Sari la conținut

Giulia 0790311453


catarga

Postări Recomandate

Salut!

Azi am fost la Giulia, fata este bruneta cred ca are 1.55m inaltime parul lung si arata destul de bine. Fata are 20 de ani

Am optat pt oral cu fin pot sa spun ca este unul dintre cele mai bune (aproximativ ca studenda si Carina)

Preturi 100 fin si 200 h

Nr tel 0729185453

Sta la unul dintre vestitele G

Eu o recomand 

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Lizzz
Reputație: 0
1 oră în urmă, catarga a spus:

Salut!

Azi am fost la Giulia, fata este bruneta cred ca are 1.55m inaltime parul lung si arata destul de bine. Fata are 20 de ani

Am optat pt oral cu fin pot sa spun ca este unul dintre cele mai bune (aproximativ ca studenda si Carina)

Preturi 100 fin si 200 h

Nr tel 0729185453

Sta la unul dintre vestitele G

Eu o recomand 

 

Face finalizare orala,fk?

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Dragi prieteni.                            

Chiar am sa o vizitez pe aceasta fata să mă conving ce se scrie despre ea,și vă voi da un răspuns.Eu timp de un an și ceva,am vizitat foarte multe fete.Am întâlnit trei fete care mi-au făcut sex oral de calitate:Carima,Studenta și Anais.As pune pe studenta pe primul loc,dar are tendința de a strânge penisul cu dinții și-ti crează o stare de disconfort.Am vrut sa o testez și pe madam Flori,dar când o vezi cu masca pe figura îți vine să pleci.

  • Like 12
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Am fost eu la aceasta fata. Nu este cea din poze, asta e clar. E ff scunda dar arata ok. Nu pot sa zic ca arata bine.. Arata ok. Am ales doar oral cu finalizare orala,îl face destul de ok, se folosește de mana, încercări aproape reușite de deep, se mai simt dinții uneori dar ff slab. Este ok per total, un oral reușit cu finalizare orala. 

Locația este în brazda la g6. Garsoniera veche 

Fata de nota 7

Oral de 7-8 pt finalizare orala 

Eu unul o sa mai revin pt oral 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Locație  G6

Fata in jur de 22-23 ani de nota maxim 7... 

Garsoniera decenta(nu pun accent pe locatie) 

Oral destul de bun

Tarif 100 fin

Este comunicativa dar nu prea arata bine la corp (cel putin nu pe placul meu) 

Nu o să revin... 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Lizzz
Reputație: 0
Acum 45 minute, leul29 a spus:

Locație  G6

Fata in jur de 22-23 ani de nota maxim 7... 

Garsoniera decenta(nu pun accent pe locatie) 

Oral destul de bun

Tarif 100 fin

Este comunicativa dar nu prea arata bine la corp (cel putin nu pe placul meu) 

Nu o să revin... 

cum arată la corp e grasa?slaba?

Link spre comentariu
Vizitator Lizzz
Reputație: 0

Doar ce m am întors de la pisicuța asta fraților e belea fata,bruneta micuța 155,160 maxim,la corp se aseamănă cu Carima pentru cine o cunoaște,am luat o ora jumate 300 de lei,fata foarte sociabilă și cu bun simt am înțeles ca activează mai mult in Slatina dar mai sta pe aici pana in Martie cred,am început cu oral de milioane va asigur ca fata merita fiecare bănuț,oral adânc cu viteza cu lins cu scuipat cu de toate s a ocupat și de coite fără sa îi zic,cred ca ii și place sa sugă pula la un moment dat când o sugea imi zice dacă am făcut vreodată facefuck extrem dinala cu înecat cu voma ii spun ca nu dar suna bine :))) in fine ii spun sa trecem la normal o pun capra aici păsărica foarte foarte strâmtă serios abia am reușit sa o bag mi a spus ca așa se întâmpla cu aproape fiecare client ca e foarte strâmtă am futut o rău asa pe la spate 2 numere am dat destul de tare fără sa comenteze bă chiar gemea cred ca și ei place stilul asta mai hard sa nu mai spun ca la al 3 nr am făcut doar oral și ce sa vezi oral extrem fraților nu glumesc suge fata pula rău de tot parca ar vrea sa fie fututa in gura rău de tot imi făcea Deep si se oprea cu ea toată câteva secunde in care eu împingeam de nenumărate ori s a înecat a și vărsat la un moment dat destula saliva pe jos,nu a schițat absolut niciun gest sa imi arate ca nu ii place așa..ce sa mai zic ca am rămas fără cuvinte finalizare glorioasă in gurița ei după un facefuck de a dreptu extrem pentru mine unu e clar de revenit 

