Sari la conținut

Au atacat rușii, ce va urma ?


Postări Recomandate

  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 36 minute, uritescu a spus:

Nu incepe al Treilea Război Mondial, ci una dintre cele mai mari crize din istoria lumii. Ceea ce tot pe acolo duce, dar mai întâi să vedem dacă și cu parcă, se plimbau în barcă.

Al Treilea Război Mondial a început de când a făcut Putin smenozeala cu 3 mandate. A fost o declarație că nimic nu s-a schimbat. Covidul a fost deja o lovitură clară, și China și - a dat arama pe față... Oricum complexul militaro-industrial USA, statul profund nu putea să se oprească din expansiune, e un alt cancer, în oglindă față de comunismul estic, și nu se oprește până nu omoară gazda, societatea pe care se grefează. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Băneasa
  • Oras:Băneasa
Acum 1 oră, Vasile98765 a spus:

Eu cred că mâine sau poimâine începe al 3 lea război mondial. Sper să mă înșel... 

Să mai aștepte ! 

Plm, ăia se izmenesc cu Taiwanul și cu vizita băbuței ăsteia se smardoiesc la mișto, e doar un pretext să-i provoace pă americani...o diversiune, cine știe ?  să aloce mai multe resurse în Asia și să le mai taie la ucraineni dîn porție.

Plm, și cu americanii ăștia...numa' moșari din ăștia obosiți au în funcție... Capitoliul ăla o să rivalizeze cu Antipa 🙈

  • Mersi 1
  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 1 oră, Pagubitul a spus:

Tu poți fără să îți exhibi originea criptosecuristă, slugărnicia și prostia colosală la orice temă?

Nu uităm manifestările tale evident propagandistice la covid. Atunci v-ați demascat și v-ați pierdut orice credibilitate. 

Dacă vine Rusia la mine? 🤪

Ce manifestări propagandistice cu covidul? Să accept aberațiile tale de idiot? 

Ferească ăl de sus să vină Rusia! Ca de obicei nu răspunzi, o dai cotită din lipsă de argumente. 

P.S. Ți-ai găsit serviciu? 😂

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Chiar acum, picon a spus:

Ce manifestări propagandistice cu covidul? Să accept aberațiile tale de idiot? 

Ferească ăl de sus să vină Rusia! Ca de obicei nu răspunzi, o dai cotită din lipsă de argumente. 

P.S. Ți-ai găsit serviciu? 😂

Postările tale sunt de imbecil ticălos. 

Ție nu am de ce să îți răspund. 

Pe tine vreau să te întâlnesc. 

😁

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 4 ore, Vasile98765 a spus:

Eu cred că mâine sau poimâine începe al 3 lea război mondial. Sper să mă înșel... 

Nu te anseli boss al asteptam ka pa pâinea kalda. Sa vina, 37% dintre romani ar vota PSD dk ar fi alegeri duminică, 23% ar vota PNL și 9% USR. Și asta nu include sugacii aplaudaci da mUE kare susțin politica anti proprii cetățeni ai kktilor da la Bruxelles. Deci ke merita un popor unde doar 5% ar vota cu unul sănătos la creier kum e Viktor Orban ?

  • Like 2
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 2 ore, Pagubitul a spus:

Postările tale sunt de imbecil ticălos. 

Ție nu am de ce să îți răspund. 

Pe tine vreau să te întâlnesc. 

😁

Să mă sugi dă pulă! Ntz, pula mea are și ea mândria ei! 😂

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 16 ore, picon a spus:

Să mă sugi dă pulă! Ntz, pula mea are și ea mândria ei! 😂

Uite cine înjura și nu are nimic inteligent de exprimat. 

Dacă ne întâlnim o să guiți cerșind milă așa cum vă schelălăiți prostia și pe forumul ăsta, toate gunoaiele din structurile dezinformative ale statului banditesc. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 2 ore, Pagubitul a spus:

Uite cine înjura și nu are nimic inteligent de exprimat. 

Dacă ne întâlnim o să guiți cerșind milă așa cum vă schelălăiți prostia și pe forumul ăsta, toate gunoaiele din structurile dezinformative ale statului banditesc. 

Ameninți? 

Asta face cel ce nu are nimic de exprimat. Ca toți idioții ratați. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 2 ore, picon a spus:

Ameninți? 

Asta face cel ce nu are nimic de exprimat. Ca toți idioții ratați. 

