Sari la conținut

🔞 EVA 🍎 0759606277 ‼️


Ewa22

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 17 ore, Ewa22 a spus:

Exact!! Deci ce rost are sa schimbam noi lucrurile dupa 2000 de ani. S-a decis Adamii platesc !! 😎🎁💸

Ba nu! Dacă de 2000 de ani au plătit "Adamii", următorii 2000 de ani să plătească Evele !🤪

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures
  • Oras:Targu mures
Acum 1 oră, jocrep1 a spus:

Eu ma feresc de alea cu memorie, nu vreau sa se stie pe unde am fost.

S-auzim de bine!

Arcurile mele stau prost cu memeoria 😂😂😂 nu le-am dat lecitina 🤪

Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures
  • Oras:Targu mures
1 oră în urmă, niku731 a spus:

Ba nu! Dacă de 2000 de ani au plătit "Adamii", următorii 2000 de ani să plătească Evele !🤪

Eu zic sa nu schimbam cursul vietii ca vine apocalipsa 😂😂😂 si dupa nu mai aveti cum sa dati la Eve nici daca vreti 😈

Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures
  • Oras:Targu mures
Acum 1 minut, calin2305 a spus:

Ziua bună, pentru cei mai vechi  de pe acest forum,  😇😊, a ajus cineva la această  domnișoara?? Ca sa știu, dacă merita sau nu sa merg si eu....Multumesc anticipat...🤭😏

Pai poti sa faci tu deschiderea 😂😂😅

Link spre comentariu
Vizitator TheKing15
Reputație: 0
Acum 2 minute, Ewa22 a spus:

Pai poti sa faci tu deschiderea 😂😂😅

@calin2305 ai binecuvantarea parintelui sa mergi si…dupa sa vi cu o recenzie!😂

aaah si vezi ca are ceva Eva 💳 ptr mine..ca o trecut ceva timp😂😂😂 sa iti dea tie sa imi aduci😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 2 minute, Ewa22 a spus:

Pai poti sa faci tu deschiderea 😂😂😅

Asa e, dar îmi asum și un risc, în caz de ...

...Poate, ar trebuii sa mai adaugi ceva poze suplimentare  , ca și o sugestie,  asa sigur atragi mai mulți clienți, cât și pe mine...🤭🔥😬🥰

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Vizitator Temko88
Reputație: 0
Acum 6 minute, calin2305 a spus:

Ziua bună, pentru cei mai vechi  de pe acest forum,  😇😊, a ajus cineva la această  domnișoara?? Ca sa știu, dacă merita sau nu sa merg si eu....Multumesc anticipat...🤭😏

Dă-mi câteva ore și vin eu recenzia 😅😅😅 stai sa mai spovedesc una și revin 😅😅😅

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 4 minute, Temko88 a spus:

Dă-mi câteva ore și vin eu recenzia 😅😅😅 stai sa mai spovedesc una și revin 😅😅😅

Ok, aștept atunci.....😏😊Sau poate domnișoara "Eva", ca adaugă ceva poze , mai explicite....🔥🔥🔥🤭😏💛

Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures
  • Oras:Targu mures
1 oră în urmă, calin2305 a spus:

Asa e, dar îmi asum și un risc, în caz de ...

...Poate, ar trebuii sa mai adaugi ceva poze suplimentare  , ca și o sugestie,  asa sigur atragi mai mulți clienți, cât și pe mine...🤭🔥😬🥰

Nu risti nu castigi stii vorba aia 😜

Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures
  • Oras:Targu mures
1 oră în urmă, calin2305 a spus:

Ok, aștept atunci.....😏😊Sau poate domnișoara "Eva", ca adaugă ceva poze , mai explicite....🔥🔥🔥🤭😏💛

Abia astept sa vad si eu recenzia 🤪🔞 😈

Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures
  • Oras:Targu mures
1 oră în urmă, billyboy82 a spus:

Hai ca a inceput distractia 🤣 pana diseara vreau 15 pagini ! Eva la pagina 10 ti-am promis 🤣 vin la tine si scriem amandoi pe forum din pat😂

Suntem pe drumul cel bun.. azi un pas maine un pas… ce putin a mai ramas 😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures
  • Oras:Targu mures
1 oră în urmă, Temko88 a spus:

Dă-mi câteva ore și vin eu recenzia 😅😅😅 stai sa mai spovedesc una și revin 😅😅😅

Sa nu uiti sa precizezi si lista de pacate , te rog 😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures
  • Oras:Targu mures
1 oră în urmă, TheKing15 a spus:

@calin2305 ai binecuvantarea parintelui sa mergi si…dupa sa vi cu o recenzie!😂

aaah si vezi ca are ceva Eva 💳 ptr mine..ca o trecut ceva timp😂😂😂 sa iti dea tie sa imi aduci😂😂😂😂

Niste apa cu busuioc?? Sau ce trebuie sa iti dea Ewa?? 😂😂😂 ai uitat ceva la mine??? Vre o geanta cu 💸 si nu am vazut o eu?! 😅😅😅sau te referi la cardu de fidelitate 🎁

