Sari la conținut

Au atacat rușii, ce va urma ?


Postări Recomandate

Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
13 minutes ago, elprofesoare said:

Visit Russia, before Russia visits you 👍

Stai liniștit,tu vei scăpa doar  capra și în genunchi ca o curva ce ești ,așa că nu-ți fă griji ;)

Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
43 minutes ago, elprofesoare said:

Știi bine cum e cu pierdut cumpătul când ai o viață anosta și forumul cu clonele e principala distracție ;)

Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
51 minutes ago, elprofesoare said:

întreabă-l de tac'su care dă cu sebsemnatu zilnic pe la poliție, are carnet roșu 👍

Javra ordinară,știu ăștia de la spital că ai scăpat?,or sa folosească cămașa de forță când te iau înapoi ;)

Cu Raluca cum era jigodie,fosta ta feblețe?

Marele căcănar prostitution aka @elprofesoare clonat și rasclonat că nici maica-sa nu-l mai recunoaște ;)

Ia taximetristule de aici cu recenzii false și binecunoscut de schizofrenic ;)

 

 

 

IMG-20220227-WA0009.jpg

IMG-20220227-WA0008.jpg

 

 

Link spre comentariu
42 minutes ago, cincistele said:

Puie Mutin ! 

Până la urmă ăsta se joacă cu valiza nucleară 😏

Nu bahbajete nai anteles. Asta nu se joaka, muistii din NATO si mUE sa joaka. Situtia se rezolva an 5 minute: Ukraina Tara neutra si NATO se retragea din Romania. Ambele tari da pwla. Pt doua tari da pwla mUE si NATO au kef da rakete balistike si Putin posibil sa le ofere 😂😂😂😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
8 minutes ago, Daumoda22 said:

Nu bahbajete nai anteles. Asta nu se joaka, muistii din NATO si mUE sa joaka. Situtia se rezolva an 5 minute: Ukraina Tara neutra si NATO se retragea din Romania. Ambele tari da pwla. Pt doua tari da pwla mUE si NATO au kef da rakete balistike si Putin posibil sa le ofere 😂😂😂😂

Dar ka sa zik asa poporu a dekis la votât si pa Basesku da doo ori kare a pus skutu la Deveselu si pa Iohanus da doo ori kare akuma an mankarimea lui da kur simte nevoia sa trimită armament in Ukraina.

Ghiki ghicitoare: oare Bombele atomice vor pik la Londra sau la Deveselu Kiev și la poloneji ? Asta ați votat asta o sa aveți 😂😂😂

Link spre comentariu
1 minute ago, witcher said:

We share the same biology, regardless of ideology
But what might save us, me and you
Is if the Russians love their children too

Kum a zis și Costică Gunoieru kand da Rusia ku nukleara paste România da și el ku pulanu peste oky nevestei kurve ka răspuns strategik😂😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
1 oră în urmă, Daumoda22 a spus:

Dar ka sa zik asa poporu a dekis la votât si pa Basesku da doo ori kare a pus skutu la Deveselu si pa Iohanus da doo ori kare akuma an mankarimea lui da kur simte nevoia sa trimită armament in Ukraina.

Ghiki ghicitoare: oare Bombele atomice vor pik la Londra sau la Deveselu Kiev și la poloneji ? Asta ați votat asta o sa aveți 😂😂😂

Mai dă-l în plm dă mujic...doar n-a ajuns psihopatul ăsta să ne șantajeze.

 

"Nu-i totuna leu să mori 

Ori câine înlănțuit " 

 

Zîcea bine poetul 😁

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Just now, cincistele said:

Mai dă-l în plm dă mujic...doar n-a ajuns psihopatul ăsta să ne șantajeze.

 

"Nu-i totuna leu să mori 

Ori câine înlănțuit " 

 

Zîcea bine poetul 😁

 

Ohhhh daaaaa…. Unde pwla mea ierea lei, arfe da kurve basinoase kare an 2000 da ani da istorie nu a fost an stare sa produk bomba nukleara. Numa arfe și bășini da dive an Rromania. An rest adevarul ie trist o țara da kurve și hoti kare pt dreptul sa sugă pwla pa kenturile Italiei și Spaniei și pa UK ie an stare sași omoare bătrânii ku nukleare an numele “libertății”. Kare libertate aia da a suge pwla pa kentura pt iubi pestisoru ?

Link spre comentariu
6 minutes ago, Daumoda22 said:

Ohhhh daaaaa…. Unde pwla mea ierea lei, arfe da kurve basinoase kare an 2000 da ani da istorie nu a fost an stare sa produk bomba nukleara. Numa arfe și bășini da dive an Rromania. An rest adevarul ie trist o țara da kurve și hoti kare pt dreptul sa sugă pwla pa kenturile Italiei și Spaniei și pa UK ie an stare sași omoare bătrânii ku nukleare an numele “libertății”. Kare libertate aia da a suge pwla pa kentura pt iubi pestisoru ?

Pt sparanghel și kapsuni, Rromani la arme 😂😂😂😂😂

Link spre comentariu

  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 13 minute, Daumoda22 a spus:

Ohhhh daaaaa…. Unde pwla mea ierea lei, arfe da kurve basinoase kare an 2000 da ani da istorie nu a fost an stare sa produk bomba nukleara. Numa arfe și bășini da dive an Rromania. An rest adevarul ie trist o țara da kurve și hoti kare pt dreptul sa sugă pwla pa kenturile Italiei și Spaniei și pa UK ie an stare sași omoare bătrânii ku nukleare an numele “libertății”. Kare libertate aia da a suge pwla pa kentura pt iubi pestisoru ?

Exagerezi, curve și hoți sunt în toată lumea, la noi fiindcă ne-am prăbușit după decembrie '89 e proporția mai mare... jigodiile profitoare au avut balta mare să corupă multe fete și femei. Unde e sărăcie și decădere mare e și hoție.  Dar nu suntem noi o nație mai proastă sau mai nenorocită dăcît altele. Plm, că tu te-ai înrăit atât încât să ajungi să vorbești ca șoricul merkava...poate ai trecut și tu printr-o dramă personală. Ura e un sentiment care există și în anumite situații limită chiar te poate ține în viață, dar nu poți trăi ca un ghem dă ură. Și eu mi-am furat-o de a lungul vieții, dar trebuie să treci peste...ce sloboz, n-am fire de sinucigaș 😁... viața e și frumoasă, canalizează ura aia să te ridice și după aia uit-o. 🤷🏻 

🙆🏻

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...