Sari la conținut

disable sugaciu


premix

Postări Recomandate

10 minutes ago, premix said:

Ai vrea tu cat mai multe conturi plătite.. Gura pacatosului adevăr graieste...Pana fac transferul sug pla lui Serenesimul si el mie .

Bv fratilor, asa va vreau , asumati.

Doar ce.am vbt cu motanu,a zis ca va face o categorie speciala de conturi platite,special pt voi,milogii.

O sa fiti si cu banii luati si umiliti.Cum va place.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 1 minut, KissMyPimp a spus:

Bv fratilor, asa va vreau , asumati.

Doar ce.am vbt cu motanu,a zis ca va face o categorie speciala de conturi platite,special pt voi,milogii.

O sa fiti si cu banii luati si umiliti.Cum va place.

Hai sa imi umilesti tu maciuca cu gura. Stiu ca asta iti place , besi taratura

  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 1 minut, KissMyPimp a spus:

Tu  nu erai onanistul ala impotent,care se plangea de tarifele curvelor,ca sant prea mari,milionarule si tu?

Sa.l pupi pe Picon in gura,cand o fi cu capu.n soba.

Este ultima data cand iti raspund, poti sa mananci rahat cat vrei , deci..sa revin ..intra cu conturile platite si dai cu minus, atat stii. Mai bine faci ce ti am spus ca de tastat oricum esti penibil , ps..cat am scris deja erai pe alt cont si ai facut ce ti am spus. Spor la minusat..vezi ca am multe postari. Te astept sa le dai la toate ca doar esti un zorro..baga mare..ps..ma repet..este ultimul raspuns pe care ti l dau..hai ca poti mai mult..in 2 minute 4 minusuri..cam putin parerea mea ..hai baga mare..

  • Minus 2
Link spre comentariu
2 minutes ago, lexluthor said:

Este ultima data cand iti raspund, poti sa mananci rahat cat vrei , deci..sa revin ..intra cu conturile platite si dai cu minus, atat stii. Mai bine faci ce ti am spus ca de tastat oricum esti penibil , ps..cat am scris deja erai pe alt cont si ai facut ce ti am spus. Spor la minusat..vezi ca am multe postari. Te astept sa le dai la toate ca doar esti un zorro..baga mare..ps..ma repet..este ultimul raspuns pe care ti l dau..hai ca poti mai mult..in 2 minute 4 minusuri..cam putin parerea mea ..hai baga mare..

O sa te apuce insomniile de cate minusuri o sa primesti milogule...

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 36 minute, KissMyPimp a spus:

Tu  nu erai onanistul ala impotent,care se plangea de tarifele curvelor,ca sant prea mari,milionarule si tu?

Sa.l pupi pe Picon in gura,cand o fi cu capu.n soba.

Nu ai altceva de facut?

Link spre comentariu
Acum 22 minute, playmaker a spus:

Ce o zice Putin despre razboiul vostru? I-ati cam luat-o inainte ... 🤣🤣🤣

Uite asa va mananca in cur sa puneti comentarii aiurea iar apoi va plangeti ca va ard astia cu minusuri ca in final sa plangeti. Bine, unii chiar merita la greu!! Poate imi spuneti de ce mi-ati banat contul, nici nu am injurat dar si recenzii am postat!!!

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Acum 18 ore, vaporeanul a spus:

Salutare, 

Pai asa si cu mine...mi-a dat minus la postari vechi...nush care-i treaba...dar cum ziceti si voi...il las in durerea lui...cine stie ce poveste trista se ascunde in spatele acelei creaturi mahnite...

Cu respect, 

Vaporeanul

Bey colegu' care parte nu ai inteles-o? Nu esti in echipa care trebuie sau pe marinareste te pisi contra vantului. Sau sa ramanem in trend ai facut valuri! Schimba-ti numele ca nu mai exista vapoare poti sa iti spui navigatorul. Cart Bun!

Link spre comentariu
2 hours ago, navrom said:

Bey colegu' care parte nu ai inteles-o? Nu esti in echipa care trebuie sau pe marinareste te pisi contra vantului. Sau sa ramanem in trend ai facut valuri! Schimba-ti numele ca nu mai exista vapoare poti sa iti spui navigatorul. Cart Bun!

Salutare, 

Eu nu sunt in nici o echipa...n-am treaba cu nimeni de pe forum...doar cu mersul la curve...

Cu respect, 

Vaporeanul

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 9 ore, vaporeanul a spus:

Salutare, 

Eu nu sunt in nici o echipa...n-am treaba cu nimeni de pe forum...doar cu mersul la curve...

Cu respect, 

Vaporeanul

Nu cred ca impartaseai impresii scrise cu colegii thailandezi , cu cei olandezi sau nemti atunci cand mergeai la pipitze pe la Bankok , Rotterdam sau Hamburg. Cu atat mai mult nu le dadeai nici minusuri. 

PeSeu : Intru rar pe aici , ti-am raspuns din spirit navigatoresc!

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 25.02.2022 la 9:49, divagatie a spus:

Fratii vostri de la Bucuresti sunt alaturi de voi in lupta cu ruptii in cur care vor sa conduca Constanta. Cat mai multe  conturi platite sa ii muim pe fraieri!!!

Esti un monument de imbecilitate proxenet borat si ordinara e ma-ta mai neagra ca moartea care a avortat un jeg  ca tine

  • Mersi 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...