Sari la conținut

Prima oara in orasul vostru 0791458567


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator kurac
Reputație: 0
Acum 3 minute, Cristina1992 a spus:

Buna dragilor. Am ajuns in noua locatie  care este in avantgarden3 bloc b4🤗🤗 va pup si va astept cu mare drag

Azi ciocnesti niste oua rosii? 

Link spre comentariu
Vizitator kurac
Reputație: 0
Acum 36 minute, Cristina1992 a spus:

Da de ce nu. Si miel belit😋😋🤣🤣

Atat voiam sa stiu....   ca  poate trev mai tarziu cu melinosul meu ... ca saracu e cam nebelit de ceva vreme. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 1 oră, leaffy a spus:

@Cristina1992 din pacate nu pot raspunde pe DM ca nu am cont premium, cum putem face? Ca am sunat dar nu a raspuns nimeni la telefon 😅

Stai liniștit . Am vrut sa fut și eu ceva ieftin și potențial bun, dar am sunat in zile diferite , la ore diferite , fără sa fiu insistent , de pe 3 numere de telefon diferite , fără sa poată fi asociate între ele , de pe unul am și trimis sms. Nu a răspuns niciodată , nici la apel , nici la sms , nici măcar un “ bip” înapoi .

nu cred ca a fost ocupată in fiecare moment , de asta tind sa cred ca se uita ca proasta la telefon cum suna și nu raspunde .

altfel nu îmi explic atitudinea.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 22 minute, danoneboy a spus:

Stai liniștit . Am vrut sa fut și eu ceva ieftin și potențial bun, dar am sunat in zile diferite , la ore diferite , fără sa fiu insistent , de pe 3 numere de telefon diferite , fără sa poată fi asociate între ele , de pe unul am și trimis sms. Nu a răspuns niciodată , nici la apel , nici la sms , nici măcar un “ bip” înapoi .

nu cred ca a fost ocupată in fiecare moment , de asta tind sa cred ca se uita ca proasta la telefon cum suna și nu raspunde .

altfel nu îmi explic atitudinea.

Ia asculta la mine. In primul rand nu iti permit sa vorbesti asa si in al doilea rand daca sunt ocupata nu raspund. Asa ca hai pescuieste in alta parte baiatul. Stii tu ca am fost ocupata sau nu? Ai stat tu sa imi numeri flocii si clientii? Hai nu fim obraznici. Ai bun simt macar  ca nu  ai stat in banca cu mine sa stii ce proasta sunt si ce nu. ☺☺  si app intreaba pe domnul de mai sus cat de frumos a putut sa isi faca programare si sa fie respectat. Asa ca nu ma mai deranja nici aici pe forum nici la telefon. 

Link spre comentariu
  • Oras:Nu spun
  • Oras:Nu spun

Sâmbăta i-am dat si eu mesaj cu textul daca vrea sa-mi guste ouale" iar răspunsul a fost "Un hai sictir, merge cu intrebarea ta, hai pa".

Iar ieri scrie pe forum ca vrea sa ciocnească ouăle si sa beleasca mielul.

Poate nici mesajul meu catre ea nu a fost cel mai politicos dar nici jignitor ci mai degrabă un pic in atmosfera pascala care tocmai ce a trecut.

Acum va las pe voi sa trageți ce concluczii vreti dar după mine mai are de lucrat la atitudine.

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
  • Oras:Peste tot si nicăieri.
Acum 6 minute, blacksoul95 a spus:

Sâmbăta i-am dat si eu mesaj cu textul daca vrea sa-mi guste ouale" iar răspunsul a fost "Un hai sictir, merge cu intrebarea ta, hai pa".

Iar ieri scrie pe forum ca vrea sa ciocnească ouăle si sa beleasca mielul.

Poate nici mesajul meu catre ea nu a fost cel mai politicos dar nici jignitor ci mai degrabă un pic in atmosfera pascala care tocmai ce a trecut.

Acum va las pe voi sa trageți ce concluczii vreti dar după mine mai are de lucrat la atitudine.

Din pacate tu mai ai de lucrat la atitudine. Iar despre domisoara pot spune ca este destul de ok din punctul meu de vedere si nu vorbesc in necunoștință  de cauză. Am vizitat-o doar ca nu i-am  lăsat recenzie.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 31 minute, aditza12 a spus:

Din pacate tu mai ai de lucrat la atitudine. Iar despre domisoara pot spune ca este destul de ok din punctul meu de vedere si nu vorbesc in necunoștință  de cauză. Am vizitat-o doar ca nu i-am  lăsat recenzie.

