Sari la conținut

Mi-a plăcut! - 0751796110


123Vasile

Postări Recomandate

Scuzați, e prima mea postare inițiată, așa că s-ar putea să par stângaci. 

Anunțul e aici: https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/maseora/e79d7h166e2775011834gg5f3eie7hg7.html

Locația: undeva în Strada Romană. Am ajuns la ea după o experiență mai mult decât neplăcută despre care am postat zilele trecute. Fata arată binișor, brunetă minionă, păr lung și frumos, față, sâni, picioare faine. Mi-a plăcut foarte mult atitudinea și disponibilitatea, deci lipsa oricărei figuri. Singura reținere: capră, poziție despre care a spus că nu-i place, atenție însă, nu și că nu face! E foarte caldă, preocupată să știe cum te poate mulțumi cât mai bine, pune suflet în ce face. Un oral de calitate, negrăbit, fără mâini - doar se ajută puțin masând ușor ouțele. Probabil va executa orice stil fără probleme. 

Normal protejat, se mișcă foarte bine, strâmtuță, fierbinte. Fără figuri gen nu pune mâna pe cap la oral, nu pune mâna dincolo etc. Totul fără grabă, chiar dacă expiră timpul. Mi-a spus că nu e problemă să rămân peste timpul stabilit, dacă nu are altă programare. N-a avut și am rămas lenevind în patul ei și stând la taclale. Foarte prietenoasă, apropiată și deschisă, mi s-a părut 100% naturală. Părerea mea sinceră e că a fost total opusul experienței anterioare, am plecat de la ea adresându-i felicitări pentru modul în care m-a tratat. Sigur, nici eu nu am exagerat, că nu am ciudățenii extreme și nici nepoliticos ori doamne ferește violent cu femeile nu sunt și n-am fost niciodată. Dar așa da, frate! Voi reveni cu plăcere la ea!

Pe categorii de criterii:

1. Igienă: 10

2. Aspect: 9

3. Locație: 8

4. Oral: 10

5. Normal: 10

6. Atitudine: 12! (glumesc, desigur, dar chiar ar merita un 12 :) )

Concluzii? Eu zic că merită! La câte am citit pe aici și la ce am și pățit, e o experiență mișto și reconfortantă.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 28 minute, coldfusion a spus:

Strada aia de zici tu pare a fi doar in Ploiesti, Gmaps asa zice.

PS. Puti a sardina.

Strada e în Cantemir, dar dacă nu-i la blocul nou, grijă mare!

  • Mersi 1

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...