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Dupa cum am zis urma sa ajung la @Ewa22 asa ca am revenit cu recenzie 😎😆😈

Ewa este o adevarat Eve in adevaratul sens al cuvantului, o fata draguta cu forme, tanara 25-26, inaltime undeva la 1.69 aprox ... are sarmul si vrajeala in viata reala mai ceva exact ca aici 😉😈

Dupa ce am ajuns m-a intrebat daca ma poate servi cu suc, apa, un pahar de vin ... am ales vinul ... rose avea fata 😎

Am povestit un pic, fata a activat pe afara si in Targu Mures ... foarte comunicativa , dezinvolta si plimbata 😉😈 

Dupa tigara am mers la dus , dupa care in dormitor ..mi-a zis sa ma fac comfortabil, ceea ce am si facut ...salteaua foarte faina ce sa zic dar mai faina Ewa 😅😈🔥

Asa ca ne-am apucat de treaba, fata are o atingere calda ... credeam ca voia sa ma chinuie un pic 😅dar a inceput cu un ON fain 😈 se pregatea sa-mi dea mai multi draci😈😈😈 dupa cum a fost vorba pe aici 😅 asa xa am schimbat in 69 sau in 6 si 9 dupa cum i-a placut si ei sa sublinieze pe aici si am inceput dupa ce mi-a pus prez cu misionar ,  spoon ... ce sa zic stie fata sa scoate si sa dea draci exact cat trebuie 😈😈😈😆😆😆😅

Dupa ce am terminat nebuniile ..am mai stat la povesti cu tigara de rigoare ca doar nu pacatuiesti cu o Eve si pleci asa dupa nu se cade 😅😉

Cadoul l-am lasat discret la inceput, asa mi se pare corect si galant .... 300 1h 

ON:10

NP:10

Draci de dat si de scos 10 😈🔥🤣

Locatia, atitudinea 10, nu m-am simtit deloc grabit 

Ce sa mai zic recomand fata 😋😉 Ewe e fata faina👍

Peace out 😎

 

 

 

  • Like 4
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Temko88
Reputație: 0

Hai doamne ajuta la toți păcătoșii! 

- După liturghia de Duminica am fost peste drum de biserica sa o spovedesc pe Eva! 

Ma aștepta îmbrăcată în îngeraș alb, semn ca își dorea mult sa ii fie iertate păcatele. 

Ce sa zic, greu găsești cuvinte când îți deschide ușa o fata la 1.70, sâni mari ceea ce mie îmi place cel mai mult la o fata, frumoasa, chiar e tipa din poze. 

Caterinca, ai ce sa discuți cu ea, razi momente faine în compania ei! 

Am aruncat și patrafiru și m-am băgat la dus, sa ma curat de alte păcate, după care am trecut la actiune:

- Locația - 10 (apartament nou curat), 

- Eva - pe gustul meu de fata primește tot 10.

- ON - 9 bunicel, incitant! 

- NP - 9 mie îmi place sa "muncesc eu" schimbat de poziții dar pentru mine rămâne o singura fata cu 10 pe linie. Dar Eva probabil după încă 2-3 vizite o sa fie și mai bine. 

Păcat de buzele alea faine, ca nu face nici măcar mici sărutări, dar a specificat asta în anunț. 

Per total, eu unul am sa revin când am ocazia. 

Eva mai au rămas niște păcate nespuse, pana data viitoare mai faci și altele! 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 7 minute, jojujoj a spus:

Dupa cum am zis urma sa ajung la @Ewa22 asa ca am revenit cu recenzie 😎😆😈

Ewa este o adevarat Eve in adevaratul sens al cuvantului, o fata draguta cu forme, tanara 25-26, inaltime undeva la 1.69 aprox ... are sarmul si vrajeala in viata reala mai ceva exact ca aici 😉😈

Dupa ce am ajuns m-a intrebat daca ma poate servi cu suc, apa, un pahar de vin ... am ales vinul ... rose avea fata 😎

Am povestit un pic, fata a activat pe afara si in Targu Mures ... foarte comunicativa , dezinvolta si plimbata 😉😈 

Dupa tigara am mers la dus , dupa care in dormitor ..mi-a zis sa ma fac comfortabil, ceea ce am si facut ...salteaua foarte faina ce sa zic dar mai faina Ewa 😅😈🔥

Asa ca ne-am apucat de treaba, fata are o atingere calda ... credeam ca voia sa ma chinuie un pic 😅dar a inceput cu un ON fain 😈 se pregatea sa-mi dea mai multi draci😈😈😈 dupa cum a fost vorba pe aici 😅 asa xa am schimbat in 69 sau in 6 si 9 dupa cum i-a placut si ei sa sublinieze pe aici si am inceput dupa ce mi-a pus prez cu misionar ,  spoon ... ce sa zic stie fata sa scoate si sa dea draci exact cat trebuie 😈😈😈😆😆😆😅

Dupa ce am terminat nebuniile ..am mai stat la povesti cu tigara de rigoare ca doar nu pacatuiesti cu o Eve si pleci asa dupa nu se cade 😅😉

Cadoul l-am lasat discret la inceput, asa mi se pare corect si galant .... 300 1h 

