Sari la conținut

Au atacat rușii, ce va urma ?


Postări Recomandate

56 minutes ago, cincistele said:

Exagerezi, curve și hoți sunt în toată lumea, la noi fiindcă ne-am prăbușit după decembrie '89 e proporția mai mare... jigodiile profitoare au avut balta mare să corupă multe fete și femei. Unde e sărăcie și decădere mare e și hoție.  Dar nu suntem noi o nație mai proastă sau mai nenorocită dăcît altele. Plm, că tu te-ai înrăit atât încât să ajungi să vorbești ca șoricul merkava...poate ai trecut și tu printr-o dramă personală. Ura e un sentiment care există și în anumite situații limită chiar te poate ține în viață, dar nu poți trăi ca un ghem dă ură. Și eu mi-am furat-o de a lungul vieții, dar trebuie să treci peste...ce sloboz, n-am fire de sinucigaș 😁... viața e și frumoasă, canalizează ura aia să te ridice și după aia uit-o. 🤷🏻 

🙆🏻

Pai nu ie ura boss. E aprekiere. Asta și zic. Sa iasa kurvele da pa kentura sa ne apere da nukleare. Ka altfel fak fitze da mari dive ku bășini an kap pa Instagram și vor 300 da RON pa pizda da kioara kare an Asia o iei la 10€. Akuma ie momentu sa se afirme ku ke poate fake pt patrie 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 13 minute, wiwol a spus:

O sa faca...........pentru ca o sa faci si tu si eu si cocalaru.......o sa facem toti europenii  CANCER de la radiatii!  :) 

Sa-mi bag pula, mai bine muream de COVID! 

Nu fac, boss ! Mă să rupe pula, am imunitate, nici covidu nu s-a apropiat dă mine ! 😁🙆🏻 

 

Acum 6 minute, Daumoda22 a spus:

Pai nu ie ura boss. E aprekiere. Asta și zic. Sa iasa kurvele da pa kentura sa ne apere da nukleare. Ka altfel fak fitze da mari dive ku bășini an kap pa Instagram și vor 300 da RON pa pizda da kioara kare an Asia o iei la 10€. Akuma ie momentu sa se afirme ku ke poate fake pt patrie 😂😂😂

Haidi bre... dacă asta nu e ură în stare pulă, atunci care e ? 

  • Minus 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, Daumoda22 a spus:

Pt sparanghel și kapsuni, Rromani la arme 😂😂😂😂😂

 

Care mobilizare cand Putin o sa dea cu nucleare in Ucraina si tot vestul tarii o sa fie iradiat, posibil tot estul Europei ? 

Nu o sa fie nicio moblizare/inrolare ca in primul rand nu o sa mai poti iesi din casa decat cu costum antiradioactiv si cu masca ca-n METRO 2033. 

O sa stam in case pentru vreo cativa zeci de ani. :) Pandemia din ultimii 2 ani a fost de incalzire. 

Va spun ca nebunu voia sa invadeze si sa bombardeze nuclear  Ucraina inca din 2020, dar politicienii din SUA si UE, informati de CIA, au facut tam-tam-ul cu pandemia ca sa-i tina pe rusi inca vreo 2 ani, timp in care sa fure ultimii bani din afacerile cu masti si vaccinuri.

Ca dupa ce da Putin cu bombardaua, gata, zeci de ani o sa stam in case.

Intercontinentalele si tacticele  vor ioniza atmosfera si vor provoca ninsori radioactive in toata Europa. O sa stam in case pentru tot restul vietii! 

Plecati cat mai repede in Africa sau America de Sud, cat mai aveti timp.  :) 

Sa vezi distractie cand o sa muncim doar de acasa pe calculator  (cine poate) si o sa ne facem cumparaturi doar prin Glovo de la curieri care poarta masca si costume ca-n Metro 2033 sa ne livreze mancarea.

Sau cand ne vom duce la curve protejati cu costume si masti anti-radiatii.  :) 

Link spre comentariu
3 minutes ago, cincistele said:

 

Haidi bre... dacă asta nu e ură în stare pulă, atunci care e ? 

Ie un moment unik boss pt toate feministele fitzoase akuma sa ne demonstreze ka sunt egale ku barbatu. Sa ia an plm arma an mâna și sa iasa la lupta pa front ampotriva kindjalului rusesk 😂😂😂. Și sași ia ku iele și simapalaii betacuck bombardieri ku macete și săbii sa le dea la ruși la muie 😂😂😂😂.

Link spre comentariu
Acum 19 ore, miskinbkk a spus:

A incheiat pe dracu sa-ti caute-n cap de tembel.Cum transporta gazul ala, ma, nauc si tampit, cultivat de Facebook, cu galeata?

