Sari la conținut

Recomandare pentru un incepator


Postări Recomandate

Salut! 

Trec printr-o perioada mai proasta s m-am decis sa ma duc la un masaj erotic. 
Am citit prin forum dar nu stiu la care dintre saloane sa ma duc si pe cine sa o vizitez. As fi foarte recunascator daca as recomanda pe cineva.

Pentru mine ar fi important igiena si discretia. In legatura cu fete ma intereseaza mai mult fata decat corpul.

M-am uitat la siteuri lor dar fiecare are fata acoperita. 
Sper sa ma puteti ajuta.

multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Daca tot e deschis topicul asta pentru incepatorii cu masajul erotic am si eu o intrebare. Spre exemplu la Cleo, daca optezi pentru o ora de masaj, ai parte si de un happy end din partea domnisoarei, sau este strict un masaj erotic si atat. 
 

mersi anticipat!

Link spre comentariu

La Cleo nu ai sex oral sau vaginal, dar de la Misty și Diana ai parte de french kiss (adevărat, nu pupici), rimming. La față ambele sunt drăguțe, le-as da nota 8. La corp niciuna nu strălucește, la Diana i-as da nota 7, e foarte slabă, sânii foarte mici și fundul plat. La Misty i-aș da nota 5, de trecere doar pentru sânii imenși, dau care sunt foarte moi, corpul din păcate nu e feminin deloc, pe solduri are falduri de grăsime care mie mi se par foarte inestetice, iar fundul evident că nu are forma aia rotunda și sexy după care întorci capul pe strada. Evident, daca îți plac fetele grase ar putea sa fie și de nota 10...

Daca te duci pentru masaj, nu te duce, in cel mai bun caz o sa primești un masaj mediocru.

Încă o mențiune, daca te duci la Cleo, eu unul nu recomand masajul cu cele două împreună, am avut o experiență foarte nasoala in care după vreo 25 de minute (și o finalizare) au început să discute despre ce treburi mai au ele în ziua respectiva, zero senzualitate, am stat așa vreo 10 minute după care am întrebat dacă putem sa revenim la masaj, iar Diana mi-a făcut cel mai prost masaj din viața mea, pur și simplu mă strângea de piele foarte tare, timp in care și-a continuat discuția despre ce mai au ele planificat pentru mai târziu cu Misty.

 

Cu Diana singura a fost mult mai bine, a fost concentrata pe mine in tot timpul masajului.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

O intrebare am si eu... apropo de saloanele de masaj erotic. Este vreo maseoza cu silicoane sau sanii ff mari ? In afara de Misty de la Cleo la care am fost de mai multe ori si o stiu. Eu pana acuma am fost doar la Cleo si Raiza iar acolo de fiecare data cand am fost (nu foarte des e adevarat) nu am prea gasit cam ce cautam eu. Dar intreb ca poate sunt altii care au mai fost la alte saloane de masaj de prin Cluj sau la maseoze independente sau care au fost mai recent la astea doua saloane mentionate mai sus si stiu sa fie vreuna noua pe-acolo care sa se incadreze in ceea ce caut (silicoane sau sani mari naturali - in afara de Misty!!). Mersi anticipat ! Dau o bere 🍻

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Sâni mari are și Jessy ... tot de la Cleo. Nu chiar ca și Misty, dar pe aproape, oricum sunt mari și ... naturali.

P.S.: schimba meniul. În loc de bere pune vin.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 1 minut, altu2 a spus:

Sâni mari are și Jessy ... tot de la Cleo. Nu chiar ca și Misty, dar pe aproape, oricum sunt mari și ... naturali.

P.S.: schimba meniul. În loc de bere pune vin.

Mersi de pont ! O sa incerc !

P.S.: Rosu sau alb ?? 😂

Link spre comentariu

Sânii foarte mari, nu cred că găsești în afara de fetele menționate și de Mocu.

Silicoane, deși nu se observă neapărat din poze dar se simt când ești cu ea, are Ana de la secret obsession. Ai poze la ei pe site.

Și ca o remarcă, fetele de la secret obsession au abilități de maseuza mult mai bune, unele dintre ele au făcut și cursuri de masaj, și chiar e mesaj erotic, vs mângâieri 5 minute apoi laba de la Cleo.

https://masajsenzualcluj.ro/galerie/gallery/ana/

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca
Acum 7 minute, Maxmad a spus:

Sânii foarte mari, nu cred că găsești în afara de fetele menționate și de Mocu.

Silicoane, deși nu se observă neapărat din poze dar se simt când ești cu ea, are Ana de la secret obsession. Ai poze la ei pe site.

Și ca o remarcă, fetele de la secret obsession au abilități de maseuza mult mai bune, unele dintre ele au făcut și cursuri de masaj, și chiar e mesaj erotic, vs mângâieri 5 minute apoi laba de la Cleo.

https://masajsenzualcluj.ro/galerie/gallery/ana/

Mersi, apreciez ! Clar un pont care merita incercat ! Tu... tot cu vinu ? sau esti pe bere ? 😃

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator altu2
Reputație: 0
Acum 52 minute, Maxmad a spus:

vs mângâieri 5 minute apoi laba de la Cleo.

 

Nu e cazul sa generalizezi cu alea 5 minute de mângâieri la Cleo.

Serios.

La Cleo, actualmente, din păcate sunt puține fete, dar din astea puține cantitativ, calitativ 3, poate chiar 4, sunt cu mult peste alea 5 minute de mângâieri. La cele 3, poate 4 chiar, "joaca" înainte de "labareala" este "cireașa de pe tort" si nu durează doar 5 minute.

Serios.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...