Sari la conținut

Milf/matura


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 12 minute, soldatelul a spus:

Salutare confuradores,

Imi puteti recomanda o matura/milfa, din orasul vostru, dornica sau care sa ii placa pula mult?? Preferabil sa nu fie corpolenta, imensa, etc...

Multumesc in avans

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
2 hours ago, soldatelul said:

Salutare confuradores,

Imi puteti recomanda o matura/milfa, din orasul vostru, dornica sau care sa ii placa pula mult?? Preferabil sa nu fie corpolenta, imensa, etc...

Multumesc in avans

Alexandra a revenit...

https://nimfomane.com/forum/topic/84282-alexandra-matura-0752404187/?do=getNewComment

Link spre comentariu
Vizitator anghelescu
Reputație: 0

Ce uită comisionarii să-ți spună e că dai foarte greu de ea pentru că în proporție de 90% are cercul de clienți format și răspunde destul de greu. Baftă!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
6 minutes ago, anghelescu said:

Alt comisionar 😂😂😂

Ma cunosti?! Ai citit recenziile ce i le-am facut?! Si nu numai ei... la toate fetele pe la care am fost! Ea e una ce se incadreaza la MILF. Am mai recomandat-o si pe Alexandra...

Stai... ca intre timp m-am lamurit! Sunt acrii strugurii, asa-i?! Nu tu ziceai prin decembrie ca Giulia e "simply the best!"?! Ca nu mai stiti sa vorbiti limba romana... da nici cu  engleza nu va tocmai descurcati!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator anghelescu
Reputație: 0
Chiar acum, danp123 a spus:

Ma cunosti?! Ai citit recenziile ce i le-am facut?! Si nu numai ei... la toate fetele pe la care am fost! Ea e una ce se incadreaza la MILF. Am mai recomandat-o si pe Alexandra...

Stai... ca intre timp m-am lamurit! Sunt acrii strugurii, asa-i?! Nu tu ziceai prin decembrie ca Giulia e "simply the best!"?! Ca nu mai stiti sa vorbiti limba romana... da nici cu  engleza nu va tocmai descurcati!

👏👏👏

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 37 minute, anghelescu a spus:

Puteam să jur că o să apari cu recomandarea. 😂😂😂

Primești comision sau miroase a altceva... 

 

Nici una , nici alta.

Consider că are cel mai bun raport prestația/ preț din Tm , la tipe de 35 ani.  Da-mi tu un exemplu care să se compare. 

Pai dacă as primi un comision la câte fete am recomandat la mulți, cred ca ar trebui sa stau numai prin vacante în insule exotice.

Ptr uni ii ușor de prins, ptr alții (genul tău) ii aproape misiune imposibilă.  Oare de ce ? 

Dar, pina la urma care ii problema ta pe cine recomand eu ? 

 

Link spre comentariu
Vizitator anghelescu
Reputație: 0
Acum 2 minute, 22leon a spus:

Nici una , nici alta.

Consider că are cel mai bun raport prestația/ preț din Tm , la tipe de 35 ani.  Da-mi tu un exemplu care să se compare. 

Pai dacă as primi un comision la câte fete am recomandat la mulți, cred ca ar trebui sa stau numai prin vacante în insule exotice.

Ptr uni ii ușor de prins, ptr alții (genul tău) ii aproape misiune imposibilă.  Oare de ce ? 

Dar, pina la urma care ii problema ta pe cine recomand eu ? 

 

Spor la treabă în continuare. 🤫🤫🤫

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 2 minute, anghelescu a spus:

Spor la treabă în continuare. 🤫🤫🤫

Având în vedere ca mi-ai răspuns la întrebarea cu alta candidată, ești doar unul câte se mai bagă in seama pe aici. Vorba colegului  "când strugurii sunt acri". 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...