Pai tu, ma, pizdificat pseudofilfizon, scrii despre efeminizarea Vestului?

Citeste, dreaq niste carti, sa-ti dezvolti aria de cunoastere, capacitatea de analiza, lasa naibii informatiile de pe Facebook, lovi-te-ar bomba de incel.

 

Daaaa,daaaa, stiu ca acum te scarpini la koaie ca te-ai mutat in Thailanda si mananci floricele, de bine ce era in Europa.

Apropo, nu mi-ai rasuns la intrebarea de ce te-ai dus in Thailanda si ce tot au baietzii cu tine de pe aici de te injura mai tare decat pe Panoramic ? 

Ai tras vreo teapa?  

Link spre comentariu
Acum 8 ore, Daumoda22 a spus:

Nu bahbajete nai anteles. Asta nu se joaka, muistii din NATO si mUE sa joaka. Situtia se rezolva an 5 minute: Ukraina Tara neutra si NATO se retragea din Romania. Ambele tari da pwla. Pt doua tari da pwla mUE si NATO au kef da rakete balistike si Putin posibil sa le ofere 😂😂😂😂

Kremlin bot pe nimfomane. Ce disperat.

  • Haha 1
Link spre comentariu
1 hour ago, butterflyeffect said:

Kremlin bot pe nimfomane. Ce disperat.

Apropo despre kine ie bot da Kremlin boss: nu știu tu pari ka ții ku Ukraina, kare Ukraina ie fix pula da URSS, kare URSS nea loat și Basarabia și Moldova. Mergi și plângi puțin da mila kakatilor ălora și sper sa Primești la skimb o bomba nukleara an kapu tău ăla prost și gol kare tine ku kakatii din URSS și mUE.

Link spre comentariu

Ah și am uitat. Mai voteaza da Doo ori ku Iohanus austriacul kare nea tăiat padurile pt mUE și akuma după doi ani an kare sia bătut pwla da fata noastră ku vagginarea obligatorie o va bage și karne da tun antrun război antre URSS si URSS da prosti ke sunteți ahahahahaahahaha.

Adevaru ie ka altkeva nu meritați 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 4 ore, Daumoda22 a spus:

@cincistele  bre si pa asta o lasato barbatsu sa iasa din bukatarie de kika se krede apărătoarea Europei, nu știu kine plm ia kerut vai da pwla noastra ?😂😂😂

https://video.foxnews.com/v/6299041978001#sp=show-clips

Bre, am tot respectul pt ea... după cum vezi nu toate femeile eșuează cu cracii în sus pt 20 de lei. 

Și da, într-un fel luptă pt Europa, partea aia de Europă unde suntem și noi. Eu am serioase îndoieli că NATO e capabilă să ne asigure nouă securitatea. Dar mă gândesc că o Ucraină liberă, alături de Polonia și România nu sunt ușor de înghițit dă către imperiul rusesc. Din tot ce văd, ucrainenii nu vor cu Putin, ei ca nație, deci nu e vorba de vreo ambiție personală a lui Zelenski. Și cred că după ce se întâmplă acum la granițe cu refugiații, și ucrainenii își vor schimba atitudinea față de români. Ar fi și păcat ca două națiuni cu trecutul nostru să ajungă să se dușmănească. Nu mai zic că istoric vorbind și noi românii am contribuit la formarea acestei națiuni. După atâta stăpânire rusească tot nu au uitat cine e dușmanul 😁

Rusia și Germania sunt cei mai mari dușmani ai României 🤷🏻

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 43 minute, Daumoda22 a spus:

Ah și am uitat. Mai voteaza da Doo ori ku Iohanus austriacul kare nea tăiat padurile pt mUE și akuma după doi ani an kare sia bătut pwla da fata noastră ku vagginarea obligatorie o va bage și karne da tun antrun război antre URSS si URSS da prosti ke sunteți ahahahahaahahaha.

Adevaru ie ka altkeva nu meritați 😂😂😂

Bă, singurul "cîștig" al ajungerii mamelucului dă Iohanea președinte și al udmr la guvernare e că nimeni nu a putut să spună că suntem un popor intolerant cu m.ino.ritățile. Au toate drepturile posibile și imposibile, nu există vreun pretext dă secesiune sau de intervenție  externă "umanitară". 

Ți-am mai zis, și dacă cîștigă pă teren, Putin deja a pierdut. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Techno District
  • Oras:Techno District

Dupa 5300 de soldați ruși uciși de ucrainieni, aceștia (soldații ruși) se predau in masă, spre disperarea mâncătorilor de parizer putinofili din România. Dacă mai ține războiul 10 ani armata lui Putin (în caz că acest nebun nu va fi asasinat) va fi decimată. Se duce dracului speranța auriferilor din România odată cu puternica armată a lui Putin.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 24.02.2022 la 7:20, cincistele a spus:

Putin a atacat, oare ce va urma ? Rezistă Ucraina ? Se mai bagă și alții ? 

