Sari la conținut

Anca( Diavolița)0758503255


anca19

Postări Recomandate

Vizitator tazalp
Reputație: 0

Vizitat si punctat astazi. Ca și experienta a fost plăcuta, 

De recomandat da, dacă știți atiti sa va purtati cu o fiinta deosebita asa ca ea si știți ce vreți. 

Piele fina si catifelata la atingere, cred ca sta ca piaicuta la masaj, poate data viitoare....

Se implica, arata bine, pierce in limba, are niște sani superbi. 

Pt mine - De revenit.

Te pup 

Link spre comentariu
  • Oras:Dubai.
  • Oras:Dubai.
Acum 17 ore, tazalp a spus:

Vizitat si punctat astazi. Ca și experienta a fost plăcuta, 

De recomandat da, dacă știți atiti sa va purtati cu o fiinta deosebita asa ca ea si știți ce vreți. 

Piele fina si catifelata la atingere, cred ca sta ca piaicuta la masaj, poate data viitoare....

Se implica, arata bine, pierce in limba, are niște sani superbi. 

Pt mine - De revenit.

Te pup 

Mulțumesc frumos pentru recenzie , mă bucur că te ai simțit bine în compania mea și sper sa ne mai revedem . Te pup !! 🔞💣😈💣

Link spre comentariu
  • Oras:Dubai.
  • Oras:Dubai.

Mesaj pentru băiatul cu 808 la sfârșit !! 

Programarea de la 23:00 !! 😂 Te știi tu care ești că doar mi-ai dat block nebunule ! 😂

Nu am cuvinte sa spun cât de penal poți fii , adică tu îmi spui mie ultima data de finalizare faciala ,  îți zic că nu practic , și tu mă iei că " pe forum așa scriu toți "  îți cer print sa îmi arăți și mi-e unde , că poate na sunt mai proasta și nu știu serviciile care le practic + ce recenzii . Îți zic sa îmi dai ss și zici ok imd . Și după dai block ! 😂😂 Ești un mare mare terminat ! 😉😉🖕 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 2 minute, anca19 a spus:

Mesaj pentru băiatul cu 808 la sfârșit !! 

Programarea de la 23:00 !! 😂 Te știi tu care ești că doar mi-ai dat block nebunule ! 😂

Nu am cuvinte sa spun cât de penal poți fii , adică tu îmi spui mie ultima data de finalizare faciala ,  îți zic că nu practic , și tu mă iei că " pe forum așa scriu toți "  îți cer print sa îmi arăți și mi-e unde , că poate na sunt mai proasta și nu știu serviciile care le practic + ce recenzii . Îți zic sa îmi dai ss și zici ok imd . Și după dai block ! 😂😂 Ești un mare mare terminat ! 😉😉🖕 

 

Poate s-a dus să cumpere imprimantă 🤣🤷‍♂️.

Dacă-i ziceai print screen înțelegea 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Dubai.
  • Oras:Dubai.
Acum 9 minute, Vladescu86 a spus:

Poate s-a dus să cumpere imprimantă 🤣🤷‍♂️.

Dacă-i ziceai print screen înțelegea 🤣🤣🤣

😂😂😂😂 leșin și cu tine jur ..

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
1 oră în urmă, anca19 a spus:

Cu tine acum . 👏😂😂 Lași comm când ești cu mine deja ? 😂😂😂

Da, deci dupa cum se vede m a dat de "gol" Ancuta @anca19 ca am fost la ea asta seara 😅 nu poti sa mergi pe burta cu "nebuna" e super funny 🤣

Ok pai programare facuta pe wapp din scurt, evident respectata, intrat in casa, era pe tocuri, in chilotei, si sutien, arata bine sincer este genul colegului @Vladescu86 😁😅 cu ocazia asta ii si recomand o vizita, in fine si am socializat un pic, nota 10 ai cu cine vorbi nene, super de treaba, am facut dus, si am inceput cu un oral bun rau de tot, unde s a simtit din plin pierce u din limba, 😁 oral nep binenteles, ca am vazut ca se poarta op la pret de on, plus extra plus etc, in fine e alta chestie, am trecut la normal, capra, si desi a pus ulei, tot stramta este 😁 am dat am dat, am schimbat misionar, si din nou capra unde am si capitulat in balon ✌

