Sari la conținut

Anda sec3


Postări Recomandate

  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere
Acum 4 ore, Mihaita34076 a spus:

Am fost la ia si e ok ca fata isi facea treaba bn curata fara fite si figuri 200 la ia si pe deplarate 300

Super!!! Alta treava!!! Daca e 300 pe "deplarate", in cazul asta, 'mneata esti pe DERAPATE. Adica, daca n-ai inteles, ai dat-o de gard bini di tăt.

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

În căutarea Andei, a 17-a zi. Am luat-o din nou la pas pe străzile din sectorul 3 strigând "Anda, vreau să ne futem!"

Bilanț:
- 87 de palme/poșete/sacoșe ("Nu ți-e rușine, nesimțitule?")
- 231 de pumni/șuturi/șpițuri ("Băi, Anda-i sor-mea/fie-mea/nevastă-mea/etc.)

Anda, nu știu unde stai, cum arăți sau ce servicii oferi, da' eu nu mă opresc până când nu-mi răspunzi cu poezia clasică: "Bună, serviciile mele sunt..., 200 ora la mine sau 300 la hotel." Și când o să te găsesc, plătesc regește și te fut până te iau toți dracii!

  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
10 hours ago, Mihaita34076 said:

Numai aiurea comentati de ia eu nus nici peste sunt doar un client am vazuto pe anunt mia plăcut de ia si am zis ca sa merg.

Esti si analfabet si peste prost si mai mult ca sigur incerci sa promovezi o cioara!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 11 ore, Mihaita34076 a spus:

Numai aiurea comentati de ia eu nus nici peste sunt doar un client am vazuto pe anunt mia plăcut de ia si am zis ca sa merg.

Mihăiță tata , in ce limba vorbești .. ai măcar 4 clase??

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
2 minutes ago, Mihaita34076 said:

Pt u special iti spun cv lasa critica pana nu incerci nu sti am mai spus-o și am sa o mai spun nus peste nici nu am.fost vreodată is un simplu om care se mai duce la puicute😉

Mai bine treceai si pe la scoala, macar pana in clasa a 5a sa inveti sa scrii macar romaneste

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata
44 minutes ago, Mihaita34076 said:

Eu nu va înțeleg pe voi ăstia care suntei mai rau ca babele de la coltul satului care critica si ultima persoana...bai nene de nu știți de ia atunci dc mai vb aiurea ca ba este pestele sau ce dracu mai ganditi voi asa ca mai lasati critica la oparte

Mai mahnitule! Daca tot o ajuti cu promovarea macar pune poze si tot ce presteaza. Locatia si apoi lasa colegii de brasla sa isi dea ei cu parerea daca nu vrei sa mori de foame.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...