Sari la conținut

Ella 0729224959


Vizitator NicolaS66

Postări Recomandate

Vizitator NicolaS66
Reputație: 0

Mai oamenilor nu știu dacă o fost cineva la dansa eu am fost , este o tiganca la care am mai fost și in trecut nu este noua pe meleagurile noastre ! Pozele nu au nici o treaba cu realitatea și are mai multe profile dar cu numere diferite ca eu o salvasem in telefon cu un alt număr tiganca ca sa nu ma mai duc și când colo am dat tot de dansa 

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia
10 minutes ago, santinela said:

E  plina alba de ciori si panarame!!!!

Dacă aici le merge normal că vin în continuare. Și când vine una calumea ne minunăm de parcă nu e reală și i am da și 200 pe finalizare numa să ne lase să o atingem 15 minute. Suntem vai de pula noastră în Alba.. 😅

Link spre comentariu
Acum 2 minute, Soul_92 a spus:

Dacă aici le merge normal că vin în continuare. Și când vine una calumea ne minunăm de parcă nu e reală și i am da și 200 pe finalizare numa să ne lase să o atingem 15 minute. Suntem vai de pula noastră în Alba.. 😅

Corect fratioare; si cand apare cate o tipa top care cere logic 200 cu 300 se fac figuri pe aici in comentarii. Vai de noi

Link spre comentariu

Vizitator NicolaS66
Reputație: 0

Doamna cere 150 pe finalizare și 250 ora mult oricum  plus extra dacă vrei un oral fără guma de care nici nu mai vorbesc cum îl face cu scârbă de îți vine sa ii spui tu Stop pentru ce oferă, și eu as da 200 pe finalizare dar la o domnita frumoasa cu poze reale și servicii făcute cu drag 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...