Sari la conținut

Ella Andreea 0750148864


Postări Recomandate

  • Oras:Iași
  • Oras:Iași

 

Bună simpaticilor 😁
Ma numesc Ella Andreea  și sunt pentru prima data în orașul Bistrița,   doar pentru câteva zile.....😊😊😊
Dar sa ma descriu un pic și așa vă faceți o idee despre mine, poate ma vizitați 🤪
Mă consider o femeie simpatică,  plină de armonie și veselă 😋...........imi place ceia ce fac și o fac bine 👌 dar o să vă las pe voi sa ma descoperiți mai bine 😜
Vă voi atașa și o listă cu tarifele mele și serviciile pe care le prestez 💯
-Sex oral protejat /neprotejat în funcție de igienă ,cu finalizare orală sau corporală👅
-Sex normal doar protejat (diferite poziții)♥️
-Sex între sâni 👄
-Masaj de relaxare sau erotic (doar la oră) 👐
-Accept cunilingus 👅
-Accept poziția 69 😋
-Foot fetish 🦶
-Sărutări corporale 💋💋💋💋
-Alte fantezii.....etc😉
Toate fanteziile se plătesc extra 50 RON 🎁 ( finalizarea orală de exemplu)
Nu fac anal 
Nu accept persoane sub 🔞 ani

Nu accept în stare de ebrietate 🥃
Prețurile sunt 100 RON pentru o finalizare și 250 RON h (nu se negociază)😛

Poze reale 💯 , fără surprize neplăcute la ușă (fața acoperită pentru discreție)

Se poate confirma Video-VhatsApp

Programările se fac telefonic 📞 sau prin WhatsApp la numărul mai sus afișat 📲
Vă pup 💋 și sper să ne vedem curând 😁

 

 

 

câteva orașe pe unde am activat și unde veți găsi și poze 🤪

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salut 

Azi am avut din nou treabă în Bistrița și am zis sa incerc, și bine am făcut nu regret deloc întâlnirea.

Programarea pe WP numărul din titlu, locația curata cu baie dotată așa cum trebuie locuri de parcare se găsesc ușor în zona.

Domnișoara este înaltă și pentru gusturile mele are trupul exact așa cum îmi place mie sa fie o femeie. 

Am ales o finalizare care a inceput  cu sărutări tandre pe corp apoi a început cu un ON de nota 10 .........69 igiena de nota 10 

Finalizat NP misionar.

Note 

ON 10 

NP 10

GFE 10

Amabilitate 10 

Dacă sunteți obișnuiți cu tunate, buzițe botoxate pline de fițe dame de capitala stați acasă. 

Dar dacă vreți o experiență adevăra merita 

de recomandat? da!  100% de revenit 100% am sa revin și asta va fi chiar mâine .....că deh iar este delegație la Bistrița.😘

 

 

 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 3 ore, varadero a spus:

Salut 

Azi am avut din nou treabă în Bistrița și am zis sa incerc, și bine am făcut nu regret deloc întâlnirea.

Programarea pe WP numărul din titlu, locația curata cu baie dotată așa cum trebuie locuri de parcare se găsesc ușor în zona.

Domnișoara este înaltă și pentru gusturile mele are trupul exact așa cum îmi place mie sa fie o femeie. 

Am ales o finalizare care a inceput  cu sărutări tandre pe corp apoi a început cu un ON de nota 10 .........69 igiena de nota 10 

Finalizat NP misionar.

Note 

ON 10 

NP 10

GFE 10

Amabilitate 10 

Dacă sunteți obișnuiți cu tunate, buzițe botoxate pline de fițe dame de capitala stați acasă. 

Dar dacă vreți o experiență adevăra merita 

de recomandat? da!  100% de revenit 100% am sa revin și asta va fi chiar mâine .....că deh iar este delegație la Bistrița.😘

 

 

 

Mulțumesc pentru vizită și cuvintele frumoase,  mă bucur ca te-ai simțit bine în compania mea 🤗

Te pup😘😘😘

Link spre comentariu
Acum 10 ore, claudiu1980 a spus:

O nota...6.

 

Poti detalia... Nu de alta.. Dar nu poti veni cu asa nota fara o recenzie corespunzătoare... 

Eu.. Sincer.. Fetele care pun aici anuntul si ceva poze.. Au asa.. De la mine 8.. Si de acolo mai scadem sau crestem.. Dar trebuie sa vii si cu argumente... Acuma daca nu tia placut intelegem /daca nu ai negociat tariful....un plus pt tine.. Si daca. Chiar ai fost gentelmen cu ea chiar merita 6... Servetele /fastfuck.... 

DA SCRIE SI DE CE E NOTA 6.. 

sa stii ca unele din ele chiar se chinuie  sa satisfacă.. Clientii.. Nu pot multumi pe toata lumea

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 ore, Cristian1903 a spus:

Poti detalia... Nu de alta.. Dar nu poti veni cu asa nota fara o recenzie corespunzătoare... 

Eu.. Sincer.. Fetele care pun aici anuntul si ceva poze.. Au asa.. De la mine 8.. Si de acolo mai scadem sau crestem.. Dar trebuie sa vii si cu argumente... Acuma daca nu tia placut intelegem /daca nu ai negociat tariful....un plus pt tine.. Si daca. Chiar ai fost gentelmen cu ea chiar merita 6... Servetele /fastfuck.... 

DA SCRIE SI DE CE E NOTA 6.. 

sa stii ca unele din ele chiar se chinuie  sa satisfacă.. Clientii.. Nu pot multumi pe toata lumea

Eu zic sa le trimiti direct bani și sa nu mai mergi dacă pun anunț aici și poze…tare asta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Am vizitat-o azi pe Ella, o fata glumeața dar in același timp hotărâtă, care știe ce vrea.

Dupa o programare făcută prin WhatsApp, am ajuns pe strada Carpați, acolo unde are locația.

Actiunea s-a desfășurat așa cum trebuie, iar din partea mea, doar cuvinte de lauda pentru Ella.

Recomand!

 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 9 ore, iannis19 a spus:

Am vizitat-o azi pe Ella, o fata glumeața dar in același timp hotărâtă, care știe ce vrea.

Dupa o programare făcută prin WhatsApp, am ajuns pe strada Carpați, acolo unde are locația.

Actiunea s-a desfășurat așa cum trebuie, iar din partea mea, doar cuvinte de lauda pentru Ella.

Recomand!

 

mulțumesc pentru vizită,  ești un adevărat gentleman 🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Am bifat-o și eu pe domnișoara , atitudine foarte Ok, o fire mai nebunatica, clar de vizitat ? Menționez ca vizita mea a fost miercuri , dar nu am avut timp pt recenzie) Sper sa am ocazia sa revin la tine, sper sa rămâi măcar pana luni ! 😘

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...