Aspect 9 

Oral 10 

normal 9

 

Link spre comentariu
Vizitator Lizzz
Reputație: 0
La 20.02.2022 la 15:54, gogu0909 a spus:

Nu este grasa și nici slaba. Nu are forme asa. Nu știu cum sa explic exact. Este cu a zis colegul de maxim 7. Dar te așteaptă îmbrăcată în dresuri macar😅

Mie mi s a părut buna rău are niște buci..

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Exagerezi rău când zici ca e buna, sincer. E lata în mijloc la fel ca în spate, are sânii despărțiți, fundul nu îl are deloc bombat în bazin e la fel ca în mijloc și umeri. Nu am zis ca arata rău dar nici bună rău nu este deloc... Ma faci sa ma duc sa ii fac o poza sa arat la toată lumea sa vadă. Sau poate nu știi ce înseamnă femeie bună rau

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator Lizzz
Reputație: 0
Acum 3 ore, gogu0909 a spus:

Exagerezi rău când zici ca e buna, sincer. E lata în mijloc la fel ca în spate, are sânii despărțiți, fundul nu îl are deloc bombat în bazin e la fel ca în mijloc și umeri. Nu am zis ca arata rău dar nici bună rău nu este deloc... Ma faci sa ma duc sa ii fac o poza sa arat la toată lumea sa vadă. Sau poate nu știi ce înseamnă femeie bună rau

Ar trebui sa faci..eu zic ca gusturile nu se discuta 

Link spre comentariu
Vizitator Lizzz
Reputație: 0
Acum 4 ore, gogu0909 a spus:

Exagerezi rău când zici ca e buna, sincer. E lata în mijloc la fel ca în spate, are sânii despărțiți, fundul nu îl are deloc bombat în bazin e la fel ca în mijloc și umeri. Nu am zis ca arata rău dar nici bună rău nu este deloc... Ma faci sa ma duc sa ii fac o poza sa arat la toată lumea sa vadă. Sau poate nu știi ce înseamnă femeie bună rau

Hai sa nu ne contrazicem in păreri cum tu i ai dat 7 la oral alții i au dat 10 inclusiv eu după cum vezi dam note diferite la aspect cât și la servicii asta nu înseamnă ca tu ai dreptate și eu n am sau invers hai sa o lăsam așa poate dacă e de acord o sa vorbesc cu ea sa își pună niște poze aici ca nu strica 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Acum in timp ce-mi beau cafea de dimineață mă hotărâi să mai scriu și despre domnișoară Giulia câteva cuvinte,așa cum am promis într-o postare anterioara.Aseara fiind foarte ocupat nu am putut sa scriu.Ieri după amiază i-am făcut o vizită domnisoarei.Locatia este foarte ușor de găsit la G-urile din cartierul Brazda.Fata e scunda,bruneta,parul lung.Nu mai scriu cum a decurs întâlnirea.Va spun doar câteva observații personale.Eu nu o laud.(Nu e țeapă dar nici nu rupe gura târgului) Nu sunt un fan al celor care fac finalizare orala.Dar îmi place sexul oral neprotejat de calitate.Cineva o compara pe domnișoara Giulia la felul cum face sex oral cu alte fete de pe forum.Eu va spun că din punctul meu de vedere: Carima,Studenta,Roxy,Anais sunt mult mai bune la acest capitol.    Note:.          

Igiena 10.  Aspect fizic  8.  Oral neprotejat  8.  Normal protejat 8. Tariful 100 sau 200 .Este o fata de revenit pe la ea.               P.S.Am observat la fetele de pe"publi 24 ",că au comportamente diferite fata de clienți.Daca le spui că folosești"forumul nimfomane"au un comportament mult mai bun,pentru că le e frica sa nu le faci caracterizări negative.Eu Giuliei i-am spus că am gasit-o pe "Publi24"nu am amintit nimic de"forumul nimfomane,"

Va doresc o zi buna.

