Sari la conținut

Anutsa ♥️


Postări Recomandate

  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
  • Oras:_Galati, un sat asfaltat
1 oră în urmă, rechinu00 a spus:

Dupa desenele de pe buci cred ca a fost si pe la Galati o perioada dar  nu a zabovit mult , ca pe aici nu isi permite nici una sa sara de 150 tragerea .... :D   

Hahahaaa, daaaa, si mie mi se pare ca a fost :D 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 ore, Ginel79 a spus:

Am ajuns eu la domnișoara 

Bunicică dar igiena e jale 

Nu gel de dus nu prosop , 

Oral slăbuț cu finalizare 

După s-a șters si gata de următorul 🙈

Eu nu mai revin 

Mulțumim colegu, apreciem recenzia ta! Dacă se poate , mai multe detalii?
- GFE?
- FK?
- Locatie (locuri de parcare)
- Telefonul suna ?
- Implicată?
- Halatul?
- Fast fuck?

Ciocane tari tuturor!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
8 hours ago, rechinu00 said:

Dupa desenele de pe buci cred ca a fost si pe la Galati o perioada dar  nu a zabovit mult , ca pe aici nu isi permite nici una sa sara de 150 tragerea .... :D   

și mie mi se parea domnișoara cunoscută 👍

  • Like 6
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Va salut confutadors,


Abordat fata pe whapp, am cerut detalii si poze pe care mi le-a trimis imediat. Dupa, am sunat si cu imagine cu acordul partilor, ceea ce mi-a convenit, in caz ca era zar de fuga macar nu mai bateam drumul degeaba. Totusi, prima impresie de pe whapp a fost ca e cam bruneta, ma si vedeam intr-un serial indian de pe national tv.

Programarea s-a respectat de ambele parti.
Apartamentul, care de fapt e o garsoniera se afla in vitan residence 2 (reper metrou mihai bravu, cumva in spatele complexului comercial ZAR ) - curata cu baie ok, cu prosop, gel de dus, apa calda etc.
La fata locului fata se prezinta intr-adevar brunetica dar nu cred ca e gitana. E slabuta, are cam 1.55.

Ca fizionomie nu e vreo frumusete rara, dar dupa capul meu, merge, e destul de simpatica - nota 6.
Actiunea incepe cu un oral nepro, pozitionata cu spatele la mine si ajutandu-se de mana. Fara atentie la oo, fara scuipat pe pula, cu ceva tente timide de deep, dar ce mi-a placut in mod deosebit faptul ca-si misca energic limba pe gland, zici ca are elice in gura. Alt aspect placut ar fi pierce-urile din limba, se simt bine si alea pe gland - nota 6.5
Dupa vreo zece minute de supt, in care contemplam daca sa-mi dau drumul sau nu la oral, se opreste si ma intreaba "ne futem ?" - chestie cu care am fost total de acord. 
Futingul incepe cu un misionar banal pt cateva minute, dupa care ii cer sa se puna capra. Am inceput sa pompez energic, treaba care se pare ca i-a placut deoarece incepe sa gafaie, sa geama si sa stranga cearsaful. Nu stiu cat a mimat sau nu, dar pt self esteem-ul meu a fost f bine si astfel mi-am si dat drumul - nota 7.
Pizda e frumoasa, carnoasa si epilata, destul de stramta si iti cuprinde organul intr-un mod placut. Fesele se prezinta binisor si ofera un peisaj placut la doggy.

Țâțele cam moi dar frumoase, medii cam cat sa le cuprinzi in palma, dar oricum maricele in raport cu corpul.
Glontul a costat 150, in care ar fi inclus si fk - n-am incercat. Anal mi-a zis ca nu face.
Nu s-a grabit deloc, am stat cam vreo 40 min fara vociferari.

Una peste alta pt mine a fost o experienta placuta.

Sanatate.
 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...