intrun ambient placut si intim 

serviciile mele sunt :

Normal protejat ,oral neprotejat in functie de igiena cu finalizare corporala ,69,kiss french ,mangaieri atingeri .

O finalizare 150 roni 

O ora 250 roni 

program ,dimineata de la 10:30 -22:00

Va astept cu mare drag pupicii

 

Poze ceva sa vedem si noi un san un fundulet unde gasim?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...