Multumesc frumos. 🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 42 minute, blacksoul95 a spus:

Sâmbăta i-am dat si eu mesaj cu textul daca vrea sa-mi guste ouale" iar răspunsul a fost "Un hai sictir, merge cu intrebarea ta, hai pa".

Iar ieri scrie pe forum ca vrea sa ciocnească ouăle si sa beleasca mielul.

Poate nici mesajul meu catre ea nu a fost cel mai politicos dar nici jignitor ci mai degrabă un pic in atmosfera pascala care tocmai ce a trecut.

Acum va las pe voi sa trageți ce concluczii vreti dar după mine mai are de lucrat la atitudine.

Eu am gustat gluma si a fost si din partea mea o gluma daca pot spune. Nu sunt suparaciosa sau rautacioasa cu nimeni insa nu pot admite cuiva sa ma faca in tot felul cum a facut baiatul de mai sus in topic. Daca m.ai cunoaste cu siguranta ai avea o alta parere despre mine. Te pup si iti urez o zi frumoasa🤗🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Nu spun
  • Oras:Nu spun
Acum 3 ore, Cristina1992 a spus:

Eu am gustat gluma si a fost si din partea mea o gluma daca pot spune. Nu sunt suparaciosa sau rautacioasa cu nimeni insa nu pot admite cuiva sa ma faca in tot felul cum a facut baiatul de mai sus in topic. Daca m.ai cunoaste cu siguranta ai avea o alta parere despre mine. Te pup si iti urez o zi frumoasa🤗🤗

Bună Cristina, eu am vrut sa te cunosc dar dupa primul mesaj si mai ales dupa al doilea primit de la tine, nu mai sunt interesat. Deobiciei imi tin parerile pentru mine insa nu am apreciat cum ai raspuns.

Postarea mea nu are legătură cu ce a zis Danoneboy ci doar cu ce mi-ai scris mie si am postat sa traga cei care vizitează forumul tau ce concluzie vrea fiecare. O zi frumoasă iti doresc si mult succes cat mai stai prin Sibiu 😚🤗

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!

Cica de sarbatori sa fi mai bun..... pai poti cu asemenea curve obosite care te pun pe drumuri degeaba????

Am avut si eu o "scapare" de acasa, shopping, ce sa vezi nu a mai raspuns la telefon si dadea ocupat.

Concluzie, primul venit primul servit, nu tine cont de programari.

O inteleg perfect pe fomista, a lucrat si in Vinerea Mare, trebuia sa imi dau seama.

Spor la tepe si tepari, exact cum faci si tu!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, sexart2019 a spus:

Cica de sarbatori sa fi mai bun..... pai poti cu asemenea curve obosite care te pun pe drumuri degeaba????

Am avut si eu o "scapare" de acasa, shopping, ce sa vezi nu a mai raspuns la telefon si dadea ocupat.

Concluzie, primul venit primul servit, nu tine cont de programari.

O inteleg perfect pe fomista, a lucrat si in Vinerea Mare, trebuia sa imi dau seama.

Spor la tepe si tepari, exact cum faci si tu!

Cand ai avut tu programare? Vezi ca vorbesti foarte aiurea. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, sexart2019 a spus:

Cica de sarbatori sa fi mai bun..... pai poti cu asemenea curve obosite care te pun pe drumuri degeaba????

Am avut si eu o "scapare" de acasa, shopping, ce sa vezi nu a mai raspuns la telefon si dadea ocupat.

Concluzie, primul venit primul servit, nu tine cont de programari.

O inteleg perfect pe fomista, a lucrat si in Vinerea Mare, trebuia sa imi dau seama.

Spor la tepe si tepari, exact cum faci si tu!

Chiar am sa te rog sa postezi poza cu apelul telefonic sau mesaj cand ai avut programarea. Si vorbeste frumos. Vezi ca eu am respectat toate programarile. Un om care se respecta si care are demnitate nu vorbeste la nivelul asta. Un om educat daca si-a luat ,,teapa,,suna alte sute de femei si se duce in alta parte pentru ca sunt. Cred ca tu te oftici ca ai dat 20 de lei la taxi sau ai băgat motorina de 10 lei sa strabati orasul dar sunt foarte curioasa daca tot ai coloana vertebrala si ai vorbit la modul asta sa si postezi poza cu durata apelului sau mesajul cand ai spus ca ai programare.Curva obosita nu sunt si nici fomista stai linistit. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, zafon a spus:

Pacat, mare pacat ca mai sunt situatii de astea....

