Sari la conținut

Masaj cu finalizare


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salut. Am vazut anuntul de mai jos pe Publi.

A fost cineva? Eu am vb pe whats cu ea. Zicea ca face masaj si finalizare manuala cu 100, masaj si finalizaremanuala cu ea nud 200 sau masaj cu ea nud si finalizare( sex) 250.

Nr de tel 0758 780 318

 

Bună! Ma numesc Cristina! Am vârsta de 20 de ani 1.66 înălțime și 58 de kg. Locuiesc în zona lebăda strada poetului. Dacă dorești un moment de liniște cât și de relaxare te aștept la o ședință de masaj. Legătura o putem lua la numărul de mai jos din anunț sau eventual pe wapp. Rog seriozitate, iar cei care se plictisesc sa își ocupe timpul altfel nu sa ma sune sau sa de.a mesaje aiurea.

Am vb sa merg peste 2 zile la ea, revin cu o recenzie.

Am zis sa intreb daca a mai fost cineva

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 21.02.2022 la 16:50, Servo174 a spus:

Salut. Am vazut anuntul de mai jos pe Publi.

A fost cineva? Eu am vb pe whats cu ea. Zicea ca face masaj si finalizare manuala cu 100, masaj si finalizaremanuala cu ea nud 200 sau masaj cu ea nud si finalizare( sex) 250.

Nr de tel 0758 780 318

 

Bună! Ma numesc Cristina! Am vârsta de 20 de ani 1.66 înălțime și 58 de kg. Locuiesc în zona lebăda strada poetului. Dacă dorești un moment de liniște cât și de relaxare te aștept la o ședință de masaj. Legătura o putem lua la numărul de mai jos din anunț sau eventual pe wapp. Rog seriozitate, iar cei care se plictisesc sa își ocupe timpul altfel nu sa ma sune sau sa de.a mesaje aiurea.

Am vb sa merg peste 2 zile la ea, revin cu o recenzie.

Am zis sa intreb daca a mai fost cineva

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutare tuturor

am fost si eu la domnisoara Cristina...locatie undeva pe Poetului la un bloc de garsoniere,naspa rau....parnaie de locatie!!!Sedinta de masaj....hahaha....undeva la 10 min...te mangaie putin pe spate,,,,te intorci...o laba mecanica.nu se dezbraca,nu o poti atinge,vrea inca 100 pentru asta,Nu vorbeste,nu poti face conversatie.!!!bani aruncati.intrat -iesit-25 min.De revenit ...niciodata.

  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 1 minut, dancyp a spus:

Salutare tuturor

am fost si eu la domnisoara Cristina...locatie undeva pe Poetului la un bloc de garsoniere,naspa rau....parnaie de locatie!!!Sedinta de masaj....hahaha....undeva la 10 min...te mangaie putin pe spate,,,,te intorci...o laba mecanica.nu se dezbraca,nu o poti atinge,vrea inca 100 pentru asta,Nu vorbeste,nu poti face conversatie.!!!bani aruncati.intrat -iesit-25 min.De revenit ...niciodata.

Bravo asa trebuie sa facă toti nu sa le laude de mama focului 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...