Sari la conținut

ÎȚI MULȚUMESC, M-AI FĂCUT SĂ MĂ SIMT SPECIAL !


Postări Recomandate

Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
5 hours ago, claudiupalan said:

Dragă utilizator hunterxxl apreciez că ți-ai sacrificat o oră din viața ta să cauți toate postările mele și ca să știu asta le-ai bifat cu un câte un minus 🤗

Și eu îți mulțumesc că ai deschis topic pt așa ceva ;)

Ți-am explicat și de ce in alt post,dintr-o simpatie deosebita pt genul tau mincinoși mitomani și xenofobi;ia sa te văd că ai tupeul sa mi spui că nu știu ce înseamnă xenofob,că am remarcat cu fetele ești tare in tastatura și poți minți lejer,recenzie făcută din pix ;)

 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 7 ore, claudiupalan a spus:

Dragă utilizator hunterxxl apreciez că ți-ai sacrificat o oră din viața ta să cauți toate postările mele și ca să știu asta le-ai bifat cu un câte un minus 🤗

Muistul asta care face numai laba si o pesteste pe ma-sa si-a facut cont Super Premium special pentru mine si a stat 1 zi si o noapte sa-mi minuseze toate postarile din 2012. Eu zic ca are nevoie urgenta de un consult la psihiatrie. 😬

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
4 minutes ago, barosanu1 said:

Muistul asta care face numai laba si o pesteste pe ma-sa si-a facut cont Super Premium special pentru mine si a stat 1 zi si o noapte sa-mi minuseze toate postarile din 2012. Eu zic ca are nevoie urgenta de un consult la psihiatrie. 😬

Tot nu ai depășit momentul băiețaș?Tot cu lacrimi in ochi și muci la nas ești? 

Ceva interesant la 100 Ron,că acel cur zăbălos și plin de coșuri recomandat de tine a arătat încă odată,de parcă mai era nevoie,valoarea nulității tale.

Sterge te la bot de bale,că acuși îmi schimb contul SP si ți mai ard niste corecții,sper sa nu te sinucizi,că văd că nu ești în stare să ieși din depresie ;)

 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 5 minute, hunterxxl a spus:

Tot nu ai depășit momentul băiețaș?Tot cu lacrimi in ochi și muci la nas ești? 

Ceva interesant la 100 Ron,că acel cur zăbălos și plin de coșuri recomandat de tine a arătat încă odată,de parcă mai era nevoie,valoarea nulității tale.

Sterge te la bot de bale,că acuși îmi schimb contul SP si ți mai ard niste corecții,sper sa nu te sinucizi,că văd că nu ești în stare să ieși din depresie ;)

 

Pustulica esti virgin se pare. Futi doar tastatura. In loc sa minusezi ca disperatul si sa faci politie pe aici mai bine scrie recenzii si pe urma mai vorbim. Iti promit ca nu o sa-ti minusez nici o recenzie ca eu sunt cu bun simt nu marlan ca tine.

Daca preferi cururile photoshopate la 400h stii unde sa te duci. 😬

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
8 minutes ago, barosanu1 said:

Pustulica esti virgin se pare. Futi doar tastatura. In loc sa minusezi ca disperatul si sa faci politie pe aici mai bine scrie recenzii si pe urma mai vorbim. Iti promit ca nu o sa-ti minusez nici o recenzie ca eu sunt cu bun simt nu marlan ca tine.

Daca preferi cururile photoshopate la 400h stii unde sa te duci. 😬

Am o bucurie,măruntă ce e drept,că unde bag eu pula,tu și alții ca tine, doar salivezi/salivați.

Nu ai înțeles nici acum, ce-i drept daca nu e capacitate intelectuală nici nu pot cere,că mi se rupe atât de tine,cât și recenziile tale,ești plevușcă nesimnificativa ;)

Șterge te la nas de muci sa nu-i înghiți ;)

Link spre comentariu
Acum 2 ore, hunterxxl a spus:

Tot nu ai depășit momentul băiețaș?Tot cu lacrimi in ochi și muci la nas ești? 

Ceva interesant la 100 Ron,că acel cur zăbălos și plin de coșuri recomandat de tine a arătat încă odată,de parcă mai era nevoie,valoarea nulității tale.

Sterge te la bot de bale,că acuși îmi schimb contul SP si ți mai ard niste corecții,sper sa nu te sinucizi,că văd că nu ești în stare să ieși din depresie ;)

 

@Muzicutza ce ti se pare interesant la acest comentariu?  Ia sa vedem daca te-ai prins. :)

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde pot
  • Oras:Unde pot
La 18.02.2022 la 19:34, barosanu1 a spus:

Muistul asta care face numai laba si o pesteste pe ma-sa si-a facut cont Super Premium special pentru mine si a stat 1 zi si o noapte sa-mi minuseze toate postarile din 2012. Eu zic ca are nevoie urgenta de un consult la psihiatrie. 😬

Pai de unde sa aiba CharonIV (el e , s-a dat de gol) vreo farama de inteligenta? Dupa maxim 2 luni , cand va bate un  nou record de minusuri primite intr-un timp scurt , la altii le-au trebuit ani de zile sa ajunga la 5.000 de minusuri , se va smiorcai din nou ca membrii acestui forum nu il reprezinta si isi va sterge contul , isi va face altul dar in maxim 2 saptamani va stii toata lumea ca e  el , nu renunta la apucaturi. Cred ca ar trebui sa il ajutam , sa ii scurtam suferinta, :)

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 18.02.2022 la 19:34, barosanu1 a spus:

Muistul asta care face numai laba si o pesteste pe ma-sa si-a facut cont Super Premium special pentru mine si a stat 1 zi si o noapte sa-mi minuseze toate postarile din 2012. Eu zic ca are nevoie urgenta de un consult la psihiatrie. 😬

      Poate, ca asta ii umple de adrenalina si ii excita pe unii..

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...