Sari la conținut

Clara-0737545647


Vizitator Clara Psy

Postări Recomandate

Vizitator Clara Psy
Reputație: 0
Acum 10 minute, spopescu a spus:

Ai avut o poza cu un cerc pe fesa drepta la care ei zis "dacă tu vezi ceva acolo". Poate te ai referit tu la altceva iar eu încă obsedat de Bianca am interpretat greșit. Scuze. 

Nu-i nici o problema,nu am boli stati linistiti daca la asta va referiti sunt cu analizele la zi!😘

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
La 21.02.2022 la 12:48, Clara Psy a spus:

Pot confirma ca sunt pozele mele cu tatuajul de pe umar!

Serviciile sunt totale 69,CIM,deep throat,french kissing,GFE etc..

150 finalizarea ,250 ora 🥰

150 finalizare pentru total sau cum? Lămurește lumea, te rog,pentru ca pe urma te asasineaza cu discuțiile 😂😂

Link spre comentariu
Vizitator Clara Psy
Reputație: 0
Acum 43 minute, marcusaureli a spus:

150 finalizare pentru total sau cum? Lămurește lumea, te rog,pentru ca pe urma te asasineaza cu discuțiile 😂😂

Da ,150 finalizarea total

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Am luat legătura cu d-ra, a rămas sa o sun când ajung. Părerea mea e că arată mult mai bine în realitate,  decat în poze. Înaltă, blonduta, slim, sânii nici mici,nici mari , rotunzi.

ON 9, umed, deep

NP 9.5 ( nu comentează la poziții)

AP 8

FK, GFE( la greu)

De revenit, DA...

1h ...250

Locație centrala, foarte ușor de găsit!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Vă salut. Așa cum am promis am vizitat azi domnișoară 

Locație centrala la 7 etaje apartament curat, apa calda, prosop uscat. Nu e lux dar e decent nota 8 

Fata este skinny (am alte gusturi) cu gura mare gen Giulia Roberts,curata, amabila nota 7 Dacă era mai plinuta dădeam mai mare 

Servicii ON corect executat fără mana, puțin cam soft dar s a corectat când i am spus. Nu sunt fan asa ca am trecut repede la NP. Poate dacă o lăsăm mai mult arata mai multe căci este receptiva și vrea să îți facă pe plac. Nota 8 cu rezerva ca sigur poate mai mult și se pricepe doar ca nu m a interesat pe mine

NP doar 2 poziții, misionar căci face și Fk și capra. Nu am vrut mai mult. Face și anal dar nu ma interesează. Geme, da contre. Nota 9 Pizda cu labii mari și aici am alte preferințe. 

Halatul 150 lei aproape 30 min DTD. Raport calitate /preț foarte bun pentru cei care prefera fetele skinny. Mulțumesc Clara și succes. 

  • Like 6
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Clara Psy
Reputație: 0
Acum 13 minute, spopescu a spus:

Vă salut. Așa cum am promis am vizitat azi domnișoară 

Locație centrala la 7 etaje apartament curat, apa calda, prosop uscat. Nu e lux dar e decent nota 8 

Fata este skinny (am alte gusturi) cu gura mare gen Giulia Roberts,curata, amabila nota 7 Dacă era mai plinuta dădeam mai mare 

Servicii ON corect executat fără mana, puțin cam soft dar s a corectat când i am spus. Nu sunt fan asa ca am trecut repede la NP. Poate dacă o lăsăm mai mult arata mai multe căci este receptiva și vrea să îți facă pe plac. Nota 8 cu rezerva ca sigur poate mai mult și se pricepe doar ca nu m a interesat pe mine

NP doar 2 poziții, misionar căci face și Fk și capra. Nu am vrut mai mult. Face și anal dar nu ma interesează. Geme, da contre. Nota 9 Pizda cu labii mari și aici am alte preferințe. 

Halatul 150 lei aproape 30 min DTD. Raport calitate /preț foarte bun pentru cei care prefera fetele skinny. Mulțumesc Clara și succes. 

Multumesc frumos!Te pup🥰

Link spre comentariu
Vizitator Clara Psy
Reputație: 0
Acum 14 minute, spopescu a spus:

Vă salut. Așa cum am promis am vizitat azi domnișoară 

Locație centrala la 7 etaje apartament curat, apa calda, prosop uscat. Nu e lux dar e decent nota 8 

Fata este skinny (am alte gusturi) cu gura mare gen Giulia Roberts,curata, amabila nota 7 Dacă era mai plinuta dădeam mai mare 

Servicii ON corect executat fără mana, puțin cam soft dar s a corectat când i am spus. Nu sunt fan asa ca am trecut repede la NP. Poate dacă o lăsăm mai mult arata mai multe căci este receptiva și vrea să îți facă pe plac. Nota 8 cu rezerva ca sigur poate mai mult și se pricepe doar ca nu m a interesat pe mine

NP doar 2 poziții, misionar căci face și Fk și capra. Nu am vrut mai mult. Face și anal dar nu ma interesează. Geme, da contre. Nota 9 Pizda cu labii mari și aici am alte preferințe. 

