Sari la conținut

0731 437 668 - Tanara inocenta - Jelena din Unirii, disponibila la orice ora


Postări Recomandate

  • Oras:Bulevardul Unirii 3
  • Oras:Bulevardul Unirii 3

Buna sunt Jelena, ,58m și 48 kg, 24 ani cu corpul și mintea formată, forme micuțe, frumoase și naturale. Sunt o persoană discretă și atentă la detalii, nu sunt genul de femeie cu fițe, care te grăbește, fiind foarte sociabilă. Igiena și bunele maniere mă caracterizează. Aștept bărbați, cu același caracter, cei care sunt pasionali, generoși și cu bun simț. 

🥰Serviciile mele enumăr pe scurt,

NP, OP, FK, 69,MASAJ, MICI FANTEZII, CIM/CUM  (50 extra ) DEE(În funcție de marime)

ANAL (100 extra in fuctie de grosime) 

detaliile și programările aștept sa discutăm la telefon. 0725018899  (apel,sms,whatsapp).   Dacă nu reușesc sa răspund, vă rog să îmi lăsați un mesaj și menținați până la ce ora vă pot răspunde. Mulțumesc. 

🥰CADOUL PENTRU COMPANIA MEA           30 MIN - 150,  60 MIN - 300

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 minute, ElenaPussy a spus:

Buna sunt Jelena, ,58m și 48 kg, 24 ani cu corpul și mintea formată, forme micuțe, frumoase și naturale. Sunt o persoană discretă și atentă la detalii, nu sunt genul de femeie cu fițe, care te grăbește, fiind foarte sociabilă. Igiena și bunele maniere mă caracterizează. Aștept bărbați, cu același caracter, cei care sunt pasionali, generoși și cu bun simț. 

🥰Serviciile mele enumăr pe scurt,

NP, OP, FK, 69,MASAJ, MICI FANTEZII, CIM/CUM  (50 extra ) DEE(În funcție de marime)

ANAL (100 extra in fuctie de grosime) 

detaliile și programările aștept sa discutăm la telefon. 0725018899  (apel,sms,whatsapp).   Dacă nu reușesc sa răspund, vă rog să îmi lăsați un mesaj și menținați până la ce ora vă pot răspunde. Mulțumesc. 

🥰CADOUL PENTRU COMPANIA MEA           30 MIN - 150,  60 MIN - 300

Bine ai venit! Poți pune și fotografii, te rog?😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bulevardul Unirii 3
  • Oras:Bulevardul Unirii 3

VA ROG SA MA SCUZATI PENTRU ANUNTUL DE MAI SUS. AM GRESIT, NU ESTE NUMARUL MEU DE TELEFON CI ESTE UN ANUNT PE CARE L-AM COPIAT CA SA-L MODIFIC DUPA CEEA CE OFER EU. IMI CER SCUZE! ROG ADMINII SA STEARGA ACEST ANUNT!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 hour ago, ElenaPussy said:

VA ROG SA MA SCUZATI PENTRU ANUNTUL DE MAI SUS. AM GRESIT, NU ESTE NUMARUL MEU DE TELEFON CI ESTE UN ANUNT PE CARE L-AM COPIAT CA SA-L MODIFIC DUPA CEEA CE OFER EU. IMI CER SCUZE! ROG ADMINII SA STEARGA ACEST ANUNT!

Dacă nu poți gândi și scrie un anunț propriu, fără să copiezi 100%, întrebarea mea ar fi: te fuți la fel de prost precum copiezi?

Link spre comentariu

  • Oras:Londra
  • Disponibila
  • Oras:Londra
  • Disponibila
1 hour ago, ElenaPussy said:

VA ROG SA MA SCUZATI PENTRU ANUNTUL DE MAI SUS. AM GRESIT, NU ESTE NUMARUL MEU DE TELEFON CI ESTE UN ANUNT PE CARE L-AM COPIAT CA SA-L MODIFIC DUPA CEEA CE OFER EU. IMI CER SCUZE! ROG ADMINII SA STEARGA ACEST ANUNT!

Ne dam seama ce servicii oferi, dacă nu îți poți creea singura propriul anunt!

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...