Sari la conținut

disable sugaciu


premix

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 9 ore, vaporeanul a spus:

Salutare, 

Nu stiu cine e acest specimen....dar m-am trezit cu 48 de minusuri peste noapte cu numele lui pe ele...habar nu am cu ce l-am deranjat...

Cu respect, 

Vaporeanul

 

Nu te afecteaza cu nimic acele minusuri...poti sa ai si -6000, nu se va intampla nimic :) important e sa nu iti bati capul si sa ii lasi sa bage bani in buzunarul motanului :)))

  • Like 3
  • Haha 2
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.
  • Oras:Pe ici, pe colo, dar mai mult pe unde nu-i treaba ta.

disable și futeke e cacabrones care acum mai are un cont numit guzel.

Vorba talibanului... să îl lăsăm să latre și să ia puternic din biberoane că o să plângă cum și-a tot irosit ajutorul social pe conturi premium!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

un terminatorix...omu imi urmareste posturile si din 2016 doar ca sa imi dea - =)) va da-ti seama ce efort face omul...de parca cand ma duc la curve ma prezint cu + la reputatie nu cu banii =)) lasati-l ca asta e singura lui bucurie ce sa ii facem.

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
1 hour ago, sorinu said:

un terminatorix...omu imi urmareste posturile si din 2016 doar ca sa imi dea - =)) va da-ti seama ce efort face omul...de parca cand ma duc la curve ma prezint cu + la reputatie nu cu banii =)) lasati-l ca asta e singura lui bucurie ce sa ii facem.

Salutare, 

Pai asa si cu mine...mi-a dat minus la postari vechi...nush care-i treaba...dar cum ziceti si voi...il las in durerea lui...cine stie ce poveste trista se ascunde in spatele acelei creaturi mahnite...

Cu respect, 

Vaporeanul

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Ia uite unde era grupul de bocitoare universale , aceiasi barosani cu chilotei de dantela! Nu e asa greu sa fiti gasiti , ptr ca , atunci cand deschizi topice dai peste aceiasi flacaiasi cu diaree verbala. Cat priveste faza cu banii bagati in conturile lui Pisicut , sunteti penibili , chiar aratati frustrare , pai ce mai e 50 sau 100 de lei in ziua de azi...nici nu treci pragul unei pizde de calitate medie...

Hai mai plangeti putin...gandindu-va de ce s-a ajuns aici...

  • Confuz 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 2 ore, mekanikos a spus:

Ia uite unde era grupul de bocitoare universale , aceiasi barosani cu chilotei de dantela! Nu e asa greu sa fiti gasiti , ptr ca , atunci cand deschizi topice dai peste aceiasi flacaiasi cu diaree verbala. Cat priveste faza cu banii bagati in conturile lui Pisicut , sunteti penibili , chiar aratati frustrare , pai ce mai e 50 sau 100 de lei in ziua de azi...nici nu treci pragul unei pizde de calitate medie...

Hai mai plangeti putin...gandindu-va de ce s-a ajuns aici...

Nu vrei tu sa ne pupi pe maciuca  ca sa ne treaca😁😁

  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 2 ore, mekanikos a spus:

pai ce mai e 50 sau 100 de lei in ziua de 

Întradevar nu mai e nimic 100 de lei dar nici d'aldracu nu îmi iau cont plătit.Te dai de gol prostule de fapt esti ca un pestoi.Te a pus pisicu să faci trafic și mintea ta bolnavă a ales modalitatea asta de scandal.Asa faci si pe București si aici .scandal în speranța că o sa și cumpere membrii conturi premium.Eee .eu te anunț că iti dau voie sa-mj sugi pla până când o sa-mi cumpăr cont premium.Asa ca spor la supt.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 4 minute, KissMyPimp a spus:

Va plangeti ca niste pizde....mai lipseste prostanacul ala de nicieu.

 

Tocmai ce spuneam.cauti sa faci traficVezi cât de prost esti?Ce ai cu nicieu.ca nu te a deranjat cu nimic.Hai baga de pe toate conturile date de pisic ca va e foame.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
1 minute ago, premix said:

Tocmai ce spuneam.cauti sa faci traficVezi cât de prost esti?Ce ai cu nicieu.ca nu te a deranjat cu nimic.Hai baga de pe toate conturile date de pisic ca va e foame.