ON:10

NP:10

Draci de dat si de scos 10 😈🔥🤣

Locatia, atitudinea 10, nu m-am simtit deloc grabit 

Ce sa mai zic recomand fata 😋😉 Ewe e fata faina👍

Peace out 😎

 

 

 

Bine șefu, mă bag și eu atunci,  sper ca și notele mele sa fie în media ta de recenzie. 🤗Daca e atanta si la OO, sunt cu un picior deja spre ea....😋😉

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures
  • Oras:Targu mures
Acum 28 minute, jojujoj a spus:

Dupa cum am zis urma sa ajung la @Ewa22 asa ca am revenit cu recenzie 😎😆😈

Ewa este o adevarat Eve in adevaratul sens al cuvantului, o fata draguta cu forme, tanara 25-26, inaltime undeva la 1.69 aprox ... are sarmul si vrajeala in viata reala mai ceva exact ca aici 😉😈

Dupa ce am ajuns m-a intrebat daca ma poate servi cu suc, apa, un pahar de vin ... am ales vinul ... rose avea fata 😎

Am povestit un pic, fata a activat pe afara si in Targu Mures ... foarte comunicativa , dezinvolta si plimbata 😉😈 

Dupa tigara am mers la dus , dupa care in dormitor ..mi-a zis sa ma fac comfortabil, ceea ce am si facut ...salteaua foarte faina ce sa zic dar mai faina Ewa 😅😈🔥

Asa ca ne-am apucat de treaba, fata are o atingere calda ... credeam ca voia sa ma chinuie un pic 😅dar a inceput cu un ON fain 😈 se pregatea sa-mi dea mai multi draci😈😈😈 dupa cum a fost vorba pe aici 😅 asa xa am schimbat in 69 sau in 6 si 9 dupa cum i-a placut si ei sa sublinieze pe aici si am inceput dupa ce mi-a pus prez cu misionar ,  spoon ... ce sa zic stie fata sa scoate si sa dea draci exact cat trebuie 😈😈😈😆😆😆😅

Dupa ce am terminat nebuniile ..am mai stat la povesti cu tigara de rigoare ca doar nu pacatuiesti cu o Eve si pleci asa dupa nu se cade 😅😉

Cadoul l-am lasat discret la inceput, asa mi se pare corect si galant .... 300 1h 

ON:10

NP:10

Draci de dat si de scos 10 😈🔥🤣

Locatia, atitudinea 10, nu m-am simtit deloc grabit 

Ce sa mai zic recomand fata 😋😉 Ewe e fata faina👍

Peace out 😎

 

 

 

Multumesc frumos pentru minunatele cuvinte. Ma bucur enorm ca am reusit sa scot dracusorii din tine chiar de la prima intalnire. 
Sper sa ne revedem. Te pupacesc 🤗💋

Link spre comentariu
  • Oras:Targu mures
  • Oras:Targu mures
Acum 27 minute, Temko88 a spus:

Hai doamne ajuta la toți păcătoșii! 

- După liturghia de Duminica am fost peste drum de biserica sa o spovedesc pe Eva! 

Ma aștepta îmbrăcată în îngeraș alb, semn ca își dorea mult sa ii fie iertate păcatele. 

Ce sa zic, greu găsești cuvinte când îți deschide ușa o fata la 1.70, sâni mari ceea ce mie îmi place cel mai mult la o fata, frumoasa, chiar e tipa din poze. 

Caterinca, ai ce sa discuți cu ea, razi momente faine în compania ei! 

Am aruncat și patrafiru și m-am băgat la dus, sa ma curat de alte păcate, după care am trecut la actiune:

- Locația - 10 (apartament nou curat), 

- Eva - pe gustul meu de fata primește tot 10.

- ON - 9 bunicel, incitant! 

- NP - 9 mie îmi place sa "muncesc eu" schimbat de poziții dar pentru mine rămâne o singura fata cu 10 pe linie. Dar Eva probabil după încă 2-3 vizite o sa fie și mai bine. 

Păcat de buzele alea faine, ca nu face nici măcar mici sărutări, dar a specificat asta în anunț. 

Per total, eu unul am sa revin când am ocazia. 

Eva mai au rămas niște păcate nespuse, pana data viitoare mai faci și altele! 

 

Acestea fiind spuse tin sa iti multumesc pentru cele relatate mai sus… am omis cateva pacate dar promit ca data viitoatre sa incep cu ele. Iti multumesc pentru ocazia oferita sa iti ridic patrafirul si pentru rabdarea si efortul depus la ascultarea listei de pacate!! Te astept cu drag!! Pupici 💋💋

Link spre comentariu

  • Oras:Targu mures
  • Oras:Targu mures
Acum 29 minute, calin2305 a spus:

Bine șefu, mă bag și eu atunci,  sper ca și notele mele sa fie în media ta de recenzie. 🤗Daca e atanta si la OO, sunt cu un picior deja spre ea....😋😉

Cea mai buna vopsea de OO este rujul. Din pacate al meu este rezistent la transfer… dar am niste degetele care abia asteapta sa le gadile 😂😂😂😂😈😈

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...