Sari la conținut

Ruxi trans(Cluj-Napoca)


Vizitator Ruxii

Postări Recomandate

Vizitator Ruxii
Reputație: 0

Buna numele meu este Ruxi, sunt o tanara transexuala din Cluj-Napoca(22 ani,1,80, cu parul gri, draguta, amabila,scoaiala,intelegatoare,discreta si foarte curata). Pentru mai multe detalii pe wapp..0743622507

Link spre comentariu
Vizitator Ruxii
Reputație: 0
La 20.02.2022 la 1:26, madrabbit a spus:

Ciao Ruxi..oare mai poti da ceva detalii , activa/pasiva , poate niste poze.

Buna, la anal activ, in rest versatila.  Poze nu stiu cum sa adaug aici:)) cel mai ok sa mi scrie lumea pe wapp si cei interesati :) ofer si masaj de relaxare, initiezi incepatori si fac si dominari. (Jucaria e de 17) medie zic eu

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-napoca
  • Oras:Cluj-napoca
Acum 4 ore, Ruxii a spus:

Buna, la anal activ, in rest versatila.  Poze nu stiu cum sa adaug aici:)) cel mai ok sa mi scrie lumea pe wapp si cei interesati :) ofer si masaj de relaxare, initiezi incepatori si fac si dominari. (Jucaria e de 17) medie zic eu

Activ sau activă? 😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Ruxii
Reputație: 0
La 24.02.2022 la 7:51, gabi_jo a spus:

Activ sau activă? 😂😂

Stiam ca o sa se gaseasca cineva sa comenteze.. activa am vrut sa scriu 😅😂dar in graba am scris “activ” 🙂 

Link spre comentariu
Vizitator Ruxii
Reputație: 0
Acum 14 ore, miticaxx a spus:

Trebuie sa pui poze!! Scrie la pisicutz sau poate vede un admin, dar trebuie poze :)

Daca ma poate ajuta sa pun cu mare drag.. nu ma pricep pe site :) 

Link spre comentariu
Vizitator Ruxii
Reputație: 0
La 26.02.2022 la 9:19, norbert1976us a spus:

Esti tare omule!

Pai cu ce e tare? Oricine poate gresi un cuvant, orice om greseste;) daca tu imi zici sau el imi zice ca nu a gresit in viata lui un cuvant… poate linistit sa comenteze in continuare ;) 

Link spre comentariu
Vizitator Ruxii
Reputație: 0

De marti pana sambata voi fi la Cluj,200 finalizarea 400 ora...Ofer masaj erotic, de relaxare, anal(activa),oral,69, dominare(soft sau hard), diferite fantezii.  Pentru mai multe detalii scrite ti mi pe whatsapp 0743622507 . Preturile difera in functie de ceea ce vrei😊. Igiena si respectul sunt foarte importante pentru mine!

Link spre comentariu
Vizitator yang07
Reputație: 0
La 01.03.2022 la 12:52, Ruxii a spus:

Acum am anuntul activ pe publi24 pe Cluj-Napoca, poti sa vezi poze. Ruxi trans :) 

Nu (mai) apare nici un anunt care sa "indrepte" catre tine.  Poti pune link?

Sau nu mai esti in Cluj?

Link spre comentariu
Vizitator Ruxii
Reputație: 0
1 oră în urmă, yang07 a spus:

Nu (mai) apare nici un anunt care sa "indrepte" catre tine.  Poti pune link?

Sau nu mai esti in Cluj?

Buna, nu mai sunt la Cluj din pacate, anuntul l am dezactivat.. pentru poze poti sa imi scrii pe whatsapp. Iar cand revin te voi anunta. :) multumesc frumos! O seara buna! 

Link spre comentariu
Vizitator Ruxii
Reputație: 0
Acum 17 ore, yang07 a spus:

Cand revii facem si solicitarea de poze... 😛

Pai poti sa o faci si acum, nu ma deranjeaza. Macar sa vezi despre ce e vorba :))

Link spre comentariu
Vizitator Ruxii
Reputație: 0

Buna numele meu este Ruxi, sunt o tanara transexuala din Cluj-Napoca(22 ani,1,80, cu parul gri, draguta, amabila,scoaiala,intelegatoare,discreta si foarte curata). Serviciile mele sunt urmatoarele anal(doar activa in general), oral,69, diverse fantezii, masaj erotic, masaj de relaxare, dominare soft sau hard. Pentru mai multe detalii pe wapp..0743622507

CD02E4DC-0D28-4181-8176-0F9C4F8D431D.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator Ruxii
Reputație: 0
Acum 35 minute, Magnificul0 a spus:

Adică nu o iei și în cur? 🤨😱😢😭

😂😂 mai o iau… dar mega rar si depinde de suma de bani :)) nu mi l sacrific ca tin prea mult la el 😂

Link spre comentariu

Vizitator Ruxii
Reputație: 0
Acum 37 minute, Magnificul0 a spus:

Adică nu o iei și în cur? 🤨😱😢😭

Ca sa se inteleaga pentru toata lumea, pentru suma corecta de bani.. corecta din punctul meu de vedere poate o iau.. dar in general nu, nu o iau.. sunt doar activa la partea de anal. :) 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...