Ma deranjeaza prostia lui,care.i tb? Ca si a ta de altfel. O sa ajungi la - 1000 si.o sa te vedem la stirile de la ora 5 de la Prostv...

Nataraule...

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 14 minute, KissMyPimp a spus:

Ma deranjeaza prostia lui,care.i tb? Ca si a ta de altfel. O sa ajungi la - 1000 si.o sa te vedem la stirile de la ora 5 de la Prostv...

Nataraule...

Hai paaaa.De acum încolo o sa faci trafic pe forum tu.mâta și cu pisicu. Succesuri ca eu te ignor indiferent de pe ce cont mănânci cacat.Te simt in urină indiferent ce topic vei deschide.PS.sa nu uiti ca abonament sau cont platit nu o sa-mi fac niciodata .nu din lipsa banilor ci de lehamite fată de voi.

  • Minus 2
Link spre comentariu
3 minutes ago, premix said:

Hai paaaa.De acum încolo o sa faci trafic pe forum tu.mâta și cu pisicu. Succesuri ca eu te ignor indiferent de pe ce cont mănânci cacat.Te simt in urină indiferent ce topic vei deschide.PS.sa nu uiti ca abonament sau cont platit nu o sa-mi fac niciodata .nu din lipsa banilor ci de lehamite fată de voi.

De saracie ba nu.ti faci...v.a mirosit motanu ca santeti rupti in cur si va dati milionari pe.aici.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 11 minute, KissMyPimp a spus:

De saracie ba nu.ti faci...v.a mirosit motanu ca santeti rupti in cur si va dati milionari pe.aici.

Muila. dacă îți arăt un extras de cont o sa-ti joace urechile mai ceva de cum iti joacă ochii acum datorită bolii.PS. I-ai transmis pisicului ca nu-si face nimeni cont premium pe strategia aleasă de voi?

  • Minus 2
Link spre comentariu
1 minute ago, premix said:

Muila. dacă îți arăt un extras de cont o sa-ti joace urechile mai ceva de cum iti joacă ochii acum datorită bolii.PS. I-ai transmis pisicului ca nu-si face nimeni cont premium pe strategia aleasă de voi?

Parca ultima oara eram la ignore,bai saracie....auzi la el,extras de cont...bai ruptule in cur, ce.ti afiseaza aia la intretinere nu.s banii tai din cont,esti dator, prostanacule...

A zis motanu ca nici cu bani n.o sa te mai primeasca la cat esti de prost si sarac.

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 1 minut, KissMyPimp a spus:

Parca ultima oara eram la ignore,bai saracie....auzi la el,extras de cont...bai ruptule in cur, ce.ti afiseaza aia la intretinere nu.s banii tai din cont,esti dator, prostanacule...

A zis motanu ca nici cu bani n.o sa te mai primeasca la cat esti de prost si sarac.

Marș...

  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 5 minute, KissMyPimp a spus:

Si curvele lui nicieu o sa rada de tine si o  sa se stearga la cur cu extrasul tau de cont,barosanule...

Te-am provocat la discuție și m am convins că intradevar vrei doar ca forumul să albe trafic.Cat de prosti sunteti..wow.Faci voi aia 3 de v-am menționat anterior.

  • Minus 2
Link spre comentariu
1 hour ago, premix said:

Te-am provocat la discuție și m am convins că intradevar vrei doar ca forumul să albe trafic.Cat de prosti sunteti..wow.Faci voi aia 3 de v-am menționat anterior.

Ia uite unde era provocatorul preputz...bai saracule,cu extras de cont nemaivazut,doar domina Kasandra o sa vrea sa te c.ace si sa te umileasca cu reputatia asta..

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 8 minute, divagatie a spus:

Fratii vostri de la Bucuresti sunt alaturi de voi in lupta cu ruptii in cur care vor sa conduca Constanta. Cat mai multe  conturi platite sa ii muim pe fraieri!!!

Ai vrea tu cat mai multe conturi plătite.. Gura pacatosului adevăr graieste...Pana fac transferul sugi pla.

  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...