Sari la conținut

Caut o unguroaica blonda tatuata la care am fost in militari


Postări Recomandate

Fratilor am fost la o fata fenomenala , nu ii mai tin minte numele dar as vrea sa ma ajute cineva sa o regasesc , cea mai tare experienta , fata are intre 19 si 24 de ani , blonda , circa 1.70 , slaba , e unguroaica la facultate si camd am fost la ea lucra in zona piata gorjului , ca punct de reper are un tatuaj mare , cam cat un pepene galben pe piciorul drept sus , va rog eu daca a fost cineva pe la ea lasati-mi si mie anuntul vreau sa o revad neeaparat

Link spre comentariu
Acum 6 ore, Robert.krob a spus:

Fratilor am fost la o fata fenomenala , nu ii mai tin minte numele dar as vrea sa ma ajute cineva sa o regasesc , cea mai tare experienta , fata are intre 19 si 24 de ani , blonda , circa 1.70 , slaba , e unguroaica la facultate si camd am fost la ea lucra in zona piata gorjului , ca punct de reper are un tatuaj mare , cam cat un pepene galben pe piciorul drept sus , va rog eu daca a fost cineva pe la ea lasati-mi si mie anuntul vreau sa o revad neeaparat

pai vezi daca ai fost zgarcit si nu i-ai facut recenzie, acum nu o mai gasesti

  • Like 4
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, schweppes123 a spus:

pai vezi daca ai fost zgarcit si nu i-ai facut recenzie, acum nu o mai gasesti

Cand a fost asta? Acum un an, doi? Trei?  Sapte? 
 

parca am fost si eu la ea acum 3 ani , din ce imi aduc aminte era intr-un bloc intre Armata Poporului si Gorjului, 100 lei tragerea.

dar vorbea romaneste ok

daca nu e ea inseamna ca o confund 

Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA
Acum 12 ore, Robert.krob a spus:

Fratilor am fost la o fata fenomenala , nu ii mai tin minte numele dar as vrea sa ma ajute cineva sa o regasesc , cea mai tare experienta , fata are intre 19 si 24 de ani , blonda , circa 1.70 , slaba , e unguroaica la facultate si camd am fost la ea lucra in zona piata gorjului , ca punct de reper are un tatuaj mare , cam cat un pepene galben pe piciorul drept sus , va rog eu daca a fost cineva pe la ea lasati-mi si mie anuntul vreau sa o revad neeaparat

Daca faceai recenzie, acum aveai numarul de telefon si o gaseai :rtfm

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side
La 17.02.2022 la 3:50, Robert.krob a spus:

Fratilor am fost la o fata fenomenala , nu ii mai tin minte numele dar as vrea sa ma ajute cineva sa o regasesc , cea mai tare experienta , fata are intre 19 si 24 de ani , blonda , circa 1.70 , slaba , e unguroaica la facultate si camd am fost la ea lucra in zona piata gorjului , ca punct de reper are un tatuaj mare , cam cat un pepene galben pe piciorul drept sus , va rog eu daca a fost cineva pe la ea lasati-mi si mie anuntul vreau sa o revad neeaparat

si nu puteai si tu sa salvezi anuntul si numarul ? poate nici nu mai sunt valabile :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...