Cum va arăta un război live la TV și pe rețele ? 

Prima impresie e că Ucraina e ca un mielușel, nu are forță de a se opune cumva. 

      Urmeaza ca soldatii rusi, sa le futa nevestele la toti.

Link spre comentariu
La 27.02.2022 la 3:32, Daumoda22 a spus:

Iar ai nimerit o eskorta ku pwla mai mare ka a ta boss de ești așa nervos ? 😂😂😂

Omu are dreptate a semnat kontrakt ku China konstruieste kondukta etc 😂😂😂

E viata frumoasă în China ce sa zic. 95 la suta din chinezi sunt muritori de foame și la ruși 90 la suta . Lumea buna nu merge in China și in Rusia. Ai auzit unde își fac viața toți oligarhii și bogătanii planetei? Acolo unde nu or sa mai aibe acces nici unul. Rușii or sa le dea gaze chinezilor și chinezii orez rușilor. Habar n aveți despre ce vorbiți. Puneți mâna pe carte și citiți istoria acestei lumi că să aveți habar de ceva. Orice om vrea să trăiască în libertate, sa aibe o viață bună, nu sa fie lipsit de drepturi, bătut ,închis, cu frica și leșinat de foame. Când nu ai dreptul să îți spui părerea Intr o țară, aia nu mai e țară. Poate sa fie poleită cu aur. Libertatea și dreptul de a trăii ca omul sunt cele mai de preț. Daca rușii aveau măcar 1 la sută dreptate nu era toată planeta împotriva lor. Dar oamenii întregi la cap nu pot accepta nebunia unui singur om. Nu poate decide un singur om viața omenirii ,că atunci ne pisăm pe el. Bășina aia de Puțin, mosul ăla senil face el pe șeful Planetei. Nu merge! Kgbistul de Putin e un ucigaș de oameni. Dacă își omoară propriul popor asta nu înseamnă că noi restul trebuie să îl acceptăm. Sa i stea in gât că și Ucraina se pisa pe el.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest

Să vedem cât mai rezistă Kievul și ce se va întâmpla dacă Zelinski va fi luat prizonier. 

Tot aud pe la TV că ajutoarele de tot felul curg spre Ucraina...cu toată rezistența fantastică a ucrainenilor pare că acolo e un haos dă nedescris....o fi cineva la recepția ajutoarelor ? Cine și când le mai face instructajul soldaților ? 

Sunt curios dacă UE va aproba cererea de aderare a  Ucrainei 🤷🏻

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
7 minutes ago, MacArthur said:

Oare Charles de Gaulle sau Edvard Beneš de ce n-au ramas si luptat pt patrie in WWII cum o face Zalensky?

Desigur de Gaulie era inca un nimeni atunci (pt mine si a ramas si dupa, dar asta e parere personala).

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 1 minut, MacArthur a spus:

Oare Charles de Gaulle sau Edvard Beneš de ce n-au ramas si luptat pt patrie in WWII cum o face Zalensky?

De Gaulle nu a avut funcție politică când a început războiul. El a fugit în Anglia pă cont propriu și acolo a avut inițiativa de a-și  strânge conaționalii într-un fel de armată în exil, ca să zic așa.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Techno District
  • Oras:Techno District

Care general american a declarat in timpul celui de-al doilea razboi mondial referitor la japonezi: "Cu bestiile ne vom purta ca niste bestii!"

...ei bine exact asa trebuie tratat și cu haita lui Putin

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 11 ore, merkava a spus:

Care general american a declarat in timpul celui de-al doilea razboi mondial referitor la japonezi: "Cu bestiile ne vom purta ca niste bestii!"

...ei bine exact asa trebuie tratat și cu haita lui Putin

Asta trebuia tranșat demult. Au lăsat a 5a parte a Globului, cea mai bogată (!), în mână unei găști de tâlhari scelerați de teapa lui Nuțu Cămătaru. Imaginează-ți un Nuțu pitic, distrofic, birocrat puturos, devenit impotent și senil, cu arme nucleare pe mână, imbarligat cu toată lumea bună a planetei, având infiltrate cozi de topor peste tot (Arafat la noi, printre alții, inclusiv din ăștia care se ocupă cu sclavie sexuală, șantaj și trafic de influență, de mult timp, cum e picon la noi și sclaveții lui de ambele sexe, vezi toți postacii isteriei covid) . Ăla e Putin.

Oare de ce? 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...