Dar chiar nu a avut nimeni programare. Acum nu stiu ce sa mai cred dar imi lasa un gust amar rau unii oamenii de aici la modul cum se adreseaza si cum vorbesc. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!
  • Telefon: 07xxxxxxxx
  • Oras:Pește dă Top!

" Ia asculta la mine ca stiu cine esti. De ce nu postezi cum sa intamplat? Daca te.am primit o data si a doua oara nu am mai vrut deoarece stii foarte bine motivul de ce postezi aiurea ca ai avut programare si etc? Ce sunt cumva obligata sa intru cu tine sau ce ai vrea? Dute la alea care accepta cu 10000 mii de bile eu nu accept. Si stii foarte bine ca prima oara a fost ok programarea iar a doua oara cand spui tu nici nu a existat acea programare de care vorbesti. Daca tu esti frustrat ca nu te mai primeste nici una e problema ta dar nu sa imi vorbesti mie ca nu am respectat programarea si sa ma faci in toate modurile. "

 

 

Sti o pula, habar nu ai cine sunt ca nu am reusit sa ajung la tine, din cauza ca nu ai mai raspuns si nu ti-ai respectat programarea, am incercat sa te tot sun timp de 30 min dupa ce am avut programarea si nimic, mai dadeai si ocupat de parca te deranjau apelurile mele

Ma amuza prostia ta si tot ce ai scris in PM:laugh2

Scriu cum vrea pula mea, hai pa!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 56 minute, sexart2019 a spus:

" Ia asculta la mine ca stiu cine esti. De ce nu postezi cum sa intamplat? Daca te.am primit o data si a doua oara nu am mai vrut deoarece stii foarte bine motivul de ce postezi aiurea ca ai avut programare si etc? Ce sunt cumva obligata sa intru cu tine sau ce ai vrea? Dute la alea care accepta cu 10000 mii de bile eu nu accept. Si stii foarte bine ca prima oara a fost ok programarea iar a doua oara cand spui tu nici nu a existat acea programare de care vorbesti. Daca tu esti frustrat ca nu te mai primeste nici una e problema ta dar nu sa imi vorbesti mie ca nu am respectat programarea si sa ma faci in toate modurile. "

 

 

Sti o pula, habar nu ai cine sunt ca nu am reusit sa ajung la tine, din cauza ca nu ai mai raspuns si nu ti-ai respectat programarea, am incercat sa te tot sun timp de 30 min dupa ce am avut programarea si nimic, mai dadeai si ocupat de parca te deranjau apelurile mele

Ma amuza prostia ta si tot ce ai scris in PM:laugh2

Scriu cum vrea pula mea, hai pa!

Bai nesimtitule  stii ceva dute dracului ca esti singurul care iam dat ocupat asa ca nu ma lua pe mine cu nesimtirea ta. Scriei la cine vrei cum vrea pula ta. Dute si bagati bilele alea in cur. De asta esti asa frustrat ca nu te primeste nici una si singura modalitate este doar sa ti le bagi in cur singur😉😉😉😉. Asa ca daca tu cauti sa imi strici mie topicul e problema ta. Eu plec de aici dar tu singura modalitate ca sa futi este doar sa te duci la femeile alea cu pula sau sa te duci la una care te baga 5 minute in camera si apoi iti ia si banii si iti fute si 2 palme. Asa ca dute in lumea ta. Daca aveai pula asa cum ai lasat primul topic postai si apelul sau mesajul. Asa ca vrajeala de asta de a ta de caras am fumat cand tu mergeai in picioare pe sub pat. Nu ma mai deranja deloc chiar te rog

Link spre comentariu

  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Nu am fost la tine, nu te cunosc dar din pacate la cum vorbesti si raspunzi pe forum nici nu o sa ajung la tine. 

Inteleg ca nu este este ok sa te jigneasca lumea si tu sa nu spui nimic, numai sa inghiti, dar totusi raspunsurile tale ar trebui sa fie demne de o replica taioasa si inchis subiectul ( replicile care le dai duc la certuri, respectiv 10 pagini de nimic si un om cerebral de pe forum nu te v-a mai vizita). 

Intelege ce si cat vrei din ce am scris dar in modul acesta nu ajungi la nimic bun ( cel putin in Sibiu) 

O zi superbă 

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...