Sari la conținut

Ella Andreea 0750148864


Postări Recomandate

  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania

Eu am fost la ea si pot spune ca mi-a placut , fata e super de treaba si se comporta frumos serviciile sunt cele mentionate si de ea mai sus . Locatia e una avantajoasa pentru ca e destul de ferita de trafic intens si aglomeratie.

Bruneto te pup 😘😘si sper sa vi cat mai des pe la noi ca vreau sa ma abonez la tine 🤣🤣

  • Like 2
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Buna seara.

Făcut programare din vreme, pe whatsapp, pe care a respectat o.

Am trecut pe la Ella, pe seara asta. Fata este foarte tare, plina de viață, glumeata, vorbăreață.

Este cea din poze.

Actiunea, jos pălăria din partea ei. Din partea mea, un pic de probleme tehnice, datorita oboselii. Ella, a încercat să l "revergoreze", dar n a fost nici un chip, din cauza oboselii, vreo 9 ore de condus, și încă câteva de munca pe ziua de asta.

Toată stima pentru ea. Curata, îngrijită, oralul făcut bine de tot, adânc și ud, așa cum îmi place mie.

De revenit, cu siguranță da.

De făcut abonament, și asta cu siguranta, când mai sunt prin oras.

Te pup Ella. Cu siguranta ne revedem. Am o revanșă de luat 

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
Acum 11 ore, motanul1 a spus:

Buna seara.

Făcut programare din vreme, pe whatsapp, pe care a respectat o.

Am trecut pe la Ella, pe seara asta. Fata este foarte tare, plina de viață, glumeata, vorbăreață.

Este cea din poze.

Actiunea, jos pălăria din partea ei. Din partea mea, un pic de probleme tehnice, datorita oboselii. Ella, a încercat să l "revergoreze", dar n a fost nici un chip, din cauza oboselii, vreo 9 ore de condus, și încă câteva de munca pe ziua de asta.

Toată stima pentru ea. Curata, îngrijită, oralul făcut bine de tot, adânc și ud, așa cum îmi place mie.

De revenit, cu siguranță da.

De făcut abonament, și asta cu siguranta, când mai sunt prin oras.

Te pup Ella. Cu siguranta ne revedem. Am o revanșă de luat 

 

 

Mulțumesc frumos pentru vizită 🤗 

Esti un adevărat gentleman și la mine vei fi bine primit oricând 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
Acum 21 ore, SARPELE50 a spus:

Asa curmale si frumos ai și în realitate sau e luata poza din asa poziție ?

Voi sunteti ca bombele cu efect intarziat. Te-ai trezit tu sa readuci la viața un topic inactiv de mai bine de 2 luni, pe care propritara topicului nu a mai postat din martie. Ai căutat mult până l-ai gasit? De obicei reacționezi cu asa intarziere sau doar aici pe forum? 🤦‍♂️

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu

La 11.12.2022 la 12:21, mrbadass a spus:

Voi sunteti ca bombele cu efect intarziat. Te-ai trezit tu sa readuci la viața un topic inactiv de mai bine de 2 luni, pe care propritara topicului nu a mai postat din martie. Ai căutat mult până l-ai gasit? De obicei reacționezi cu asa intarziere sau doar aici pe forum? 🤦‍♂️

Nu stau toată ziua non stop ca voi pe site , întru din joi în Paști când verific numerele după publi24 sa vad poze , asa asa ca să dormi liniștit 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...