Halatul 150 lei aproape 30 min DTD. Raport calitate /preț foarte bun pentru cei care prefera fetele skinny. Mulțumesc Clara și succes. 

 

Acum 23 minute, marcusaureli a spus:

Am luat legătura cu d-ra, a rămas sa o sun când ajung. Părerea mea e că arată mult mai bine în realitate,  decat în poze. Înaltă, blonduta, slim, sânii nici mici,nici mari , rotunzi.

ON 9, umed, deep

NP 9.5 ( nu comentează la poziții)

AP 8

FK, GFE( la greu)

De revenit, DA...

1h ...250

Locație centrala, foarte ușor de găsit!

Multumesc frumos!Te pup 😘🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
1 oră în urmă, futulescuss a spus:

Aceste pizde cu labii mari sunt cele mai bune pentru lins si supt. Una la mana ca sunt cele mai gustoase si doi la mana ca e senzatia aia de gura plina de carne...🤣

Eu am alte gusturi, dar nu te contrazic 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
Acum 23 ore, Clara Psy a spus:

Da ,150 finalizarea total

Daca iti vei pastra serviciile si tarifele la fel  ( cu de toate si accesibila la pret ) vei baga multe cotoharle in somaj , cele care vor extra pt orice onep +50 , anal +100 , cim +50 ,etc , cred ca va fi coada la usa ta la fel ca la mcdonald , kfc , tine o tot asa si o sa ti fie bine , garantat , eu sigur imi fac abonament la tine

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Ieri toată ziua..nu întrat deloc pe aici..clar a fost asaltata..și se pare ca trendul continua.. 

Am spus ca o sa fie noua senzație în Ploiești..se pare ca am avut dreptate. 😌😌 

 

Link spre comentariu
Vizitator Clara Psy
Reputație: 0
Acum 1 minut, dyerseve a spus:

Acum ca are și recenzii..as putea sa o vizitez și eu..dar nu cred ca mai are loc .. ați ocupat-o voi ..pe 3 zile în avans 😌😌😇😝

Pentru tine imi fac loc liber dragul meu 🤣🤣🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am vizitat gagica este cea din poze arata bine la fata si la corp, este skinny la corp dar talie frumoasa, bucile mari placute la atingere, piercing-uri in sfrarcuri se simt la lins, la prestatie incepe cu oral neprotejat de o face sa se armeze dupa care pune balonul si trecem la normal protejat unde schimbam 2 pozitii, se implica in timpul actiunii si se sincronizeaza cu ritmul... Scorul 150 lei/finalizarea, programarea pe whatsapp si respectata, de revenit cu mare drag.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 2 ore, patriotul11 a spus:

Nu vreau sa-mi asum merite dar pina sa ii fac eu o recenzie pe topicul de Pitesti , fata linga voi si va tot codeati ca e sau nu e rela pe 10 pagini de topic

Te pup Clara

Va salut colegi

Eu m-am programat la ea la prima ora,dar nu am mai apucat pentru ca a intervenit o problema la ea(personala)si a anulat programarea.

Si a stat prea putin in Ploiesti.Ar trebui sa stea mai mult sau sa vina mai des sa o putem cunoaste toti.

Stiu ca nu are legatura dar imi descarc of-ul aici:

Acum,cand au venit toate bunaciunile la Ploiesti,am plecat eu o saptamana la Siret!A venit Eliza,Florentina,lucreaza si Andreeakvl,Delia de la Targoviste,colega ei,etc...

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMÂNIA
  • Oras:ROMÂNIA
La 28.02.2022 la 22:53, maximus007 a spus:

Buna, miercuri mai ești în Ploiești,vreau sa.ti fac o vizita,cum mă conving că ai labiile mari la păsă,căci asta caut.

Ai fost? Cum sunt? Poate ne lămurește Clara cu o poza. 

Link spre comentariu

Vizitator Clara Psy
Reputație: 0

Bunaa,cei care intrati aici,va rog cititi cu atentie!Nu mai sunt in Ploiesti!Nu mai sunati ,cand o sa revin o sa scriu aici! O zi buna tuturor!😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...