Am stat din nou de vb relax, nu e pe ceas, pe tel, etc, am facut dus, si am plecat, in concluzie este o fata super ok, de vizitat 😁

Va urez o noapte linistita 😁 

Te pup Ancuta 😅😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Dubai.
  • Oras:Dubai.
Acum 12 minute, daniel312 a spus:

Da, deci dupa cum se vede m a dat de "gol" Ancuta @anca19 ca am fost la ea asta seara 😅 nu poti sa mergi pe burta cu "nebuna" e super funny 🤣

Ok pai programare facuta pe wapp din scurt, evident respectata, intrat in casa, era pe tocuri, in chilotei, si sutien, arata bine sincer este genul colegului @Vladescu86 😁😅 cu ocazia asta ii si recomand o vizita, in fine si am socializat un pic, nota 10 ai cu cine vorbi nene, super de treaba, am facut dus, si am inceput cu un oral bun rau de tot, unde s a simtit din plin pierce u din limba, 😁 oral nep binenteles, ca am vazut ca se poarta op la pret de on, plus extra plus etc, in fine e alta chestie, am trecut la normal, capra, si desi a pus ulei, tot stramta este 😁 am dat am dat, am schimbat misionar, si din nou capra unde am si capitulat in balon ✌

Am stat din nou de vb relax, nu e pe ceas, pe tel, etc, am facut dus, si am plecat, in concluzie este o fata super ok, de vizitat 😁

Va urez o noapte linistita 😁 

Te pup Ancuta 😅😘😘

Mulțumesc frumos pentru recenzie și pentru cadou Dani 😍❤️ !! Mă bucur că te ai simțit bine în compania mea și abia aștept să ne revedem data viitoare ! 🔞😈💯 Te pup.  

Link spre comentariu
  • Oras:Dubai.
  • Oras:Dubai.

Buna tuturor !!! Mă bucur că v-am cunoscut pe unii dintre voi . Sunteți minunați , m-am simțit super la voi in oraș ! 🔞🍑🥰 Va pup și vă doresc numai bine !! 🍑🥰 

#INDISPONIBILĂ !!! 🥰 NE VEDEM DATA VIITOARE VA PUP ! 🥰🔞🍑🔞

Link spre comentariu
Reputație: 1439
  • Oras:Dubai.
  • Oras:Dubai.

Bună😈😍 Așteptarea unora a luat sfârșit !! 😈

Țin să vă anunț că mâine am sa îmi fac simțită prezența în orașul vostru ! 

Locația va fii undeva prin Trivale complex 2 ! 😍 O sa o las completa când ajung !! 💣

Programări WhatsApp 0758503255!!717020606_IMG-20220324-WA00112.jpg.d0921bdf0f9dd538c7c24d4582033fcb.jpgIMG_20220325_161241.jpg.76138e02f6cccb6cf8b05cfb2e778c3b.jpgreceived_1499029753826630.jpeg.31c58f831ebb9a4f92ea013805d91127.jpegreceived_750319166138964.jpeg.fcf255c777c20cfaf84bef90014ea9e6.jpegreceived_411899627032026.jpeg.1f99f5ec4a95bbb8a57dcf89af9d1a20.jpeg

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Reputație: 1439
  • Oras:Dubai.
  • Oras:Dubai.

Buna tuturor ' 😑 am ajuns in orașul vostru de la ora 14:00 . Din nou am întâmpinat probleme cu locația , proprietarul mi-a dat o mica teapa sa zicem , drept urmare am continuat să îmi caut o locație ... Într-un final mi-am găsit locație , una nu tocmai pe placul meu , dar sper sa fie ok ! 

Disponibilă programări WhatsApp 0758503255 !! 

Locație , calea București , Nr 24 !! 🤫

  • Like 2
Link spre comentariu

Reputație: 1332
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 20.05.2022 la 23:13, Badster a spus:

Îmi poate spune un coleg care a vizitat-o dacă e de etnie?

Sunt bune alea de etnie, au pizda fierbinte 😁

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...