Tertipuri de securist versat: înjuri apoi te prefaci revoltat că ești înjurat ; faci tot posibilul să iriți apoi faci pe victima. 

Tu ești un idiot de succes: nu ratezi nici o ocazie de a demonstra că ești idiot. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Băneasa
  • Oras:Băneasa
La 02.08.2022 la 18:13, Beton_Armat a spus:

Să mai aștepte ! 

Plm, ăia se izmenesc cu Taiwanul și cu vizita băbuței ăsteia se smardoiesc la mișto, e doar un pretext să-i provoace pă americani...o diversiune, cine știe ?  să aloce mai multe resurse în Asia și să le mai taie la ucraineni dîn porție.

Plm, și cu americanii ăștia...numa' moșari din ăștia obosiți au în funcție... Capitoliul ăla o să rivalizeze cu Antipa 🙈

 

După toată tevatura asta cu pîrțîitul chinezilor în juru' Taiwanului dă parcă ar dansa ca niște apași pă lângă foc...plm, e în lor  să-și ia insula înapoi ?! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
1 oră în urmă, Beton_Armat a spus:

 

După toată tevatura asta cu pîrțîitul chinezilor în juru' Taiwanului dă parcă ar dansa ca niște apași pă lângă foc...plm, e în lor  să-și ia insula înapoi ?! 

Le-au pus sancțiuni. 😂😆😄Toată lumea se supără și nu mai cumpără de la "ceilalți" 🤪. Ieri globalizam, azi izolăm... Pe alocuri bombardam si terorizam. Dementa birocraților fără frică și fără vreo ocupație productivă. O singură rachetă din aia costă cât nu produce un sat întreg de chinezi în 10 ani... 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 18 ore, Pagubitul a spus:

Tertipuri de securist versat: înjuri apoi te prefaci revoltat că ești înjurat ; faci tot posibilul să iriți apoi faci pe victima. 

Tu ești un idiot de succes: nu ratezi nici o ocazie de a demonstra că ești idiot. 

Hai, că tu ai început, tâmpitule! Nu mai repet de unde și cum. Tertipuri de troll obosit și supărat pe viață. Așa e când te strânge foamea de gât!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 20 minute, picon a spus:

Hai, că tu ai început, tâmpitule! Nu mai repet de unde și cum. Tertipuri de troll obosit și supărat pe viață. Așa e când te strânge foamea de gât!

Cea mai neinspirată abordare : "Tu ești tâmpit!", "Ba tu ești tâmpit!".

Ce susții tu în legătură cu covid-ul s-a dovedit a fi minciună și manipulare, ce susții în legătură cu războiul din Ucraina se dovedește la fel, din câteva căutări atente. 

Folosești fix cuvântul "tertipuri", cu care te-am acuzat eu. Încă înveți limba română de pe net? 😆

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 15 ore, Beton_Armat a spus:

 

După toată tevatura asta cu pîrțîitul chinezilor în juru' Taiwanului dă parcă ar dansa ca niște apași pă lângă foc...plm, e în lor  să-și ia insula înapoi ?! 

China e înconjurată de peste 40 de baze militare USA, plus aliații lor (pe care îi înțeleg că nu vor să fie "reeducati", cum amenința ambasadorul Chinei comuniste la Paris). USA pot lovi oriunde în China, presupun că mulți chinezi au o stare de URA PROFUNDĂ și vor să se răzbune pe ce le face Partidul deloc iubit și pe slugile acestuia, așa că situația lui Xi și ciracii lui nu e de invidiat. 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

🤔Nu va suparati.... Rusii mai ataca? Care este situația operativa din teren? Nu de alta...dar vad ca ati deviat de la subiect!!! 😁 

Un cetățean...turmentat!🙈Multumesc! 😁 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 2 ore, Pagubitul a spus:

Cea mai neinspirată abordare : "Tu ești tâmpit!", "Ba tu ești tâmpit!".

Ce susții tu în legătură cu covid-ul s-a dovedit a fi minciună și manipulare, ce susții în legătură cu războiul din Ucraina se dovedește la fel, din câteva căutări atente. 

Folosești fix cuvântul "tertipuri", cu care te-am acuzat eu. Încă înveți limba română de pe net? 😆

Cine a dovedit, ce? Unde? 

Ești tâmpit. 

