Sari la conținut

Cam dubios...0730196114


Postări Recomandate

  • Oras:Prislop
  • Oras:Prislop

Salutare, nu stiu de ce nu pot pune linkul....

Inainte sa mergem la lucru, ma intalnesc cu colegu si ne punem la povesti. Asta era cu pula sculata si  ma convins si pe mine sa vedem ce e pe publi... ma uit la domnisioara cu nr din titlu:  noua in oras!!!!

Fetele ca mine sunt motivul pentru care romancele sunt atat de bune la ceea ce fac.Privind dulce,la doar 18 ani,te invit sa intri in incinta locatiei mele discrete sa petrecem cateva clipe de neuitat,1,60 inaltime,satena apetisanta.Nu vei fi dezamagit ba dimpotriva ,multumit de serviciile oferite.Doar un telefon ne desparte!!!Kiss!!!
Nu accept persoane in stare de ebrietate. 

Dau un telefon, 100 finalizarea, 250 ora, oral, normal, mici fantezii

Ajung la locatie,  3 fete in locatie...si celalalte doua au anut pe publi. Fata frumusica, la 18 ani, skinny, sanii mici, pozele credca sunt al ei, fundulet misto...Ii dau 100 de lei, iasa din camera, se intoarce dezbracata, ne punem in pat, cer totul protejat, incerc sa imi pun prezervativul dat de ea, intra un centimetru si mai mult nu....ma uit la prezervativ, parca era lipit, nu il puteam rula...cer altu si incepe tipa sa se caute...nu are....merge la colege....nu au...si zic bine, si atunci ce facem....ea nu stie....ii zic bine atunci eu nu stau, imi dai banii si plec...se ridica, iasa afara, se intoarce cu banii, ma inbrac si plec....la plecare le vad si pe colege, una slaba si se uita un pic intro parte, cealalta cu fund misto dar nu mia placut fata ei 😅.....

Nu am inteles schema care a fost....trageti voi concluzii....

Celalate 2 numere

0726978394- cea slaba

0735 339 480-cu fund misto

Pozele sunt din locatie si zic ca sunt ale lor...daca cineva poate pune si linkurile....daca nu reusesc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:alba
  • Oras:alba

  • Oras:Prislop
  • Oras:Prislop

Tipa de care ai scris face anal, pe asta am intrebat daca face careva anal, si a zis nu...oricum.nu inteleg care a fost smecheria...in timp ce ma imbracam am intrebato daca face neprotejat de nu are prezervative....cica nu se astepta sa aibe client la ora aia si deaceea...era in jur de ora 14 😅

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...