 

 

  • Like 14
  • Minus 3
Link spre comentariu

am fost si eu la dansa,te contrazic,eu zic ca este peste carima si studenta,deoarece carima si studenta stiu ca nici nu au acceptat facefuck si anumite pozitii pt facefuck,pe cand giulia da,.am fost si la roxy si cred ca era buna si ea dar nu mai stiu exact ,iar anais da era si ea buna,nu imi aduc aminte foarte foarte bn ca sa fac comparatie dar cred ca anais ar fi ca giulia la acest aspect

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salut ! Am fost și eu la Giulia, o fata miniona, bruneta(avea și extensii), sâni medii, fund super bun ( părerea mea ) și păsărica foarte strâmtă. Am optat pentru o finalizare np și on 100lei, oralul a fost de 10 din punctul meu de vedere, atenta la ouțe, Deep maxim o bagă pe toată pana se îneca și finalizarea orală. La np am schimbat 2pozitii, se asează bine capra, o priveliște frumoasa la fundul ei mare și bun de pipăit. Un minus ar fi ca ii suna telefonul încontinuu și își mai arunca ochii la el, in rest fata a fost ok !

Per total ca nota merita un 9!

Sper sa mai rămână pe la noi, eu sigur o S-o mai vizitez !

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 13 ore, Dlgoe.. a spus:

Acum in timp ce-mi beau cafea de dimineață mă hotărâi să mai scriu și despre domnișoară Giulia câteva cuvinte,așa cum am promis într-o postare anterioara.Aseara fiind foarte ocupat nu am putut sa scriu.Ieri după amiază i-am făcut o vizită domnisoarei.Locatia este foarte ușor de găsit la G-urile din cartierul Brazda.Fata e scunda,bruneta,parul lung.Nu mai scriu cum a decurs întâlnirea.Va spun doar câteva observații personale.Eu nu o laud.(Nu e țeapă dar nici nu rupe gura târgului) Nu sunt un fan al celor care fac finalizare orala.Dar îmi place sexul oral neprotejat de calitate.Cineva o compara pe domnișoara Giulia la felul cum face sex oral cu alte fete de pe forum.Eu va spun că din punctul meu de vedere: Carima,Studenta,Roxy,Anais sunt mult mai bune la acest capitol.    Note:.          

Igiena 10.  Aspect fizic  8.  Oral neprotejat  8.  Normal protejat 8. Tariful 100 sau 200 .Este o fata de revenit pe la ea.               P.S.Am observat la fetele de pe"publi 24 ",că au comportamente diferite fata de clienți.Daca le spui că folosești"forumul nimfomane"au un comportament mult mai bun,pentru că le e frica sa nu le faci caracterizări negative.Eu Giuliei i-am spus că am gasit-o pe "Publi24"nu am amintit nimic de"forumul nimfomane,"

Va doresc o zi buna.

 

Acum observai o greșală la recenzia scrisă de dimineata .La nota la oral am vrut sa scriu 9, dar din neatenție am scris 8.Scuze.

  • Like 11
  • Minus 3
Link spre comentariu

Salut baietii. Vreau sa va spun ca tipa la oral e nota 10 ! Felul cum o suge adanc, cum o ia toata, nu se simt dintii , ii place facefuck, o linge, atenta si la adiacente, se vede ca iubeste sa o suga, sa se joace cu ea, sa o posede .... n-am incercat nimic altceva decat oral . Iar la aspect fata e draguta foc . Cu drag va recomand cand aveti chef de o muie ca in filme sa va duceti la ea, face si fk . 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost eu ieri la ea. Fata e micuta de statura sani la fel mici fund aproape plat. Nimic interesant. Sa zicem acceptabila. Dar face un oral eu cred ca peste studenta sau Carima. E nebunie la oral cu ritm cand lent cand tare dep atentie la adiacente ce sa mai super bun oralul. Finalizarea a fost orala. Chiar merita eu o sa mai revin. Nornal nu am incercat si chiar nu ma atrage cu nimic acest aspect. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Lizzz
Reputație: 0

Pe lângă faptul ca o suge de 10 mai are și facefuck in meniu care și ala poate sa fie extrem N are limite fata la oral e profesoara 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...