P.S. Am reluat ce ai spus tu, tâmpitule! Dar tâmpit cum ești, nu ai realizat. Oricum, un tâmpit nu are ce să mă acuze, nu are ce să acuze pe nimeni, pentru că e tâmpit. Ai înțeles, tâmpitule, care ești tu tâmpit. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști

"Serbia înregistrează o rată a mortalității de 16,39 decese la mia de locuitori." 

Record european. 

Oare o avea legătură cu MUNIȚIA CU URANIU SĂRĂCIT FOLOSITĂ DE USA ÎMPOTRIVA SERBIEI? 

Asta au făcut și în Vietnam, cu agentul orange. La fel ca și" revoluțiile portocalii"... 

A cedat nervos picon, își dă măsura nivelului său intelectual. 😁 

  • Like 1
  • Trist 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 1 oră, scorpion1970 a spus:

🤔Nu va suparati.... Rusii mai ataca? Care este situația operativa din teren? Nu de alta...dar vad ca ati deviat de la subiect!!! 😁 

Un cetățean...turmentat!🙈Multumesc! 😁 

au ras recent cu artileria inca 2 localitati langa donetsk

se pregatesc de ofensiva in sud

informatii confirmate de ucr 

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Chiar acum, tomson a spus:

au ras recent cu artileria inca 2 localitati langa donetsk

se pregatesc de ofensiva in sud

informatii confirmate de ucr 

Multumesc de informație! Am notat! 😁 

Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 54 minute, tomson a spus:

au ras recent cu artileria inca 2 localitati langa donetsk

se pregatesc de ofensiva in sud

informatii confirmate de ucr 

Îți dai seama câtă minte trebuie să ai, să anunți direcția unei ofensive... Singurul motiv pentru a face așa ceva e să o condamni eșecului și mai ales să îți condamni soldații. 

Ucrainienii din localitățile alea sunt primii care ar trebui SĂ SE RAZBUNE CRUNT PE STATUL CARE I-A TRĂDAT, AȘA CUM NOI TREBUIE SĂ NE RĂZBUNĂM PENTRU RESTRICȚIILE COVID, ABUZURILE ÎNDURATE ȘI ACUM PENTRU MODUL ÎN CARE SUNTEM FĂCUȚI COMPLICI LA MASACRUL DIN UCRAINA. 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, Pagubitul a spus:

"Serbia înregistrează o rată a mortalității de 16,39 decese la mia de locuitori." 

Record european. 

Oare o avea legătură cu MUNIȚIA CU URANIU SĂRĂCIT FOLOSITĂ DE USA ÎMPOTRIVA SERBIEI? 

Asta au făcut și în Vietnam, cu agentul orange. La fel ca și" revoluțiile portocalii"... 

A cedat nervos picon, își dă măsura nivelului său intelectual. 😁 

Este evident ca aia e cauza, perfidia acelui razboi. 
Nu asta contesta insa picon, ci el spune ca e mai bine cu SUA decat cu RU (cred). 
 

Link spre comentariu

  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 16 minute, wurdulak a spus:

Este evident ca aia e cauza, perfidia acelui razboi. 
Nu asta contesta insa picon, ci el spune ca e mai bine cu SUA decat cu RU (cred). 
 

Se vede în Ucraina cât de bine e cu USA. 

https://www.rferl.org/amp/russian-neo-nazis-fighting-ukraine/31871760.html

Ăsta seamănă cu unu' care era hingher în Ploiești, a furat de a rupt, inclusiv porcul vietnamez gestant de la zoo, și a facut clinică veterinară dup-aia, Dragoș Rusu. Și ăla bătea femei... Sceleratii ăștia seamănă între ei ca și clonați. 

Mai citiți și aici despre ce au comandat americanii să se comită în Ucraina:

https://southfront.org/another-crime-of-ukrainian-local-defence-against-civilians-revealed-in-zaporizhia-photos-18/

https://southfront.org/ukrainian-pow-when-retreating-we-were-ordered-to-shell-settlements-those-who-refused-were-killed/

https://southfront.org/drugs-inspiration-chains-ukrainian-soldiers-on-front-lines/

Vor apărea și din alte surse dovezi, cât de curând. 

Vedeți că iar începe isteria covid, îl așteptăm pe picon să susțină vaxcinarea, restricții, să înjure orice apel la scepticism și revoltă împotriva supunerii oarbe, tot ce e comandă pe linie de partid și de stat. 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...